Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 297 )

Teema: Augusti beebid 2017

Postitas:

Tere.
Mina jäin nüüd lapse kõrvalt haigeks. Õnneks ainult viirus, mitte gripp. Püüan ilma rohtudeta hakkama saada. Lisaks on pidev iiveldus asendunud hommikuste oksendamistega ehk saan vähemalt päeva jooksul enam-vähem normaalselt süüa 🙂
KV vereanalüüs ka nüüd antud, UH alles 15.02. Keegi kirjutas, et läheb ka ITKs ilma paberil saatekirjata UH-sse. Kas annaksid teada, kas see oli okei või peaksin ikkagi kuidagi ÄE-ga ühendust otsima?
Päikest! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina andsin ka KV vereanalüüsi reedel ära ja UH on 17.02. Kohe peale UH on ämmaemanda visiit ka, seega õnneks kaua praadima ei pea

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 21:17; 15.01 14:11; 30.01 14:57; 30.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, saatsin sellele aadressile mitu meili, aga pole veel kutset saanud. Tahaks väga liituda. ????

Hmm.. Ma enda arust olen kõik vastu võtnud, saada siis üks kord veel, väga kahtlane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sinna meili üldse kirjutama peab? Või piisabki ainult meili saatmisest, kus siis avaldan soovi liituda?

Oma nimega facebooki kasutaja võiksid anda kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veab Sul!
Mul on 15.02 UH ja 6.03 ÄE vastuvõtt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina andsin ka KV vereanalüüsi reedel ära ja UH on 17.02. Kohe peale UH on ämmaemanda visiit ka, seega õnneks kaua praadima ei pea

Mina olen aru saanud, et KV-l räägitakse kohe kuidas ja mismoodi on, mitte et ämmakas pärast kommenteerib? Või olen valesti aru saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.01 12:34; 17.01 13:55; 26.01 18:55; 26.01 20:02; 27.01 08:50; 30.01 21:13; 06.02 17:09; 09.02 10:05; 01.05 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina andsin ka KV vereanalüüsi reedel ära ja UH on 17.02. Kohe peale UH on ämmaemanda visiit ka, seega õnneks kaua praadima ei pea

Mina olen aru saanud, et KV-l räägitakse kohe kuidas ja mismoodi on, mitte et ämmakas pärast kommenteerib? Või olen valesti aru saanud?

Ma päris täpselt ei oska enne kommenteerida, kui käidud on.. aga nii nagu ämmaka jutust aru sain siis ta pidi peale ultraheli omapoolseid selgitusi andma + vormistatakse rasedakaart. Mul esimene rasedus, seega kõik on uus 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 21:17; 15.01 14:11; 30.01 14:57; 30.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KV-s seletatakse ilust ära mida ta vaatab ja näitab ka sulle kõike. Kas on olemas kõik organid, luud, südamelöögid jne. Karta ei ole midagi, pärast annab muidugi paberi mille pead oma ämmaemandale andma ja seal on kõik kirjas, kui kõik korras siis on sinna alla kirjutatud: “1 TRIMESTRI SKRIINING MADALA RISKIGA RASEDUSE JÄLGIMINE NORMAALSE RASEDUSE JÄLGIMISKAVA JÄRGI”
Meil on oodata uut kodaniku 10.august. Minul isiklikult esimese rasedusega iiveldas kuni 7 kuuni ja tundub et nüüd 9 aastat hiljem ei ole mitte midagi muutunud 🙂 Õnneks seisab sees keefir ja mehu.
Olen ka vaikselt liha hakanud sööma.
Nautige seda aega 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile tulevastele augusti Emmedele!

Liitun ka nüüd augusti beebide grupiga. Meie kaua oodatud beebi peaks sündima 26. augustil.
10 aastat on vahet eelmisest rasedusest. Oscar test on dr Shoisi juures 13. veebruaril, tema juures saab juba ka soo teada.
Kas te saaksite palun öelda FB grupi nime? Siis saab ju ise ka selle taotluse saata läbi FB ja admin saab selle vastu võtta.

Ilusat ja õnnelikku beebiootust teile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile tulevastele augusti Emmedele!

Liitun ka nüüd augusti beebide grupiga. Meie kaua oodatud beebi peaks sündima 26. augustil.
10 aastat on vahet eelmisest rasedusest. Oscar test on dr Shoisi juures 13. veebruaril, tema juures saab juba ka soo teada.
Kas te saaksite palun öelda FB grupi nime? Siis saab ju ise ka selle taotluse saata läbi FB ja admin saab selle vastu võtta.

Ilusat ja õnnelikku beebiootust teile kõigile!

Seda ei leia, sest see salastatud ja jääb ka, vähemalt praegu, kui me kõik oleme nii algstaadiumis rasedad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 21:23; 17.12 19:43; 31.01 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on käinud ITKs Valeria Angioni juures Oscari UH-s? Kuidas rahule jäite? Guugeldades ei leia tema kohta väga midagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile tulevastele augusti Emmedele!

