Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augustikuu triibupüüdjad 2017 ❤

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 581 )

Teema: Augustikuu triibupüüdjad 2017 ❤

Postitas:

Mina olen vanur, 39. Olemas 1 gümnaasiumis õppiv laps. Püüan seega triipe teist korda. Alustasime triibupüüdmist sel kuul. Sel korral ei õnnestunud, täna hommikul test negatiivne ja lõunast olid ka päevad platsis. Augusti viimasel nädalal peaks olema seega järgmine OV, üritame uuesti. Ilmselt sellises vanuses see enam nii lihtsalt ei käi, aga loodame, et läheb hästi.
Triin

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 10:47; 17.08 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 32 ja püüan esimesi triipe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 39 ja planeerime esimest last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Noterekuu ‘le ja Krissukale ja Juliale triipude puhul!
Nii tore, et hakkab triipe ( loe tähti ) sadama nagu augustikuule kohane 🙂
Endal käsil CD 7 ja kôik panused Augusti seatud, seega kui ei ônnestu, saab pettumine suur olema. Teeme kôik endast oleneva , et üks vahva maipôrnikas meie perre tulla tahaks.
Kavatsen kasvôi pea peal seista kui OV tipphetk käes 🙂 Selleks kuupäevaks ongi järgmine laupäev s.o 26 august ja just siis tuleb kodust eemal viibida, kuid juba mehele ütlesin, et sôidan ööseks teisest Eesti otsast koju 🙂 Nii et vaim valmis panna
Oleme 33 aastased ja käsil pesamuna meisterdamine ehk siis kolmas. Kodus olemas 7 a ja 5 a
AL pöidlad olid lausa krussis sulle, et seekord ônnestub. Ehk siiski ….?
Ka kôigile teistele palju, palju head ja rasvaseid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen vanur, 39. Olemas 1 gümnaasiumis õppiv laps. Püüan seega triipe teist korda. Alustasime triibupüüdmist sel kuul. Sel korral ei õnnestunud, täna hommikul test negatiivne ja lõunast olid ka päevad platsis. Augusti viimasel nädalal peaks olema seega järgmine OV, üritame uuesti. Ilmselt sellises vanuses see enam nii lihtsalt ei käi, aga loodame, et läheb hästi.
Triin

Hei Triin 🙂
Mina ka vanur:-) 41 juba! esimene poiss 15 aastane ja nüüd püüan pesamuna 🙂 Samuti ov augusti viimasel nädalal.
Gerely

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 07:53; 18.08 16:25; 18.08 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumaasikas, jah, pms tunnuseid on palju, aga 6nneks ei esine k6ik korraga ja enamus pole väga häirivad ka. Olen harjunud. Vähemalt ei pea tööv6imetuse puhul haiguslehele jääma, nagu osad naised seda teevad. Praegu on väike palavik ja eile oli selle t6ttu uimane olek. Ega midagi asjalikku teha ei saanud, vahtisin telekat sooja teki all. Rinnad juba 6rnalt pakitsevad ja alak6hus tuikab, aga nii see peabki olema. Vähemalt see rindade pakitsemine on hea asi 🙂 Tean, et ov kindlalt läbi, progesteroon on t6usnud, ja nyyd ei jää muud yle, kui oodata 🙂 Äkki meile tahab hoopis maip6rnikas syndida, oleks vanaemale hea synnipäevakink… ta juba ammu ootab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumaasikas või teised, kes te mungapipart tarvitate, kuidas te seda teete? Välismaa foorumitest lugesin, et osad võtavad ainult tsükli esimeses pooles, st. ovulatioonini. Kas te võtate kogu aeg või ainult mingitel teatud aegadel? Ma hakkasin ka võtma kuna pms-vaevused on ikka päris pahad aga tahaks, et see aitaks kaasa, mitte ei segaks triibupüüdmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuumaasikas või teised, kes te mungapipart tarvitate, kuidas te seda teete? Välismaa foorumitest lugesin, et osad võtavad ainult tsükli esimeses pooles, st. ovulatioonini. Kas te võtate kogu aeg või ainult mingitel teatud aegadel? Ma hakkasin ka võtma kuna pms-vaevused on ikka päris pahad aga tahaks, et see aitaks kaasa, mitte ei segaks triibupüüdmist.

