Esileht Beebi ja mitmikud Beebi higistab!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Beebi higistab!

Postitas:

Tere!

Minu beebi 2,5 kuune higistab just süües juba sünnist saati. Mitte iga kord kui sööb, päevas umbes 2 söögikorral. Tal läheb pea märjaks ja voldivahed kehal niisked.
Saab D vitam. Arst kontrollis et rahhiiti pole. Arvas et ju on lihtsalt higistaja tüüp. Vereproovi on tal ka tehtud.
Kas on kellegil veel sama probleemi olnud ja kas on üle läinud millalgi?

Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 09:33; 04.06 12:49; 05.06 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu esimene laps higistas süües siis, kui ta oli väsinud. Süües peab ta ju ka nö tööd tegema. Ja ka just pea kaudu.
Näiteks pärast ujumist polnud mul mõtet tal juukseid enne söömist föönitada, sest nagunii higistas märjaks tagasi 😀 (tal oli palju juukseid). Samuti beebivõimlemises lõpus oli väsinud aga enne kojuminekut andsin rind aka ja alati oli siis pea märg, pidin natuke ootama külmemal ajal, et pea kuivaks, enne kui liikuma hakkasime.

Kuidas üle läks? no selles mõttes, et kui ta on vanem ja enam rinda ei söö vaid sööb tavatoitu, siis ei ole söömine nii suur töö enam tema jaoks 😀 Aga nt praegu 2,5aastaselt lõunaunest ärkab tihti märja peaga, kuigi magab ekstra kõige jahedamas toas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja. kahjuks higistab beebi mul ka siis kui ülesse ärkab ja sööma hakkab. Siis pole see väsimusest. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 09:33; 04.06 12:49; 05.06 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kirja eest!
Kas ta higistas ka süües, imetamise ajal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 09:33; 04.06 12:49; 05.06 11:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi higistab!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.