Esileht Koolilaps Batuudikeskus Tallinnas Tartu maanteel

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Batuudikeskus Tallinnas Tartu maanteel

Postitas:

Mis vanuses lastel oleks veel huvitav Tartu maantee Batuudikeskuses? Kodulehelt lugesin, et seal mingi atraktsioon on vanusele kuni 12 aastat. Tahaksime pidada koos 10-aastase ja 14-aastase sünnipäeva, kas suurematele on seal ka midagi veel teha või jääb juba liiga “titekaks”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 23:22; 18.01 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skypark on suurem ja asjalikum: http://www.skypark.ee/est/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas mõtled zelluloosi batuudikeskust? seal oleme isegi käinud 14a sünnipäeval. skypark ka variant, kui batuudikeskus, sest seal saab alati sellele rõhuda, et tehakse täiskasvanute trenne ka.
muide, ise avastasime hiljuti just minu arvates uue koha kadriorus http://kitclub.ee/ pidasime 11- ja 13a sünnipäeva seal ning kutsusime 30 last ja jäime väga-väga rahule.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 00:14; 19.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise avastasime hiljuti just minu arvates uue koha kadriorus http://kitclub.ee/ pidasime 11- ja 13a sünnipäeva seal ning kutsusime 30 last ja jäime väga-väga rahule.

Sellisest kohast pole enne kuulnudki. Mis te seal tegite, kas toimus ka maastikumäng või sõideti tõukeratastega? Tahaksime sünnipäeva pidada õhtu poole, seetõttu ma pisut kardan ligi 20 lapse hämaras välja laskmist:) Samas 3 tundi videomänge tundub mulle palju, ehkki arvan, et lastele endale see väga meeldiks:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 23:22; 18.01 11:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise avastasime hiljuti just minu arvates uue koha kadriorus http://kitclub.ee/ pidasime 11- ja 13a sünnipäeva seal ning kutsusime 30 last ja jäime väga-väga rahule.

Sellisest kohast pole enne kuulnudki. Mis te seal tegite, kas toimus ka maastikumäng või sõideti tõukeratastega? Tahaksime sünnipäeva pidada õhtu poole, seetõttu ma pisut kardan ligi 20 lapse hämaras välja laskmist:) Samas 3 tundi videomänge tundub mulle palju, ehkki arvan, et lastele endale see väga meeldiks:)

sellises vanuses ideaalne koht. ausalt. + veel hind ja võimalik külaliste arv. otsisin ise lolliks, kuni selle koha leidsin. meie võtsime maastikumängu. meil oli ka hiljuti õhtul sünnipäev pimedas. 10-14 lastel on ikka väga äge minna gükloopidega kadrioruparki orienteeruma. neile antakse kaart kätte ja siis peavad otsima küsimused ja vastused arvama. need tehakse vastavalt laste vanustele ja kui juhtumisi mõni laps seal enne käinud, tasub öelda, et teistsugused küsimused tehtaks. meil olid osad lapsed ka 7aastased, kõige vanem 15. lapsed jagatakse gruppidesse (nt pikkuse või vanuse järgi, saab lasta lastel endal ka võistkondi valida, aga sellise vanusevahega on mõistlikum nad segamini panna. õues on nad 30-45 min, ongi hea vaheldus toamängudele. tõukerattad (vt nende kodulehte) on vabatahtlik valik maastikumängus, aga see asi käib vastavalt ilmale. kui õues on libe, siis ikka tõukse ei anta.
ütleks vel plussiks seda, et pildi järgi arvasin, et koht on väiksem ja tõesti väga põdesin, kui kõik 30 last kohale tuleb (+ veel vanemad, keda ise kutsusime), et kas ära mahume. tegelikult mahub ilusti ja kõigil on tegevust. kirjas küll, et jalkat saab mängida vist 4 korraga, aga meil poisid ma ei tea mitmekesi mängisid.
ise olen paari kohaga, mis võõrad, teinud nii, et leppinud omanikuga kokku ja käinud enne üle vaatamas. saab selge pildi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 00:14; 19.01 14:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Batuudikeskus Tallinnas Tartu maanteel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.