Kui estrogeeni tase on normaalne luteaalfaasis, siis seda ei tohi v6tta, teeb just karuteene. Seda soovitatakse naistele, kelledel estrogeenitase on pigem madal ja rasestumine selle t6ttu raskendatud. Sattusin lugema yhte stoorit naisest, kellele gyne soovitas seda ja teine gynekoloog siis hakkas tagajärgi ravima. Estrogeenitase oli liiga k6rge ja naisel tekkis väga palju vaevusi. Rasedaks ka muidugi ei jäänud. Mina igatahes vist ei riskiks sellega, sest on liigitatud ravimi alla. Mingi aeg vähemalt oli Soomes nii (paar aastat tagasi), et enam ei saanud kuskilt osta, ma ei tea, äkki see on nyyd muutunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd tujurikkuja 😛 Lugesin A.Deansi raamatust rasestumise osa ja kuigi ma teadsin neid asju enamuses ka varem, oli see siiski karmiks meeldetuletuseks, et isegi siis, kui mingeid probleeme ei ole, on rasestumine üks keeruline ettevõtmine ning õnnemäng. Ja ometi mõned jäävad nii kergesti 🙂 Mul on täna DPO 5 või 6, aega veel on oodata… Mingeid tunnuseid ja vaevusi ei ole ja ega ei saakski veel olla (vähemalt mitte raseduse omasid). Kodus seisab ka üks Viola supervarajane test, mis peaks näitama alates 8.päevast, aga ei kavatse nii vara teha – tegelikult võib ju pesastumine toimuda hiljem.

P.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.08 17:36; 08.08 09:16; 09.08 13:48; 15.08 11:09; 16.08 20:20; 17.08 11:30; 18.08 10:25; 26.08 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd tujurikkuja ???? Lugesin A.Deansi raamatust rasestumise osa ja kuigi ma teadsin neid asju enamuses ka varem, oli see siiski karmiks meeldetuletuseks, et isegi siis, kui mingeid probleeme ei ole, on rasestumine üks keeruline ettevõtmine ning õnnemäng. Ja ometi mõned jäävad nii kergesti ???? Mul on täna DPO 5 või 6, aega veel on oodata… Mingeid tunnuseid ja vaevusi ei ole ja ega ei saakski veel olla (vähemalt mitte raseduse omasid). Kodus seisab ka üks Viola supervarajane test, mis peaks näitama alates 8.päevast, aga ei kavatse nii vara teha – tegelikult võib ju pesastumine toimuda hiljem.

P.

Alla 35a on iga kuu raseduse t6enäolisus vaid 20 %, siis kui k6ik on KORRAS. Peale 35a hakkab langema drastiliselt. Aasta jooksul rasestub 85%. Paras 6nnemäng, aga see on ainult aja kysimus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke andeks, ma ei osanud kuskile mujale kirjutada praegu. Sain just teada naistearstilt, et mu emakakaelal on vähieelne seisund. Tahavad raseduse katkestada 28ndal augustil. Oskab keegi mind kuskile suunata või midagi öelda?
Uskumatu, ma olen alles 19… Pea on täiesti tühi ja samas pulki täis. Nii palju siis augusti triibikust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, Krissukas, ma ei oska sulle midagi eriti öelda, ainult, et tunnen kaasa ja pikk pai sulle. Ehk kellelgi siin foorumis on rohkem kogemusi selle asjaga. Kas sulle tehti PAP-test ja sealt selgus? Kui, mitte, siis oleks ilmselt vaja ka teine arvamus küsida kuskilt. Mul on emakakaelal midagi imelikku näiteks, mitu arsti on ehmatanud ja öelnud, et tuleb PAP-test teha. Test on samas siiani alati korras olnud.

Kui estrogeeni tase on normaalne luteaalfaasis, siis seda ei tohi v6tta, teeb just karuteene. Seda soovitatakse naistele, kelledel estrogeenitase on pigem madal ja rasestumine selle t6ttu raskendatud. Sattusin lugema yhte stoorit naisest, kellele gyne soovitas seda ja teine gynekoloog siis hakkas tagajärgi ravima. Estrogeenitase oli liiga k6rge ja naisel tekkis väga palju vaevusi. Rasedaks ka muidugi ei jäänud. Mina igatahes vist ei riskiks sellega, sest on liigitatud ravimi alla. Mingi aeg vähemalt oli Soomes nii (paar aastat tagasi), et enam ei saanud kuskilt osta, ma ei tea, äkki see on nyyd muutunud?