Liitun ka nüüd augusti beebide grupiga. Meie kaua oodatud beebi peaks sündima 26. augustil.
10 aastat on vahet eelmisest rasedusest. Oscar test on dr Shoisi juures 13. veebruaril, tema juures saab juba ka soo teada.
Kas te saaksite palun öelda FB grupi nime? Siis saab ju ise ka selle taotluse saata läbi FB ja admin saab selle vastu võtta.

Ilusat ja õnnelikku beebiootust teile kõigile!

Mul ka esilagne tähtaeg 26. august 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on käinud ITKs Valeria Angioni juures Oscari UH-s? Kuidas rahule jäite? Guugeldades ei leia tema kohta väga midagi…

Mina lähen 15ndal. Aga esimese raseduse jälgimise põhjal ITKs julgen väita, et kõik UH tegijad olid asjalikud. Seletasid mida tegid ja mida nägid. Üks ütles, et vaatab alguses ise ja hiljem seletab mulle. Jäin alati rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on käinud ITKs Valeria Angioni juures Oscari UH-s? Kuidas rahule jäite? Guugeldades ei leia tema kohta väga midagi…

Mina lähen 15ndal. Aga esimese raseduse jälgimise põhjal ITKs julgen väita, et kõik UH tegijad olid asjalikud. Seletasid mida tegid ja mida nägid. Üks ütles, et vaatab alguses ise ja hiljem seletab mulle. Jäin alati rahule.

Ma ka 15ndal 🙂 Esimene rasedus ka, ei oska üldse midagi oodata ja arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 30.01 Valeria Angioni juures. Väga asjalik ja tubli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nüüd Oscar testil käidud, kõik oli korras. Öeldi, et peab ainult hakkama emakakaela pikkust tihedamalt jälgima, sest suvel katkes rasedus 17. rasedusnädalal. Eile mõõdeti peale kõhupealset kuklavoldi mõõtmise ultraheli tupe kaudu ka emakakaela pikkust, mis oli 4,07 cm ja emakakael kinni, see pidi väga hea näit olema. Kolme nädala pärast pean tagasi minema.
Enesetunne viimasel ajal paranenud, saan isegi normaalselt hambaid pesta, iiveldus üldse kadunud, vahel harva korraks tekib iivelduse tunne.
Saadan kohe ka murimummile meili facebooki grupiga liitumiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on nii vaikseks jäänud, kas kõik on FBsse kolinud? Kas keegi võiks öelda, palju seal liikmeid juba koos on? Ma ei ole ikka veel julgenud liituda, ootan homse Oscari ära…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.01 12:34; 17.01 13:55; 26.01 18:55; 26.01 20:02; 27.01 08:50; 30.01 21:13; 06.02 17:09; 09.02 10:05; 01.05 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub tõesti, et kõik hakkavad vaikselt facebooki kolima! Plaanin ka täna kirja liitumiseks saata. Käisin minagi täna Oscaril ning sain vastuseks, et kõik korras ja riskid madalad. Pea terve UH aja pisardasin ja kaaslane ütles ka pärast, et hoidis megalt end tagasi, et mitte ka õnnest nutma hakata.. uskumatu, kui liikuv ja inimese moodi võib nii pisike olevus olla! Olin antud arsti kohta lugenud väga erinevaid kommentaare ning olin täna väga positiivselt üllatunud, kui palju ta juurde selgitas, et mis ekraanil on ja ütles ka jooksvalt, et see korras ja see korras. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina veel ka siin. Uh ju alles 15ndal ja enne fb ei koli. Olen ikka iivelduse ja oksendamise lainel :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fb grupis juba üle 100 liikme 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 30.11 13:36; 30.11 20:20; 30.11 20:23; 30.11 21:19; 01.12 12:35; 05.12 10:41; 07.12 16:05; 08.12 08:07; 09.12 13:34; 13.12 13:41; 14.12 10:34; 14.12 14:11; 15.12 16:22; 18.12 12:42; 28.12 20:19; 29.12 14:01; 11.01 18:28; 11.01 18:38; 11.01 19:52; 11.01 20:04; 11.01 20:14; 11.01 21:29; 13.01 19:01; 17.01 07:27; 20.01 12:05; 20.01 16:49; 25.01 14:28; 25.01 14:31; 07.02 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin ka, sooviksin fb grupiga liituda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Millised kui suured riskid (numbriliselt) Teil kv uuringul/oscar testil tulid ning mis olid Teie hcg ja papp.a tulemused mom-des. Kuna mul on esimene rasedus, siis ma päristäpselt ei saanudki aru, kas lõpuks on vägahea või mitte. Ämmaemanda visiit on alles 16. veebruar, aga tahaksin ka Teie tulemusi teada. Mulle tehti igaksjuhuks järgmisel päeval kordus uh uuring, kuna vereproov ei olnud päris ideaalne, kuigi uh järgi oli kõik korras. Kordus uh uuringul ütles arst on riskid on madalas ja lisauuringuid vaja pole, mis rahustas mind maha, kuid saades teada et osadel on näiteks downi sündroomi risk 1:11000 jms, siis minul on see risk küll suurem, seega paneb natukene siiski muretsema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Millised kui suured riskid (numbriliselt) Teil kv uuringul/oscar testil tulid ning mis olid Teie hcg ja papp.a tulemused mom-des. Kuna mul on esimene rasedus, siis ma päristäpselt ei saanudki aru, kas lõpuks on vägahea või mitte. Ämmaemanda visiit on alles 16. veebruar, aga tahaksin ka Teie tulemusi teada. Mulle tehti igaksjuhuks järgmisel päeval kordus uh uuring, kuna vereproov ei olnud päris ideaalne, kuigi uh järgi oli kõik korras. Kordus uh uuringul ütles arst on riskid on madalas ja lisauuringuid vaja pole, mis rahustas mind maha, kuid saades teada et osadel on näiteks downi sündroomi risk 1:11000 jms, siis minul on see risk küll suurem, seega paneb natukene siiski muretsema.

