Esileht Ilu ja tervis B12 vitamiin

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: B12 vitamiin

Postitas:

Kas keegi on tarbinud suuremates kogustes? Ise olen võtnud 500 või isegi 1000 mikrogrammi päevas. Toimib väga hästi ärevuse vastu.
Sooviksin veel lugeda teiste kogemuste kohta. Kusjuures vereproovi alusel on b12 piisavalt. Ei peaks nagu juurde võtma. Mulle aga tundub, et see mõjub väga-väga hästi. Kas on võimalik ka ületarbimine? Ei ole saanud sellele küsimusele ühtset vastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst ütles et B12 tglt mõjub ainult süstina manustatuna, tabletina ei pidavat hästi omandama. Muide pidi väga valus süst olema millegipärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valus see süst küll pole. Süsti tehakse juhul, kui on tuvastatud, et organism ei omasta B12 vitamiini toidust. Muul juhul sobib tablett ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süst pole valus.
Mul on antud vitamiini aneemia ja teatud närvikahjustused selle tagajärjel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 21:35; 20.04 16:51; 10.05 16:49; 10.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan B12 süste. Korraga süstitakse 2 ampulli, et topeltkogus. Süst on vahest kibe, aga kannatab ära. Mõnikord ei tunne jälle üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 09:53; 10.05 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omandab tabletina ka väga hästi. https://www.iherb.com/pr/jarrow-formulas-methyl-b-12-lemon-flavor-1000-mcg-100-lozenges/129 Nt need imenduvad kenasti (mul on vereprooviga mõõdetud enne ja pärast tulemust ning korralik vahe on sees). Päevas peab ühe võtma. Seal kirsimaitselist ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omandab tabletina ka väga hästi. https://www.iherb.com/pr/jarrow-formulas-methyl-b-12-lemon-flavor-1000-mcg-100-lozenges/129 Nt need imenduvad kenasti (mul on vereprooviga mõõdetud enne ja pärast tulemust ning korralik vahe on sees). Päevas peab ühe võtma. Seal kirsimaitselist ka.

Ega ikka ei omanda küll, kui organismis (enam) selleks vastavaid tingimusi pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 21:35; 20.04 16:51; 10.05 16:49; 10.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsetel inimestel imendub, aga neil, kel tavalise toitumise korral selle tugev puudus on, ei imendu ja siis polegi vahet palju teda võtta, ikka ei imendu. Siis on ainsaks variandiks süstimine. Terved inimesed, kes toidust ei saa B12 vitamiini (veganid näiteks) saavad toidulisandist küll oma vitamiini kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen süste saanud nüüd juba mitu kuud iga nädal 1 kord ja 2 ampulli korraga, mis on suur kogus. Eile andsin verd, et kontrollida praegust taset ja arst ütles, et ei ole näit ikka laes, et pean veel lisaks juurde ka võtma tabletina. Kui süstide pakk otsas, siis ainult tablette võtma. Ütles veel, et edaspidi on vaja kord aastas kontrollida näitu. Mulle tundub, et see pole normaalne, et see näit ilmselt hakkab siis ju ainult langema, kui ei süsti enam ja kuidas neist süstidestki ei piisa, et mismoodi peaks siis tabletina piisama. Kas arst ei peaks tegelema B12 puuduse põhjusega hoopis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 09:53; 10.05 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen süste saanud nüüd juba mitu kuud iga nädal 1 kord ja 2 ampulli korraga, mis on suur kogus. Eile andsin verd, et kontrollida praegust taset ja arst ütles, et ei ole näit ikka laes, et pean veel lisaks juurde ka võtma tabletina. Kui süstide pakk otsas, siis ainult tablette võtma. Ütles veel, et edaspidi on vaja kord aastas kontrollida näitu. Mulle tundub, et see pole normaalne, et see näit ilmselt hakkab siis ju ainult langema, kui ei süsti enam ja kuidas neist süstidestki ei piisa, et mismoodi peaks siis tabletina piisama. Kas arst ei peaks tegelema B12 puuduse põhjusega hoopis?

Lase uurida mao seisukorda, kui funduses on midagi lahti, löö häirekella lisauuringute tarbeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 21:35; 20.04 16:51; 10.05 16:49; 10.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

B12 vitamiini v6ib ajutiselt veres olla piisavalt, kuid kudededepood pole siiski piisavalt varustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 21:35; 20.04 16:51; 10.05 16:49; 10.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis B12 vitamiin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.