Esileht Beebi ja mitmikud Beebi esimene sünnipäev

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Beebi esimene sünnipäev

Postitas:

Kuidas olete tähistanud? Kas mängutoas veidi suuremalt või siis kodus lähedasemas ringkonnas? Plussid-miinused? Endal dilemma, et kas hakata kõiki koju kutsuma või siis mängutuba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängutoas on mõttekas pidada, kui sugulastel-sõpradel on palju lasteaiaealisi lapsi, keda koju möllama ei tahaks. Ja kui tõesti on väga palju sõpru-sugulasi, kes hirmsasti tahaks lapse aastasele sünnale tulla 😀

Muidu aga peaks pigem kodus, väikselt pereringis. Me pidasime mõlema lapse aastase sünna kodus vanaemade-vanaisadega, paar lähimat sõpra oma lastega olid ka. Mängutoa sünnad tulid hiljem, kui lapsed olid juba lasteaias ja pidu peetu juba mitte täiskasvanute jaoks, vaid lapse ja tema sõprade jaoks (iga aasta ka mängutoas ei pidanud, vahepeal olid väiksemad kodused sünnipäevad ka).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli alguses plaan mängutoas koos sugulaste, tuttavatega, aga loobusin ja piirdusin perega. Môtlesin, et ega aastasel endal ükskôik ja teised lapsed väga erinevas vanuses.

AGA ma totaalselt kahetsesin seda! Sest mul on endal 3 ôde-venda perega ja mehel 2 ôdw-venda perega ja see oli totaalne kaos…lapsi lisaks meie omale oli 7 vanuses 3-9, kôik elavaloomulised, oeh kui väsitav see oli.

Siis tahtsin 2a mängutoas teha, aga kuna teise lapse sünnitähtaeg oli samas kandis, ei julgend planeerida, aga nii palju olin targem, et enda ja mehe pere kutsusime eraldi, seekord siis sünna+katsikud.

Eks näis, mis see aasta saab, tuleb sünnipäevad 3a ja 1a, ehk jôuame mängutuppa☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi esimene sünnipäev

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.