Esileht Beebi ja mitmikud Baby Jogger City Select Twin Tandem käru?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Baby Jogger City Select Twin Tandem käru?

Postitas:

Tere,
Kas kellelgi on kogemusi sellise käruga http://www.babybirds.co.uk/shop/-p-3421.html
Seda vist Eestis ei müüda? Või on äkki mõni pood? Vbl on keegi ise tellinud kuskilt. Oskab keegi midagi kommenteerida?
tegemist siis erivanuses lastega, mitte kaksikutega. Kuid lisan teema siia, sest siin ehk emad rohkem kokku puutunud taoliste kärudega. Soovin just käru, kus lapsed ei istu kõrvuti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 11:33; 12.02 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seda käru juba üle kuu aja taga ajanud ja end sellega kurssi viinud. Tahan seda käru endale VÄGA. Eestis müüb seda Beebimaailm. Mujal ma seda näinud ei ole. http://www.beebimaailm.ee/product/CitySelect/lang/et/
Aga ma ei taha küll sellist hinda selle eest maksta, mis Eestis küsitakse. Olen seda seal käinud ka vaatamas. Ise surfan hetkel USA kasutatud asjade lehtedel, kuna seal on kõige soodsamad selle käru hinnad. USAs on see käru umbes poole soodsam. Muidugi peaks olema ka siis variant, kuidas see Eestisse toimetada. Minul see variant hetkel olemas. Lisaks olen ka vaadanud suht sarnast, aga palju odavamat käru, mida vist ka Eestis ei müüda http://www.kolcraft.com/products/strollers/tandem/149-contours-options-tandem
Oleks väga huvitav selle käru teemadel diskuteerida…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 19:29; 12.02 23:15; 14.02 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh info eest! Loodan, et see käru beebimaailmas ka reaalselt olemas, läheks käiks ja vaataks,näpiks 🙂 Vbl tuleb mõni miinus välja, mida neti ja pildi teel ei tuvasta.
See teine tundub ka huvitav käru, kuid ma ei saanud hästi aru, et kas sellega võimalik ka korvi või kookonit kasutada, kui üks laps ikka imik on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 11:33; 12.02 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat korvi või kookonit vist ei ole sellel… Kirjas on Infant head rest protects newborn’s head. Mis see täpselt endast kujutab ei tea. Aga veel olen selekteerinud välja
http://www.abc-design.de/en/products/twins-tandems/zoom.html

ja

http://www.pegperegoprimoviaggio.com/peg-perego-duette-sw/

Ehkki need kõik on BJCS tunduvalt suuremad ning kuidagi kohmakamad ja kui esimene laps on juba suurem, siis ei peaks enam eraldi ühekohalist käru ostma.
Muidu olid minu kriteeriumid : 1. tandem 2. suured rattad 3. eineva sõidusuunaga, st istmeid saaks paigutada mitut pidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 19:29; 12.02 23:15; 14.02 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]carljoosep kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on kasutusel see teine käru ja sellele kookonit panna ei saa. Meie kasutame seda nn poekäruna ja sinna saab panna peale turvahällid, kuna on olemas universaalne turvahälli alus(sobivad kõigi firmade turvahällid). Beebieas kasutasin põhjas suure turvatooli beebipõhja mis tegi pinna suhteliselt sirgeks. Muidu väga mugav käru ja istmeid saab igat pidi liigutada. Ainus miinus on see, et rattad on väikesed ja lumega koguneb kogu lumi ratta kohale, aga see enamus väikeste rataste viga, kui rattad ei ole mitte pulga otsas vaid ülevalt kinnituse vahel. Ma loodan, et lõpp väga keeruliseks ei kujunenud. Kui on rohkem huvi selle Kolcrafti vankri vastu, siis rõõmuga vastan:)[/tsitaat]

Seda nõuet mul ei ole, et korv PEAB olema. Vabalt olen nõus ka ilma tegutsema, kui vastsündinut on võimalik vankrisse magama panna. Tahan, et oleks kitsam variant (st tandem), normaalsed rattad (st. et oleks võimalik ka suvel kruusateedel kärutada ja talvel päris hätta ei jääks), lisaks erineva suunaga istumisvõimalused.

