Esileht Sünnitus Atoopikute emad, kas olete lasknud lapsi vaktsineerida?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Atoopikute emad, kas olete lasknud lapsi vaktsineerida?

Postitas:

Kas vaktsineerimisega on kaasnenud kõrvalmõjud? Olen hetkle valiku eest enne nahapõletikku olin vaktsineerimise poolt(lugesin enne väga palju vaktsineerimise kohta)nüüd enam nii kindel pole? Hetkel tehtud kolme kuu vaktsiin pluss rota, atoopiline dermiit lõi välja pärats kolme kuud.

Äkki jagate mõtteid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ma just eile uurisin seda asja. Endal lapse sünnini veel natuke aega, aga juba mõtlen, et kas lasta vaktsineerida või mitte. Mitte, et ma nüüd kindlalt teaks, kas mu lapsel lööb dermatiit välja või mitte, aga kuna mul endal rasedusega atoopiline dermatiit avaldus, siis kardan, et laps pärib minult selle (googeldades leidsin, et 56% tõenäosusega laps pärib). Nüüd mõtlen ka, et peaks laskma vaktsiinid hiljem teha. Vastsündinuna ei pruugi kohe näha olla, et nahal põletik vms ja kui sellises seisus vaktsineerida, siis see oleks pisikesele liiga julm…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ja laste isa mõlemad atoopikud ja allergilised (väikelapse eas ning nüüd kolmekümndates uuesti). Mõlemad lasped vaktsineeritud. Üks allergik-atoopik, teisel pole allergiat ega AD. Esimese lapse allergia avaldus 5. elukuul. Pärast allergeenide välja selgitamist, dieeti ning natuke suuremaks kasvamist (6 aastane), on asi kontrolli all.
Mina ise arvan (oma teadmiste ja lugemiste põhjal), et tegemist on päriliku omadusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui laps on allergik, siis ei pruugi viiruste osakesed vaktsiinis midagi teha. Probleem on lisaainetes ja need võivad esile kutsuda allergia ägenemist.
Seega allergilist last ei vaktsineeriks. Vähemalt mitte enne, kui on kinnitatud allergiatest väljakasvamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaktsiinid võivad atoopikule väga halvasti mõjuda, kuna atoopikud on sageli igapidi ülitundlikud. minu oma on vaktsineerimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Atoopikute emad, kas olete lasknud lapsi vaktsineerida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.