Esileht Väikelaps Beebi higistab!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Beebi higistab!

Postitas:

Tere!

Kirjutan siia teema alla et äkki on teil, suuremate laste vanematel, juhtunud sama asi kui laps väike oli.
Nimelt minu kohe 3 kuuseks saav beebi higistab imetamise ajal. Pea läheb märjaks ja keha ka niiske. saab d-vitam ja arst on ka asjast teadlik. Arvas et on higistaja tüüp äkki.
See on tal sünnist saati.
Kas on veel selliseid beebisi olnud ja kas on millagi üle läinud?
TÄNAN VÄGA VASTAJATELE!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:54; 04.06 14:14; 05.06 11:41; 16.06 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu teemat kavatsed selle kohta teha? Imetamise alafoorumis on sulle juba vastatud, et see on normaalne.

Ja ära tule väitma, et see pole sina ja sina ei tea midagi, laps sama vana ja sa isegi kirjutad ju samu lauseid!

See on normaalane, et mõni beebi süües higistab, söömine on töö. ja mõned lapsed higistavadki rohkem. Minul 2,5aastane higistab tihti ka lõunaune ajal – ärkab täitsa märja peaga. Pole tulnud selle peale asjast paanikat teha. Huvitav on küll, et öösiti ta ei paista higistavat, aga ju siis nii on.

Ja muideks, ka palavusega beebid higistavad, ma ei tea, mis sa juulis teed, kui peaks vedama ja mõned 30kraadised ilmad olema, jooksed lapsega emosse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Pole uldse põhjust varjata et mitme teema alla postitasin. Põhjuseks et paljud suuremate laste vanemad ei loe enam imetamise lugusid.
Vabandan kui see Teid häiris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:54; 04.06 14:14; 05.06 11:41; 16.06 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus 🙂

Laps sai regulaarselt apoviti, aga ikkagi higistas pidevalt. Lõpuks kui 3aastane oli ja pidevalt haige, ja higistas ka palju tuli välja, et tugev d-vitamiini puudus, kuigi oli saanud koguaeg aastaläbi apoviti. Lastearst siis rääkis, et osadele kõik d-vitamiinid ei mõjugi, vahetasime d-vitamiini kalamaksaõli vastu ja mure kadus. Seega soovitan arstil lasta ikka vereproov teha ja kui korras siis 2-3kuu pärast uuetsi ja sealt näed muutuse ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kes on vastanud.
Lisan veel juurde postitajale, kes kirjutas et palavusega higistavad paljud, sellest ei teeks ma probleemi, asi ongi selles et pole palav ja tal on jalad külmad ja külma higiga kaetud. otsaesine samtui jahe aga ikka higine. tuba on jahe ja olen proovinud teda imetades enda keha soojusest eemale hoida ja siis ikka ta higistab, kuigi tal ei ole üldse palav.
Kui väljas on mega soe ja beebi higistab siis ilmselgelt on see täiesti normaalne nähtus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:54; 04.06 14:14; 05.06 11:41; 16.06 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 14a tüdruk higistab ka praegu. Väiksena koguaeg oli pea niiske jne. Nüüd higistamist märkan rohkem voodipesu ja riiete järgi. Muidu lapseisal on sama värk.
Nooremal lapsel on viiruslik astma ja higistab palju, mis pidigi astma puhul tavaline nähtus olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 13:56; 09.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mis asi on viiruslik astma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mis asi on viiruslik astma?

Kui laps haigustab viirusega ja 2päeva jooksul nohu valgub hingamisteedesse ja tulevad astma hoogud. Astma tuli peale bronhiiti 1a tagasi ja esineb lapsel vaid mõne viiruse puhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 13:56; 09.06 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegime D-vitam proovi ja see oli täiesti korras ehk tase oli väga hea.
Tundub et pole väga neid niisama higistajaid.
Peab probleemile ikka põhjuse leidma☹️

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:54; 04.06 14:14; 05.06 11:41; 16.06 20:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Beebi higistab!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.