Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2017

Näitan 27 postitust - vahemik 271 kuni 297 (kokku 297 )

Teema: Augusti beebid 2017

Postitas:

Kas enam Facebooki gruppi end lisada ei saa? Olen viimaste nädalate jooksul mitu meili saatnud, aga vastust ei ole saanud. Kas keegi teine saaks mu sinna lisada?
Meil ka kv tehtud ja esimesel ämmaemanda visiidil käidud.
Sooviks nüüd Facebooki grupivestlusel osaleda, kuna tundub, et siin eriti aktiivset vestlust endam ei toimu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin ka täna e-maili sooviga liituda Fb grupiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
soovin Augusti beebid 2017 FB grupiga liituda. Seda gruppi otsinguga ei leia. Kellele tuleb kirjutada, et liituda?

parimat
Gerlynde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kõik eilse seisuga vastu lisanud, täna s seisuga on 5 inimest mulle kirjutanud, need ka kohe hakkan lisama. Äkki saadad oma meili uuesti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

murimummmm@gmail.com

Siiski murimummm@gmail.com Inimesed palun vaadake, et te ei pane sinna 4 m tähte!!!!!!!! Siit need vead tulevadki, Oh jummel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Liituks ka hea meelega FB grupiga, siin hetkel veel sõna võtnud pole, hetkel rasedust 15+1. 🙂
Mida pean liitumiseks tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma liitun privaatse fb-i grupiga, siis kas teised ka näevad seda, et ma olen liitunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jõudnudki teie hulka… 11n3p hakkas veritsus ja ultraheliga sûdametööd ei leitud:( nyyd aega juba möödas sellest… aga kurb on…olin sel korral väga põnevil juba…eelmine katkes 6 nãdalal… eks see beebi ootab õiget aega meil. Teistele kõigile kerget ja ilusat ootusaega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 20:12; 26.01 23:34; 05.03 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahate liituda, peate saatma meili murimummm@gmail.com – palun vaadake et oleks 3 m tähte.:)

Mismuud sinna ikka kirjutada, enda facebooki kasutaja nimi ja siis ma vaatan kas saan teid nimega lisada ja kui ei saa pean teid korraks omale facebooki lisama. 🙂

Ilusat ootusaega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin murimummm@gmail.com, sooviks ka liituda FB grupiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Liituks ka siis augustibeebide ootajatega – praegu rasedust UHD järgi 17+4
Sooviks ka FB grupiga liituda 🙂
Murimummm – saatin maili..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas fb grupp on salajane?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.12 19:10; 29.12 09:41; 29.12 10:27; 20.03 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovin grupiga liituda. Murimummm, saatsin Sulle meili.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 13:05; 29.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Marianne Juusu palus teada anda, et tema arvuti on praegu katki ja ta ei pääse oma e-kirjadele ligi (murimummm@gmail.com). Palus, et FB gruppi soovijad kirjutaksid talle Facebooki kirja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin talle Facebooki kirja 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 13:05; 29.03 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kõik on juba Fb-s? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 30.11 09:55; 02.12 07:28; 02.12 08:11; 09.12 15:42; 29.12 17:30; 30.12 10:40; 01.01 12:34; 01.01 12:36; 04.01 17:40; 12.01 20:43; 13.01 17:52; 17.01 07:10; 20.01 14:54; 07.04 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et mitte.
Tahaks teada, kuidas teil läheb. Mitmes nädal? Mul endal 19. nädal. Varsti looteanatoomia.
Kas kellelgi on siiani süda paha? Minul oli vaid nädal aega 8.nädalal ja see oli kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere !

