Esileht Imetamine Beebi higistab imetamise ajal!

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Beebi higistab imetamise ajal!

Postitas:

Tere!

Minu beebi 2,5 kuune higistab just süües juba sünnist saati. Mitte iga kord kui sööb, päevas umbes 2-3 söögikorral. Tal läheb pea märjaks ja voldivahed kehal niisked. Tuba pole palav.
Saab D vitam. Arst kontrollis et rahhiiti pole. Arvas et ju on lihtsalt higistaja tüüp. Vereproovi on tal ka tehtud.
Kas on kellegil veel sama probleemi olnud ja kas on üle läinud millalgi?

Tänud ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 09:52; 29.05 11:22; 04.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et muretsed mõttetult. Imemine on raske töö, ewmme sooja keha vastas kah veel, loomulikult hakkab palav. Ma ise higistasin last imetades ka nagu hobune.
Või on sul hoopis pudelilaps? Siis ma ei oska midagi arvata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 11:00; 01.06 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Sööb rinnast. Ei tundu et tal palav oleks. Sellepärast hakkasin muretsema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 09:52; 29.05 11:22; 04.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Meie poja higistas samuti imetamise ajal. Eriti märjaks läks just pea. Meie perearst selgitas ka seda nii, et imetamine on lapse jaoks ka töö ja see on täiesti normaalne, et higistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…kuskilt lugesin, et eriti kipuvad siis söömise ajal higistama, kui väike vässu ka peal on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasi on vässu?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 11:00; 01.06 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Laps mul higistab ka hommikul ärgates. Siis ei tohiks väsinud olla.
Ei teagi mida mõelda, mures olen igatahes küll. Peab arstile uuesti rääkima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 09:52; 29.05 11:22; 04.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps higistas ka imedes ja magades nii, et voodi märg. Nüüd ta aastane ja paremaks on läinud, aga vahel ikka pea märg. Ka analüüsid olid ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib ehk kuidagi ainevahetusega seotud olla. Mul ka üks laps beebina higistas palju. Ta pea kohe haises selle järele. Ja mälu järgi higistas imetamise ajal niikaua, kuni rinda sai. Hiljem panin tähele, et tema käed ja keha ongi soojemad, kui näiteks tema õel. Mõnel inimesel ju on käed alati soojad ja teisel pole peaaegu kunagi need soojad. Praegu, varateismelisena on ta täiesti lõhnavaba. Õde seevastu teismelisena higistab palju rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki valustaks sellest, et võtaks oma vässudelt riided seljast…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Imetamine Beebi higistab imetamise ajal!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.