Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ja vanker

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Beebi ja vanker

Postitas:

Minu täna 1 kuuseks saanud beebi ei armasta vankris olla. Kui näen kodus, et ta juba unine, panen ta vankrisse ja lähen välja. Seal ta natukene kägiseb ja sahmib kätega kuni hakkab kisama. Ja mitte lihtsalt kisa, vaid hüsteeriline nutt kuni hääl ära. Magab vankris mõnda aega kui olen ta toas juba magama kussutanud ja siis vankrisse poetanud. Olen päris mures kuna vankriga oleks vaja hakata septembris palju liikuma- vanem laps läheb kooli ja talle vaja vastu minna. Kas on lootust, et see läheb üle või mida ma peaksin tegema? Esimese lapsega sellist muret ei olnud. Tegime pikki jalutuskäike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 16:32; 13.08 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära siis vaeva teda. Laps tahab magama jääda, vankris ei saa, muidugi kisab, kui unine on. Las magab toas ära ja mine siis kui ta üleval on. Äkki siis tahab olla. Varsti saab ta vanemaks ja siis ei saa teda magavana vankrisse ka poetada, ärkab üles. Rääkimata, et talvel ei saa õueriideidki selga salaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei and pruugi üle minna. Minul oli selline beebi, kes vankris lamamisega ei leppinudki. Kasutasin mõnda aega kõhukotti ja juba vähem kui pooleaastasena panin lapse vankri istuvasse osasse. Siis leppis poollamavas asendis ja kui magama jäi, vahetasin asendi täislamavaks. Aga jah, vankrikorv jäi praktiliselt kasutamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära siis vaeva teda. Laps tahab magama jääda, vankris ei saa, muidugi kisab, kui unine on. Las magab toas ära ja mine siis kui ta üleval on. Äkki siis tahab olla. Varsti saab ta vanemaks ja siis ei saa teda magavana vankrisse ka poetada, ärkab üles. Rääkimata, et talvel ei saa õueriideidki selga salaja.

Vankripõlgus on meil võõras teema, aga muidu minu halvasti uinuv laps läks aastaseni päevaunedesse nii, et kõigepealt toppisin õueriided selga, siis tõstsin rinnale, ning kui rinnal oli rahulikult ja sügavalt uinunud, tõstsin õue vankrisse. Ka südatalvel sai nii teha. Küllap oleks kauemgi võinud nii magama panna, aga 1 a paiku lihtsalt võõrutasin rinnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps hakkas vankris magama alles 4-kuuselt. Söötsin kõhu täis, panin ta vankrisse ja siis tempokalt kõndima. Aeglaselt liikuvas vankris magama ei jäänud. Aga kui 4-kuusena lõpuks vankris magama hakkas siis magaski lõunauned vankris kuni oli 1a 6k vana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi ärkveloleku ajal jaluta ja noh, olgem ausad, enamusel ei ole sellist luksust, et koolilapseleastu mnna. Ehk loobud sellest plaanist ja elad oma elu lihtsamaks, kui asi ei toimi.

Vôi kasuta kôhukotti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 14:55; 13.08 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No me elame nö maapiirkonnas ja busse seal ei sõida. Kodutee on umbes 30 min jalutuskäik, mis hõlmab ka metsatukka ning surnuaeda. Esimese klassi lapsele tahaksin ikka vähemalt esimese kuu vastas käia ja ei arva, et see mingisugune luksus on. Minu elu ei ole sugugi lihtsam, kui ma veel pean muretsema, kas laps koju jõuab.
Mõtlesin ka kandelina peale, aga hetkel on nii, et kui teda enda rinnakule püstiselt panen, hakkab ta nihelema ja pead rinnale ei toeta. Kui kauem nii hoida, siis hakkab vigisema ja lükkab ennast jalgadega minust eemale. Ka ärkveloleku ajal on vaid max 10 min vankris nii, et ei karju. Ilmselt lootusetu juhtum. Loodan, et siiski kuidagi laabub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 16:32; 13.08 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kandelinas ei pea ju püstiselt olema, see ju lina eelis koti ees ongi, et saab nö magamisasendisse siduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 14:55; 13.08 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli väga ‘gaasiline’ laps ja rahulikult sai ainult siis kärutada kui ta kõhuli oli. Harjuski niimoodi ära, pärast jalutasimegi ringi, tita ärkvelolles piilumas üle käruserva. Muidu oleks kisa taevani.
See ka hea variant pole, et kussutad ta kuskil mujal magama ja siis poetad salaja vankrisse. Beebi jälgib ümbrust ja saab kohe aru. Ise ka ju taha nii, et jääd rahulikult ühes kohas magama ja pärast avastad end hoopis kuskilt mujalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama teema. Kussutasin lapse magama, siis vankrisse ning lasteaeda vastu. Alati ei õnnestunud, et laps jäi magama, siis röökiski vankris. Aga harjus ikkagi vankris ära. 2-3 kuuselt oli vankrikisa unustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ja vanker

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.