Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ja puberteediealine

31 postitus (kokku 31)

Teema: Beebi ja puberteediealine

Postitas:

Meie peres on siis nüüd probleem, sest puberteediealist last häirib beebi. Olude sunnil on nad mõlemad samas toas, sest elamine on väike ja sellest need suuremad probleemid ka on. Kolimise plaanid on, aga suurem laps on selgeks teinud, et tema ei ole nõus kuskile kolima. Ühesõnaga talle ei sobi miski, kõik häirib ja peab käima nii, nagu talle sobib. Nüüd on juba probleem ka see, kui beebile riideid ostetakse. Ostetakse ka talle ja rohkemgi, aga ikkagi on probleem. Suurem laps elab nii oma isaga kui ka meiega, et siis kordamööda. Nii on talle sobinud ja kõik on rahul. Mina aga olen kõigest juba väsinud. Beebiga on niigi palju tegemist ja nüüd veel suurem ka jaurab, kuigi ometi on vanus selline, et peaks juba küll mõistlikum olema. Ta vist väsitab mind veelgi rohkem nende igasuguste nõudmistega, vaidlemistega, ülbitsemisega jne. Ei oskagi enam midagi teha, et saaks koduse olemise normaalsemaks. Vahest mõtlen, et ehk oleks parem, kui suurem lähekski isa juurde elama, kui talle siin ei sobi.

Tõlge ja kokkuvõte teemaalgataja kirjadest:
meie peres on nüüd probleem, sest mind ja minu mehe harjunud elurütmi häirib beebi. Mina ja mees armastame õhtuti hilja üleval olla ning ei kavatse mingi beebi pärast oma elukorraldust muuta.
Kui mina laps olin, siis oli minu elu raske, sest ma pidin õdede-vendadega arvestama ja oma vajadused alla suruma. Nüüd olen ma täiskasvanu ja teen seda, mida ise tahan. Kui minul oli raske, siis miks peaks minu vanemal lapsel kergem elu olema.
Küll see pubekaiga on ikka raske ja enesekeskne periood. Ning võib kesta väga pikalt, lausa terve elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ja puberteediealine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.