Minul vanust 32. Papp-a oli 1,1705 MoMi ja free beta-hCG tuli 0,9484 MoMi.
Riskid Down 1: 9849 Edwars ja Patau mõlemad 1: 20 000

Loodan, et on abiks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.01 12:34; 17.01 13:55; 26.01 18:55; 26.01 20:02; 27.01 08:50; 30.01 21:13; 06.02 17:09; 09.02 10:05; 01.05 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen jälginud teemat siin ning plaanin fb liituda kui kv korras. Mul 9 n 5 p ning neljap annan vere ja uriini itk-s. Kv aja sain samuti nii, et ämmaemand helistas ja teatas aja ning koha 3. veebruaril…ju siis oli sama ämmaemand, kellest ennegi jutt. Usun, et saatekiri on digitaalne ja eraldi mingit paberit vaja pole. Proovidega sain hunniku pabereid ja neid peaks vast enne sorteerima kui pissiproov näpus haiglasse kappan :-). Iiveldus on iga õhtuga hullemaks läinud aga otseselt potti kallistanud pole…samas niisama kuivalt öökida on minumeelest hullem, kuidagi kergem ka ei hakka. Kõht on õhtuti ka punnis nagu jookseks juba 7. kuu, kuid hommikuks jälle lame. Kuidagi naljakalt võõras on see rasedus võrreldes eelmisega :-D. Eks keha ka aasta vanem ja ehk on tegu seekord tüdrukuga ;-). Ilusat ootust ja jaksu kõigile.

Kas kommenteeriksid, kas said ilma saatekirjata UHs käidud? Ei tekkinud mingit probleemi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oih, läks täitsa meelest. Ei tekkinud mingit probleemi, sest oli digisaatekiri ja reaalselt keegi ei küsinud saatekirja. Ainult kui algul läksin kabinetti 116 otsima, siis tuli välja, et rasedate tervisekabinet on nüüdsest esimesel korrusel kab 018 oli vist, seal peab enne registreerima ja küsimustele vastama ja siis UH-sse. Edu :-D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Oscar UH alles ülehomme aga olen ikka pabinas kuna free beta-hCG tundub ikka jube kõrge olevat…156,3 IU/L. MoMides ei tea ega saa ka ise adekvaatselt arvutada. Kas keegi teab kas madal kaal teeb seda MoMidesse arvutades väiksemaks või suuremaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna kuklavoldi UH-s käidud ja kohe kergem hakkas, sest riskid hinnati madalaks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 20:11; 13.02 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain ka lõpuks UHs käidud ja riskid madalad. Saatsin nüüd ka meili Facebooki grupiga liitumiseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka nüüd lõpuks UHs käidud ja kõik korras 🙂 Liitun ka Facebooki grupiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei!

Me saime ka nüüd lõpuks kuklavoldis käidud ja õnneks kõik oli ok. Mis mulle aga ei meeldinud, oli see, et ämmaemand, kes seda läbi viis ei rääkinud selle käigus mitte sõnagi. Nohises lihtsalt oma ette ja ma ei saanud väga rääkida ka, sest siis kõht oleks liikunud. Kuna ise olen meditsiiniinimene, siis minu jaoks ei oleks see probleem, aga mu elukaaslane oli küll natuke õnnetu seal kõrval. Lõpuks siis öeldi, et risk kromosomaalseteks haigusteks on õnneks madal ja kui julgesin küsida soo kohta, ütles ta, et isegi ei vaadanud sellise pilguga last. Väidetavalt on risk eksimiseks liiga suur, aga c´mon! Enamikule minu tuttavatest on küll öeldud ja kõik õigesti läinud :S Rõõmustan ikka, et lapsega vähemasti kõik korras, aga imelik suhtumine kuidagi.. Looteanatoomiaks valin küll kellegi toreda arsti, kes oskab ka seletada normaalselt ja sõbralikult.

Päikest teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 297 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.