Esileht Beebi ja mitmikud beebi ja koolivaheaja tegevused

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: beebi ja koolivaheaja tegevused

Postitas:

Hei!
Meil on lisaks beebile (6- kuune) peres ka 12.a laps.Järgmine nädal on koolivaheaeg. Tahaks koos midagi ette võtta. Ise me Tallinnas ei ela, kuid teeks midagi just seal (võimalus olla paar päeva järjest). Esimene plaan on Tervishoiumuuseum ja teine mingi veekeskus. Siit siis ka küsimus: soovitage veekeskust, kus oleks huvitav nii 12. a lapsel aga mugav ka beebil. Kuna eelmine laps oli beebi tõepoolest üle 10 aasta tagasi siis ma ei ole kursis kõikide uute võimaluste ja vahenditega. On mingid mähkmed, spetsiaalne rõngas? Kust neid osta? Jagage kogemusi 🙂

Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 08:07; 27.03 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lemmik veekeskus siinkandis on Laulasmaa Spa. Natuke küll Tallinnast väljas aga kui oled autoga, siis ei ole see mingi maa. Tallinnas minu meelest häid veekeskuseid pole. Kalev spa meie lastele ei meeldi (2, 12 ja 14 aastased). Viimsi ei meeldinud ka. Me läheme tavaliselt Pärnusse, Rakverre või Laulasmaale kui tahame spa-sse. Nendes kohtades on ka pisikesega ok, õhk on soe ja vesi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lähtuks spaa valikul pigem 12-aastase vajadustest, sest beebi on igas spaas rahul, kui vesi on soe, emme lähedal ja kõht täis, aga 12-aastasele peab see siiski meelelahutus olema. Laulasmaa spaa minu meelest 12-aastasele ei paku midagi. Lihtsalt üks suur bassein trenni tegemiseks ja teine mõnulsemiseks, aga peale vooluvee midagi lõbusat pole. Vaevalt et see 12-aastane väga suur saunafänn on, et ainult see teda rõõmustaks.
Mina läheks Viimsisse Atlantis Aquaparki – seal on 12-aastasele kuus erinevat elamusrohket toru, beebibassein on samuti olemas. Kuna aga Atlantise ruum on hämar ja suur, beebiga AINULT seal olla ehk ei taha, siis võtaks juurde Viimsi spaa osa (uks on vahel ja saab ühest teise käia), seal saab beebiga mulistada ja saunades käia. See variant toimib eriti hästi siis, kui tuleb kaasa kaks täiskasvanut, üks on siis beebiga, teine saab käia suuremaga torudes.
Beebile ujumismähkmed. On olemas ka sellised isterõngad, kus rõnga sees on kaks jalaauku ja beebi saab sellega vees hõljuda. Hindu ma aga ei tea.
Veel võiks 12-aastasele huvi pakkuda Lennusadam, teletorn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12 aastasele pakub jah ehk Atlantise veepark huvi. Samuti võtaks siis juurde Viimsi spaa osa, nagu siin ka eelmine vastaja kirjutas.
Beebile ujumismähkmeid saab osta igast suuremast toidupoest.
Meil on swimtrainer ujumisrõngas, väga mugav ja pika kasutusajaga, laps saab sellega ise vabalt hulpida vees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh teile 🙂
me käisimegi Viimsis ja beebiga oli seal täiesti võimalik olla. pidas lõpuni (3 h) vastu ja nautis kõike. sealt poolt olemas ka beebide ujumisrõngad jne. suurem laps oli õnnega koos niikuinii. soovitan. endal oli ka tore. kuna aga olin üksinda, siis saunad jäävad teiseks korraks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 08:07; 27.03 18:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebi ja koolivaheaja tegevused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.