Esileht Beebi ja mitmikud Baby jogger city mini duo-Kas on keegi kasutanud?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Baby jogger city mini duo-Kas on keegi kasutanud?

Postitas:

Kas keegi on kasutanud seda duo käru? Ühe lapse City mini kohta sattusin kunagi lugema ja kiideti, et on kerge ja lihtne käsitseda, mahu kitsasse koridori kokku pandult. Ma mõtlen, et kas poes on väga ebamugav sellise laia käruga ja kas see hind end õigustab. Saaksin kasutatud käru tuttava käest, aga ikka on üsna kallis. Kui palju te üldse maksaks selle eest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kasutusel alates sünnist. Kuna soov oli kasutada vankrikorvi asemel kookeneid, mida BabyJoggeril endal pole, siis ostsin sinna juurde universaalsed kookonid (Hauck vist oli). Need sai panna ilusasti vankri sisse, ilma mingeid lisakinnitusi kasutamata. Tited pole küll näoga minu poole, kuid suured katuseaknad aitavad vaadata, mis toimub ja alguses nad ju ainult magavad 🙂 Korvide kasutusaeg on lihtsalt nii lühike ja lisaks hinnale veel päris palju.

Kokkupanek on väga kerge ja käib suhteliselt kompakseks kokku. Meil seisab ta ka esikus kokkupanduna üldjuhul. Lahti käib tõesti ühe tõmbega ja väga lihtsalt. Babyjogger on oma laiuselt tegelikult ka üks kitsamaid – tegin eelnevalt korraliku turuuuringu 🙂 ise olen kõik vajalikud käigud tehtud saanud.

Minule oli peamiseks plussiks just see hilisem kasutus, kui lapsed juba istuvad – et ei pea ostma uut kergkäru selleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Baby jogger city mini duo-Kas on keegi kasutanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.