Appi, Mustikas, hea, et sa seda siia praegu kirjutasid! Ma rohkem neid siis ei võta. Ostsin Eestist käsimüügist, kuna ütles, et aitab PMS-vaevuste puhul. Mul on ilmselt östrogeenitase liiga kõrge pigem, kuna need dual hormone testid hakkavad liiga vara vilkuma. Ei, enam ma kuni arstivisiidini omaloomingut ei tee!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, Mustikas, hea, et sa seda siia praegu kirjutasid! Ma rohkem neid siis ei võta. Ostsin Eestist käsimüügist, kuna ütles, et aitab PMS-vaevuste puhul. Mul on ilmselt östrogeenitase liiga kõrge pigem, kuna need dual hormone testid hakkavad liiga vara vilkuma. Ei, enam ma kuni arstivisiidini omaloomingut ei tee!

Mesinäpp, mina olen täheldanud, et need madala estrogeeni tunnused tulevad mul just vahetult enne päevasid ja see on normaalne päevade-eelne seisund. Vaata graafikut http://cdn.clearblue.com/images/uk/menstrual-cycle-day-5.jpg , see on normaalne, et estrogeen järsult langeb, kui pole rasedaks jäänud. Ja langeb ta ysna kiiresti. See tekitabki selliseid symptomeid: ärrituvus, unehäired (eriti varahommikust unetus), uimasus, ärevus, halb enesehinnang, laiskus, nutt tuleb kurku, higistamine, liigesevalu, lihasvalu, peavalu, südame rütmihäire ja sagedane urineerimine. Minul just alat 10 dpo selliseid symptomeid rohkem. Ma olen ikka vahel väga tundlik ymbritsevale maailmale just paar päeva enne päevasid. Eelmine kuu nutsin taga oma loomi, kes mul olid 10a tagasi 🙂 Rytmihäiret esineb ka ainult tsykli l6pus ja öist higistamist. Soovitan arstiga pigem t6esti konsulteerida ja teha proovid, mis seis nende hormoonidega on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke andeks, ma ei osanud kuskile mujale kirjutada praegu. Sain just teada naistearstilt, et mu emakakaelal on vähieelne seisund. Tahavad raseduse katkestada 28ndal augustil. Oskab keegi mind kuskile suunata või midagi öelda?
Uskumatu, ma olen alles 19… Pea on täiesti tühi ja samas pulki täis. Nii palju siis augusti triibikust.

Kui kaugele see vähieelne seisund siis arenenud on? Mitmes aste sul diagnoositi? Äkki saab ikka kuidagi ilma katkestamiseta hakkama? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke andeks, ma ei osanud kuskile mujale kirjutada praegu. Sain just teada naistearstilt, et mu emakakaelal on vähieelne seisund. Tahavad raseduse katkestada 28ndal augustil. Oskab keegi mind kuskile suunata või midagi öelda?
Uskumatu, ma olen alles 19… Pea on täiesti tühi ja samas pulki täis. Nii palju siis augusti triibikust.

Võta teise arsti arvamus ka.
Kui oled rase, siis ei saa kuidagi ravida sind, sest tavaliselt võitlua vähiga on raskeloomuline (röntgenid, kiiritused jne).
Kui äkki otsustad ikka rase olla, siis ehk arstid kardavad et vähk areneb ja ehk ka levib.
Jõudu sulle, see pole kerge! Hoian sulle pöialt, et saas tervise korda.