Sooviksin fb liituda salajase augusti beebide grupiga. Olen kirjutanud sellele e-maili aadressile mis siin kirjas on kuid siiani pole vastatud ega ka gruppi lisatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina FB-ga ei liitu, jälgiksin hea meelega siin teemat, aga siin ikka väga vaikne 🙂
Nädalaid on juba 23, enesetunne sõltub suuresti sellest, mis pidi latseke end parasjagu keeranud on. Ristipidi in rasedakõht ees ja palju rapsida ei jõua – väsin ära ja kõht läheb kõvaks. Kui laps pikkupidi on, pole kõhtu riiete alt nähagi ja enesetundes ei reeda miski, et üldse rase olen. Vaid mürgeldamine annab väiksekesest märku.
Töö juures on väga stressirohke praegu, suur osa raseduse nautimisest ja rõõmust jääb selle varju 🙁 Tahaksin nii väga juba puhkusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere !

Sooviksin fb liituda salajase augusti beebide grupiga. Olen kirjutanud sellele e-maili aadressile mis siin kirjas on kuid siiani pole vastatud ega ka gruppi lisatud.

No ju siis järjekordne teema et üks führer admin kes ise haldamisega hakkama ei saa, aga teistele ka ei raatsi õigust haldamiseks jagada. 😉 Tüüpiline teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 00:18; 02.05 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te oma nimed julgete siia üles panna? Olen seal grupis lihtliige ja nime järgi saaksin teid lisada. Või jätke oma meiliaadress, kirjutan, saan teada nime ja lisan teid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile ootajatele! Kas see FB grupp toimib? On ehk siin ka keegi kellega suhelda. Ma olen ise säilitamisel haiglas ja hetkel alles 23 nädalat.Ja midagi teha enam ei saavat. Kas on veel keegi sama murega? Jube kurb on 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 11:06; 01.05 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Endal 25 nädalat, kõik küll tundub ok, aga mis põhjusel rasedus säilitamisel?

Ma tean, et enamus, kes säilitamisel, enamustel läheb hästi. Hoian teilegi pöialt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 13:51; 12.01 21:13; 01.05 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pidi olema kõige ohtlikum variant kuna emakakael on avanenud ja lootepõis juba emakakaela vajunud ja nii all, et enam õmblust teha ei saavat ja ravida ka mitte. Ja see, et igapäev võib juhtuda on nii raske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 11:06; 01.05 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile ootajatele! Kas see FB grupp toimib? On ehk siin ka keegi kellega suhelda. Ma olen ise säilitamisel haiglas ja hetkel alles 23 nädalat.Ja midagi teha enam ei saavat. Kas on veel keegi sama murega? Jube kurb on ????

Grupp toimib kenasti ja seal on väga sõbralikud inimesed koos, kirjuta fb-s Moonika Jõerand nimelisele naisele ja ta lisab sind meie sekka 🙂
Soovin sulle kõike paremat!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.01 12:34; 17.01 13:55; 26.01 18:55; 26.01 20:02; 27.01 08:50; 30.01 21:13; 06.02 17:09; 09.02 10:05; 01.05 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pidi olema kõige ohtlikum variant kuna emakakael on avanenud ja lootepõis juba emakakaela vajunud ja nii all, et enam õmblust teha ei saavat ja ravida ka mitte. Ja see, et igapäev võib juhtuda on nii raske.

Sellises vanuses laps on juba nö enneaegne ehk siis läheb aparaatide alla ja Eestis on neid mu teada sündinud ka varem. Enamik organeid peaks olema välja arenenud juba. 🙂 Hoian pöialt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 00:18; 02.05 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu, kes Sa haiglas säilitamisel oled, kuidas teil läheb?
Mul endal saab homme 23 nädalat täis ja täna on olnud tugevad toonused ja nüüd õhtupoole ka kõhuvalud (need on nüüdseks küll üle läinud õnneks). Käisin ka valvearstil, emakakael oli kinni, kõht sel hetkel toonuses polnud. Pean hoolega nospad sööma ja võtsin homse päeva töölt vabaks, et kodus puhata. Olen tegelikult nii mures…
Loodan, et teil läheb kõik hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 271 kuni 297 (kokku 297 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.