Aga kui nüüd Kolcrafti kasutaja käest küsida, siis kumba eelistada, kas City Selecti või Kolcrafti (neid ka ju 3 varianti)? Hinnavahe on tegelikult päris suur. Paluks küll nõu, kuna olen just nende kahe käru vahel valimas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 19:29; 12.02 23:15; 14.02 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kellegil on huvi sellisest vankrist http://www.abc-design.de/en/products/twins-tandems/zoom.html siis oleks pakkuda aga värvus on halli ja orantziga, kaasas beebikorv.
moonika_18@hotmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustasin siiski Baby Jogger City Selecti kasuks ja olen ÜLIMALT rahul. Olen jõudnud ka lume ja lörtsiga saanud sõita ja väga väga mõnus käru on. Ülihea manööverdusega ja kerge! Saab kasutada nii üksiku, kui kahekohalisena, erinevad sõidusuunad, vankrikorv, turvahälli paigutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mugi kirjutas:[/small]
[tsitaat]Otsustasin siiski Baby Jogger City Selecti kasuks ja olen ÜLIMALT rahul. Olen jõudnud ka lume ja lörtsiga saanud sõita ja väga väga mõnus käru on. Ülihea manööverdusega ja kerge! Saab kasutada nii üksiku, kui kahekohalisena, erinevad sõidusuunad, vankrikorv, turvahälli paigutamine.[/tsitaat]

Kustkohast on võimalik veel seda käru osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Merl kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Mugi kirjutas:[/small]

Kustkohast on võimalik veel seda käru osta?[/tsitaat]

Beebimaailmas on ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

uuriks nüüd uuesti – kellel on kogemusi just kahe väikse vanusevahega lastega kasutamisel?
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see viimased 3 kuud kasutusel olnud, laste vanusevahe 1a3k ja ei kujutaks ette elu ilma selleta, istuksin vist kodus vangis :). Hetkel on kasutusel väiksemal lapsel korviosa ja suuremal istmeosa ning poes käies on väiksem turvahälliga raamil ning suurem istmega. Väga hea manööverdus, mahub ka kitsamates poe käiguvahedes toimetama. Käib hästi lihtsalt kokku, elan eramajas, aga ikkagi hoian seda käru ja 1 istet pidevalt auto pagasnikus, tuppa toon vaid beebi koos korviga. Tagumised rattad on suured ja esimesed ka piisavalt suured, et isegi esimesi lukustamata sai talvel lahtilükkamata lumega teel vajadusel sõidetud. Mis mind kohe esimesel sõidul üllatas, oli see, et väga kerge on lükata, saab täiesti ühe käega hakkama. Suur pluss on ka suured kaarvarjud. Pagasikorv on ka ülisuur, talvel kelgumäele minnes mahtus vanema lapse jaoks kaasa võetud kelk ka alla korvi ära 🙂 Ma ei oska mitte ühtegi halba sõna selle käru kohta öelda, 100% oma hinda väärt.
Tellisin uuena Inglismaalt, kogu kupatus tuli u 240.-eur odavam kui Eestist. Tellisin raami, 2 istet, korvi, 2 vihmakilet ja MC turvahälli adapterid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see käru. Muidu jääks igati rahule, aga esimesed rattad hakkavad vänderdama, kui veidi kiiremini jalutada. Sain tasuta uued rattad, aga jällegi sama probleem, kuigi mitte nii hullult.
Sõbrannal ka sama käru ja täpselt sama probleem nende esiratastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 2 aastat vanusevahe lastel ja oleme City Select mudeliga väga rahul olnud. Sügisel plaanin müüki panna, aga kui peaks uuesti vaja olema ostaks jälle sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,Nurrike123! “Meil 2 aastat vanusevahe lastel ja oleme City Select mudeliga väga rahul olnud. Sügisel plaanin müüki panna, aga kui peaks uuesti vaja olema ostaks jälle sama.” Küsin kohe,kuna sügisel panete müüki käru ja mis hinnaga?Ja mis komplektis on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Septembris panen müüki, sest arvan, et augustis teen veel paar tiiru lastega randa. Käru on lillat värvi. Raam ja istumisosa ning seisulaud. Lisaks on meil topsialus, mille ostsime pigem turvalisuse pärast, et see lapsel välja ei laseks kukkuda. Hinda veel ei tea, pole jõudnud uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Beebi ja mitmikud Baby Jogger City Select Twin Tandem käru?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.