AL

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 46 korda. Täpsemalt 01.08 13:58; 01.08 18:02; 02.08 07:44; 02.08 09:32; 02.08 21:18; 04.08 11:02; 08.08 12:03; 08.08 12:45; 09.08 11:56; 09.08 13:21; 09.08 13:44; 09.08 14:52; 09.08 14:57; 10.08 09:14; 10.08 12:48; 11.08 14:23; 12.08 15:33; 12.08 18:04; 13.08 18:07; 14.08 07:34; 15.08 09:59; 15.08 10:20; 15.08 10:58; 15.08 14:51; 15.08 19:58; 16.08 12:47; 16.08 13:30; 16.08 13:53; 16.08 15:00; 16.08 20:51; 16.08 20:54; 17.08 07:41; 18.08 14:09; 18.08 18:53; 19.08 15:52; 20.08 08:19; 21.08 08:11; 21.08 14:17; 21.08 21:11; 21.08 22:26; 23.08 17:07; 23.08 17:23; 24.08 21:07; 25.08 14:12; 28.08 13:08; 29.08 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kahel sõbrannal rasesuse ajal diagnoositud vähieelne seisund. Nemad on mõlemad otsustanud sünnitada ja peale rasesust üks sai terveks (proovid paranesid) ja teine sai kohe peale lapse sündi raviga alustada. Aga see otsus on väga raske ja ainult sinu teha. Pead arvastama, et iial ei tea vähi kulgu ega agressiivsust. Võimalusel lase teha lapsroskoopia ja uus uuring. Arvesta aga ka sellega, et vähieelne ei tähenda vähki, ehkki ka selle diagnoosiga oled sa kõrgendatud tähelepanu all ja pead kontrollis käima väga tihti ja regulaarselt.
Jõudu, tervist ja kindlat meelt!

Minul aga postiivne uudis siia lõpetuseks. Neli päeva päevadeni ja benu varajasega keskpäevane test ei vaja enam luupi 🙂

https://www.dropbox.com/s/1wdmz6zgbtuqkyw/Photo%2018-08-2017%2C%2014%2000%2042.jpg?dl=0

Julia

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 06.08 16:48; 14.08 13:22; 15.08 09:44; 15.08 19:26; 15.08 19:26; 16.08 10:51; 16.08 14:14; 16.08 14:36; 16.08 15:24; 16.08 20:49; 17.08 08:30; 18.08 14:15; 20.08 15:14; 21.08 09:46; 21.08 11:02; 22.08 09:40; 23.08 19:32; 23.08 22:04; 24.08 09:22; 25.08 11:57; 26.08 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Vähieelse seisundi I astet (CIN I) võib noorel naisel jälgida. Vähieelse seisundi I astme üleminekul II astmesse (CIN I-CIN II) on soovitav määrata papilloomiviiruse tüüp, täpsustada muutusi emakakaelal, vaadates seda mikroskoobiga (kolposkoopia) ja võttes kahtlasest kohast koeproovi. Kui leitakse kõrge riskiga tüvi ja histoloogiliselt tõestatud emakakaelavähi eelne seisund, tuleb alustada raviga. III astme korral on ravi möödapääsmatu.”

“Emakakaelavähk rasedal:
Raviplaani koostamisel on oluline raseduse suurus ja emakakaelavähi ulatus, samuti patsiendi religioossed tõekspidamised ja perekonna soov. Ei ole leitud teaduslikku kinnitust müüdile nagu mõjutaks rasedus emakakaelavähi arengut.”

