Esileht Kodunurk Aurupuhasti

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Aurupuhasti

Postitas:

Sooviks osta, aga ei tea, millist valida. Palun kiitke ja laitke, kes on omale ostnud. Lingid oleks ka teretulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks võiks selle läbi lugeda, siis saab juba edasi valima hakata: http://nipiraamat.ohtuleht.ee/735206/aurupuhastus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Tõstan teemat 🙂 Soovin ka osta aga ei tea, millist. Palun jagage kogemusi, millene aurupuhasti teil on, kui oleks vaja valida, kas ostaksite taas sama masina? Meil käis u. aasta tagasi kodus aurupuhastite müügimees, jutt oli tal väga ilus aga samas vaatasin, kui ta puhastas, nirises sealt koguaeg must vesi alla, nii et seda pidi eraldi pühkima. Kas nii ongi või oli see masin selline? Sooviks puhastada kõiki pindu, ka praeahju, seinu, pehmemööblit.
Nipiraamatu artikli lugesin läbi 🙂
Aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ostsin hiljuti kärcheri sc1, tegin ka enne siia teema ja küsisin nõu. Pole väga palju sellega aega möllata olnud, aga ta ikka ei tee päris võluväel seda, mida ma tahtsin temaga teha. Meil on roostene vesi ja lootsin, et teeb vannitoa plaadid katlakivist jms puhtaks. Eks ta teeb ka, aga palju aega ja kraapimist läheb. Ilmselt kunagi sügisel või talvel on aega sellega rohkem jännata. Aga nii igapäevaseks puhastuseks on täitsa ok, tõmban põrandad üle või saunaukse, kapiuksed näiteks ja ka aknad pesin sellega ning täitsa ilus jäi. Eks saab muidugi tavalise lapiga ka hea tulemuse, aga kuna ma juba ostsin, siis pean ikka kasutama ka :). Juhe on lühike, selles suhtes oleks ehk pidanud ikka sc2 võtma, aga käsioma oma on hea väike ja lihtsam hoiustada ja välja võtta vajadusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul see suurem kärcher. 1l vett mahub sisse. C2 vist. Igapäevase koristamisega saab hakkama. Tekstiilide pesuks ta pole mõeldud.seega pole proovinud. Bomanni pisikese 0,25l mahutava kannuga ei saanud ma midagi tehtud. soovitan valida suurema veemahutiga ja kiiresti soojeneva ning võimsa masina. Siis on koristamine efektiivsem ja kiirem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Aurupuhasti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.