Esileht Veebikonstaabel Avastasin alasti lapsed youtube´i videotes, meeskodaniku filmitud

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Avastasin alasti lapsed youtube´i videotes, meeskodaniku filmitud

Postitas:

Käin siin foorumis haruharva, kuid tean, et siia veebikonstaablisse võib kirjutada niisugusel puhul. Avastasin ükspäev ehmatamapaneva youtube`i video paljastest lastest (mõlemast soost) ujula riietumis- ja pesemisruumis, suguorganid ilusti näha (poistel), tüdrukud samuti paljalt. Ma ei ole seda tervenisti läbi vaadanud, iiveldama hakkas juba alguses. Video on üles pandud vene keelt kasutava kasutaja poolt. Mees, kes filmib paljaid lapsi ning seejuures keegi klipis osalenutest, ka üksikutest täiskasvanutest, selle juures ei imesta (võimalik, et klipis osalevad naiivsed täiskasvanud ei ole teadlikud, et filmiti ka dushiruumis…). Videot kommenteerida ei saa, keelatud. Väga väga veider, palun uurige seda!

Olen ise kolme lapse ema, abikaasa arvas, et kirjutagu ma youtube´i, nad võtavad video maha, aga kas seda asja edasi ka uuritakse? Kes selle taga on? Hiljem märkasin, et sama kasutaja on veebi üles pannud sama video ka inglise keeles, tal võib olla seal palju teisigi samalaadseid. Üleüldse ehmusin, kui märkasin, kui palju on venekeelseid alaealistest tüdrukutest igasuguseid jalgade hargitamise teemalisi videoid, milles a´la gümnastika, tants vms pealkirjaks pandud. Jube.

Video avastasid mu väiksemad lapsed, kes iseseisvalt neid lastevideoid youtube`ist brausivad. Mul jäi korraga pilk peatuma ja mida ma näen…

Kuhu meiliaadressile saan lingi saata? Siia otse vist ei ole hea panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjeldatud video on kahtlemata taunitav ja ei tohiks olla vabalt nähtav, aga see pole küll oluline, mis soost oli filmija.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.politsei.ee/et/nouanded/veebikonstaabel/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lingi võib saata: andero.sepp@politsei.ee peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel Avastasin alasti lapsed youtube´i videotes, meeskodaniku filmitud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.