Allikas: http://kodu.kliinikum.ee/ho/info-haiguste-kohta/56-emakakaelavaehk

Äkki t6esti konsulteerid ka teise arstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, mina olen mungapipart võtnud terve tsükli vältel, aga nüüd sinu juttu lugedes mõtlen, et äkki peaks vähemalt pärast ov loobuma.. Lihtsalt need valutud päevad on nii mõnusad 🙂 Üleüldse kogu see tablettide krõbistamine ilma regulaarsete vereproovideta tekitab ebakindlust ja küsimusi. Keegi varem kirjutas et liiga palju foolhapet on ka halb aga kui ma võtaks Pregnacare Conceive’i JA 2 kotti Inofolicut (nagu mul günekoloog soovitas), sööksin ma päevas 800mg foolhapet sisse, mis oleks ilmselgelt liiga palju.. Ma olen inofolicust ise hetkel loobunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul avastati ka umbes 8.a tagasi emaka kaelal vähieelne seisund. Käisin opil ja ssee lõigati ära. Edasi pidin iga 2.a tagant kontrollis käima. Nüüdseks enam nii tihti ei pea, väidetavalt olen riskigrupist väljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin fb-s Muksulas ja siit sealt naiste käest. Võtsin kokku ennast ja helistasin kuulujuttude järgi jube hirmsale naistearstile ka, kes mu imestuseks leidis kohe 21 augustiks aja konsultatsioonile ja on ütlemata tore inimene. Tema ei pooldanud aborti, ütlesin ka et ma tõesti vägaväga soovin seda last kui ta kuskil seal mu sees olemas juba on.
Esialgne šokk on nüüdseks möödas, täna lõigati tükke emakakaelast ainult. Arst muidu tore, aga oleks võinud seletada, mitte pöörata ainult sellele tähelepanu, et iga lõikega mul valus poleks.
Juudas küll. Mulle ei öeldud ka, kas see proovide võtmine võib katkemise esile kutsuda. Nüüd siis põen seda.????
Irooniline, 9ndas klassis karistus-uurimustööna tegin 30 lk jagu uuringut emakakaelavähi, papilloomi jm seoses.
Tänane õppetund…vahet pole mis vanuses naine on, naistearstil tuleb käia ja kasvõi nõuda vahest proove, mida eriti ei viitsita/taheta teha. Ja kui miski kripeldab peale visiiti, siis tuleb teise arstiga ka nõu pidada.
10 päeva pean ootama proovide tulemusi ja samal päeval peaks olema see n.ö abort mida ma kohe kindlasti läbi ei lase.
Loodan, et see saaga lõpeb nüüd ja kõik sujub ilusti. Tahaks ikka ilusaid uudiseid siin kirjutada nii palju kui seda kuud veel on, mitte halbu. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andke andeks, ma ei osanud kuskile mujale kirjutada praegu. Sain just teada naistearstilt, et mu emakakaelal on vähieelne seisund. Tahavad raseduse katkestada 28ndal augustil. Oskab keegi mind kuskile suunata või midagi öelda?
Uskumatu, ma olen alles 19… Pea on täiesti tühi ja samas pulki täis. Nii palju siis augusti triibikust.

Minul olnud vähieelne seisund. Pidin hakkama kolposkoopias käima ja jälgiti iga kuu kas toimub muutusi emakakaelal. Kolposkoopia on mikroskoobiga uuring. Mina mingit ravi ei saanud. Paranes iseenesest ära. Mina ei olnud rase muidugi aga ära muretse ja ei tohigi, sest see vōib haigusel aidata areneda, vähemalt mulle selgitas arst, et peab rahulik olema. Ma usun, et sul läheb kõik hästi ja paraned ise. Usalda arste aga muidugi mõistlikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 07:53; 18.08 16:25; 18.08 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, mina olen mungapipart võtnud terve tsükli vältel, aga nüüd sinu juttu lugedes mõtlen, et äkki peaks vähemalt pärast ov loobuma.. Lihtsalt need valutud päevad on nii mõnusad ???? Üleüldse kogu see tablettide krõbistamine ilma regulaarsete vereproovideta tekitab ebakindlust ja küsimusi. Keegi varem kirjutas et liiga palju foolhapet on ka halb aga kui ma võtaks Pregnacare Conceive’i JA 2 kotti Inofolicut (nagu mul günekoloog soovitas), sööksin ma päevas 800mg foolhapet sisse, mis oleks ilmselgelt liiga palju.. Ma olen inofolicust ise hetkel loobunud.

