Esileht Tööelu, raha ja seadused. Arve tasutud, aga kuskil ei kajastu

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Arve tasutud, aga kuskil ei kajastu

Postitas:

pole võimalik selline asi, sest deebet ja kreedit ei klapiks ju panga väljavõttel niimoodi. võtad algsaldo, liidad sissetuleku juurde ja lahutad väljamineku maha ning jääb konto lõppjääk. mismoodi programm siis väljamineku maha lahutab, kui seda ei kajastu?

Tagantjärele ma ju ei tea, palju tol maksmise hetkel saldo oli, nii ei saa ka kontrollida, kas on reaalselt midagi maha läinud või mitte. Loogiliselt võttes saan aru, et peaks olema, sest maksan ikka nii, et suunab panka ja sealt tagasi, aga nagu öeldud, konto väljavõttelt ma selliseid makseid ei leia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 20:20; 12.08 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maadlesin just täna sama probleemiga. Võisin pea pakule panna, et olen selle arve tasunud aga kuskil ei kajastu. Lõpuks vaatasin igaks juhuks krediitkaardi kontole ja seal ta siis oligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei näe, et kusagil kajastuks need maksed, mis ma läbi maksuameti portaali olen teinud. Näiteks kui on vaja midagi tagasi maksta või juurde maksta või ette maksta (olen fie). Login EMTA lehel sisse ja seal on maksa nupp, selle kaudu suunab panka ja pärast tagasi maksuametisse. Need maksed ei kajastu iialgi mul internetipangas. Olen korduvalt vaadanud.

mul küll kajastuvad. nii pangaväljavõttel kui ma maksuameti saldodes.
aga… mitte enne, kui 2 päeva möödas on 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole võimalik selline asi, sest deebet ja kreedit ei klapiks ju panga väljavõttel niimoodi. võtad algsaldo, liidad sissetuleku juurde ja lahutad väljamineku maha ning jääb konto lõppjääk. mismoodi programm siis väljamineku maha lahutab, kui seda ei kajastu?

Tagantjärele ma ju ei tea, palju tol maksmise hetkel saldo oli, nii ei saa ka kontrollida, kas on reaalselt midagi maha läinud või mitte. Loogiliselt võttes saan aru, et peaks olema, sest maksan ikka nii, et suunab panka ja sealt tagasi, aga nagu öeldud, konto väljavõttelt ma selliseid makseid ei leia.

Kui sul on mitu kontot samas pangas, siis vaata, milliselt kontolt raha üle kandsid. Kindlasti kajastub väljavõttes, kui raha on ikka MAsse jõudnud (seda näed MA lehelt).
Kannan raha MA lehe kaudu palju aastaid igal kuul mitmeid kordi ja sellist asja pole mitte kunagi ette tulnud, ei makse väljavõttes ei kajastuks. Küll aga seda, et olen makse kogemata jätnud kinnitamata või kandnud hoopis valelt kontolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 12:30; 08.08 15:03; 13.08 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk kasutaksite oma laste abi kui ise ei suuda? Teen päevast päeva 10+ firma makseid erinevates pankades ja ei ole ainsatki korda midagi sellist kummalist juhtunud.

Vaevalt mu 5-aastane laps oskab mind aidata 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.08 10:36; 08.08 10:47; 08.08 13:13; 08.08 13:14; 08.08 13:32; 08.08 14:00; 15.08 14:46; 15.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tänud vastajatele, pangatöötaja abil leidsin maksed ülesse, mis olid siiski firma kontolt tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.08 10:36; 08.08 10:47; 08.08 13:13; 08.08 13:14; 08.08 13:32; 08.08 14:00; 15.08 14:46; 15.08 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oehh… Nii ebahuvitav lõpp intrigeerivale teemale.
Ja firma kontolt oleksid pidanud muidugi ise juba otsima, nagu sulle siin vist ka soovitati
Aga hea, et asi selgeks sai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 11:22; 15.08 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tänud vastajatele, pangatöötaja abil leidsin maksed ülesse, mis olid siiski firma kontolt tehtud.

Kesse tegi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.08 11:18; 09.08 17:14; 10.08 23:28; 15.08 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk kasutaksite oma laste abi kui ise ei suuda? Teen päevast päeva 10+ firma makseid erinevates pankades ja ei ole ainsatki korda midagi sellist kummalist juhtunud.

Vaevalt mu 5-aastane laps oskab mind aidata ????

Ok pärilikkus jah, aga ehk on teiselt suguvõsalt targemaid geene saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 02:54; 18.08 01:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Arve tasutud, aga kuskil ei kajastu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.