Kas sa pidasid silmas 800 mikrogrammi? Kuni 4 milligrammi on maksimum, mida tohib v6tta, aga see on ainult juhul, kui eelnevate rasedustega on t6estatud, et lootel on esinenud neuraaltoru defekt. Arstid lubavad diabeetikutele nt ka 1-4 mg päevas. Kui sul mingeid t6siseid terviseprobleeme polem siis mina yle 800 mikrogrammi ei v6taks (0,8 mg). Ja seda kindlasti mitte synteetilise foolhappe näol. Synteetilise kohta olen palju lugenud ja ei julgeks palju v6tta. Ei tea ju, kuidas maks yldse sellele koormusele vastu peab. Hetkel v6tan ise multivitamiine, kus 400 mikrogrammi foolhapet sees ja lisaks v6tan 400 mikrogrammi folaatti. Folaadi puhul on vähemalt kindet, et see imendub otse ja yledoseerimine ei ole v6imalik. Kui synteetilist v6tta, siis turvaline annus peaks olema 400 mikrogrammi. Osade inimeste maks ei synteesi isegi seda turvalist kogust ja suur osa ladestub maksa. See on ohtlik. Kas see inofolic on folaat v6i foolhape?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, mina olen mungapipart võtnud terve tsükli vältel, aga nüüd sinu juttu lugedes mõtlen, et äkki peaks vähemalt pärast ov loobuma.. Lihtsalt need valutud päevad on nii mõnusad Üleüldse kogu see tablettide krõbistamine ilma regulaarsete vereproovideta tekitab ebakindlust ja küsimusi. Keegi varem kirjutas et liiga palju foolhapet on ka halb aga kui ma võtaks Pregnacare Conceive’i JA 2 kotti Inofolicut (nagu mul günekoloog soovitas), sööksin ma päevas 800mg foolhapet sisse, mis oleks ilmselgelt liiga palju.. Ma olen inofolicust ise hetkel loobunud.

Kas sa pidasid silmas 800 mikrogrammi? Kuni 4 milligrammi on maksimum, mida tohib v6tta, aga see on ainult juhul, kui eelnevate rasedustega on t6estatud, et lootel on esinenud neuraaltoru defekt. Arstid lubavad diabeetikutele nt ka 1-4 mg päevas. Kui sul mingeid t6siseid terviseprobleeme polem siis mina yle 800 mikrogrammi ei v6taks (0,8 mg). Ja seda kindlasti mitte synteetilise foolhappe näol. Synteetilise kohta olen palju lugenud ja ei julgeks palju v6tta. Ei tea ju, kuidas maks yldse sellele koormusele vastu peab. Hetkel v6tan ise multivitamiine, kus 400 mikrogrammi foolhapet sees ja lisaks v6tan 400 mikrogrammi folaatti. Folaadi puhul on vähemalt kindet, et see imendub. Kas see inofolic on folaat v6i foolhape?

Mungapipar ja folaat erinevad preparaadid !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 07:53; 18.08 16:25; 18.08 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, mina olen mungapipart võtnud terve tsükli vältel, aga nüüd sinu juttu lugedes mõtlen, et äkki peaks vähemalt pärast ov loobuma.. Lihtsalt need valutud päevad on nii mõnusad Üleüldse kogu see tablettide krõbistamine ilma regulaarsete vereproovideta tekitab ebakindlust ja küsimusi. Keegi varem kirjutas et liiga palju foolhapet on ka halb aga kui ma võtaks Pregnacare Conceive’i JA 2 kotti Inofolicut (nagu mul günekoloog soovitas), sööksin ma päevas 800mg foolhapet sisse, mis oleks ilmselgelt liiga palju.. Ma olen inofolicust ise hetkel loobunud.

Kas sa pidasid silmas 800 mikrogrammi? Kuni 4 milligrammi on maksimum, mida tohib v6tta, aga see on ainult juhul, kui eelnevate rasedustega on t6estatud, et lootel on esinenud neuraaltoru defekt. Arstid lubavad diabeetikutele nt ka 1-4 mg päevas. Kui sul mingeid t6siseid terviseprobleeme polem siis mina yle 800 mikrogrammi ei v6taks (0,8 mg). Ja seda kindlasti mitte synteetilise foolhappe näol. Synteetilise kohta olen palju lugenud ja ei julgeks palju v6tta. Ei tea ju, kuidas maks yldse sellele koormusele vastu peab. Hetkel v6tan ise multivitamiine, kus 400 mikrogrammi foolhapet sees ja lisaks v6tan 400 mikrogrammi folaatti. Folaadi puhul on vähemalt kindet, et see imendub. Kas see inofolic on folaat v6i foolhape?

Mungapipar ja folaat erinevad preparaadid !

Ma tean 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, mul läksid jah ühikud sassi 😀 Mikrogrammid ikka 🙂 Inofolicu infolehel on kirjas nii: 1 karp sisaldab 20 pakikest. 1 pakike sisaldab 2g inositooli ja 200mkrg foolhapet.

Samas inositooli on 50mg ka Pregnacares

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin fb-s Muksulas ja siit sealt naiste käest. Võtsin kokku ennast ja helistasin kuulujuttude järgi jube hirmsale naistearstile ka, kes mu imestuseks leidis kohe 21 augustiks aja konsultatsioonile ja on ütlemata tore inimene. Tema ei pooldanud aborti, ütlesin ka et ma tõesti vägaväga soovin seda last kui ta kuskil seal mu sees olemas juba on.
Esialgne šokk on nüüdseks möödas, täna lõigati tükke emakakaelast ainult. Arst muidu tore, aga oleks võinud seletada, mitte pöörata ainult sellele tähelepanu, et iga lõikega mul valus poleks.
Juudas küll. Mulle ei öeldud ka, kas see proovide võtmine võib katkemise esile kutsuda. Nüüd siis põen seda.????
Irooniline, 9ndas klassis karistus-uurimustööna tegin 30 lk jagu uuringut emakakaelavähi, papilloomi jm seoses.
Tänane õppetund…vahet pole mis vanuses naine on, naistearstil tuleb käia ja kasvõi nõuda vahest proove, mida eriti ei viitsita/taheta teha. Ja kui miski kripeldab peale visiiti, siis tuleb teise arstiga ka nõu pidada.
10 päeva pean ootama proovide tulemusi ja samal päeval peaks olema see n.ö abort mida ma kohe kindlasti läbi ei lase.
Loodan, et see saaga lõpeb nüüd ja kõik sujub ilusti. Tahaks ikka ilusaid uudiseid siin kirjutada nii palju kui seda kuud veel on, mitte halbu. ????

Mitmes aste sult siis avastati, see selgub ju esimese proovi käigus. Isegi seda sulle ei öeldud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, mul läksid jah ühikud sassi ???? Mikrogrammid ikka ???? Inofolicu infolehel on kirjas nii: 1 karp sisaldab 20 pakikest. 1 pakike sisaldab 2g inositooli ja 200mkrg foolhapet.

Samas inositooli on 50mg ka Pregnacares

Mina ka sinu asemel ei v6taks seda synteetilist liiga palju sisse. V6taksin ainult seda multivitamiini, mida sa juba v6tad. Pealegi, kui tervislikult toituda, siis saab umbes 200 mikrogrammi lisaks. Kui väga palju rohelist ja värsket syya, siis isegi rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, ei mulle ei öeldud seda :O Ainult nii palju, et rahustati ja päriti ega mul valus pole. Küsisin küll, et kas on hullemaks läinud võrreldes kahe kuu tagusega, vastati et ühel pool emakakaelal on moodustis?! Äkki ei tahetud enne midagi öelda kui analüüsi vastused käes?? Peale mu rahustamise oli neil päevakorras ikka see abordi teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, ei mulle ei öeldud seda :O Ainult nii palju, et rahustati ja päriti ega mul valus pole. Küsisin küll, et kas on hullemaks läinud võrreldes kahe kuu tagusega, vastati et ühel pool emakakaelal on moodustis?! Äkki ei tahetud enne midagi öelda kui analüüsi vastused käes?? Peale mu rahustamise oli neil päevakorras ikka see abordi teema.

Ma pidasin silmas seda PAP-testi, kus esimest korda avastati, et sul on vähieelne seisund. Kas sul on see yldse tehtud? Äkki mul jäi midagi kahe silma vahele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikas, ei mulle ei öeldud seda :O Ainult nii palju, et rahustati ja päriti ega mul valus pole. Küsisin küll, et kas on hullemaks läinud võrreldes kahe kuu tagusega, vastati et ühel pool emakakaelal on moodustis?! Äkki ei tahetud enne midagi öelda kui analüüsi vastused käes?? Peale mu rahustamise oli neil päevakorras ikka see abordi teema.

Ma küll hästi aru ei saa, et kui sul juba 2 kuud tagasi see avastati, siis miks jätkasid triibupüüdmist ja seda enne välja ei ravinud? On sul rasedus kindlalt olemas? Vereanalüüsiga kinnitatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 581 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augustikuu triibupüüdjad 2017 ❤

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.