Esileht Beebi ja mitmikud Beebi kaenlaalused hauduvad ja lõhnavad pahasti.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Beebi kaenlaalused hauduvad ja lõhnavad pahasti.

Postitas:

Tere emmed,
Olen värske ema ning omal kogemus puudub.nimelt 15päevasel beebil kaenlaalused ja jalgevahelised voldikesed hauduvad, tuleb veits nahka,punetab. Ning paha lõhn on ka. Olen määrinud bepanthen kreemi aga eriti ei aita:(
Mida soovitate ette võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa teda vannitanud oled? Ja kui vannitad/pesed peput, siis jälgi, et kõik voldivahed saaksid ilusti kuivatatud, rätikuga üle tupsutatud ja mina isegi lõpuks tõmbasin sõrmega üle, et veenduda, et niiskust pole

Jälgi ka, et laps liiga palavalt riides poleks, mis teda higistama võib ajada. Õues vankris on talvekombe aeg möödas isegi vastsündinul – vankrisse tuul ei puhu ja päike kütab juba 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan lisaks Sebamed beebiõli. Määrid sellega hommikul ilusasti voldid üle. Lõuna ajal Bephanthen kreemiga ja õhtul pärast pesu veelkord beebiõliga. Kui hakkab juba paremaks minema, siis ükskord päevas beebiõliga.Eelistatavalt ööseks. Proovi ka õhku kindlasti lasta nendele voltidele ligi! 🙂 Kasvõi natukene. Aga Sebamed abiga peaks juba paari päevaga tunduvalt paremaks minema. Kontrolli kindlasti ka kaelavolte nii kukla tagant, kui lõua alt. Need kipuvad ka minema. Vahel võid ka need õliga üle tõmmata, või pesus olles pööra nendele tähelepanu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi talk aitab mega kiiresti. Imeb just üleliigse niiskuse endasse. Lastearst ütles, et beebiõli haudunud nahale mitte panna, teeb asja veel hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebitalk/beebipuuder on tõesti siin olukorras lahenduseks. Samamoodi sobib tavaline kartulitärklis. Aitab väga kiiresti. Haudunud ja katkisele nahale ära kreeme ja õlisid määri, niigi on lapsel ebamugav. Edaspidi jälgi, et kõik voldikesed jms saaksid alati kuivatatud. Sh vaata kõrvataguseid – minu laps sõi nii, et piik voolas kõrva taha. Ja ma panin seda tähele siis, kui kõrva taga oli nii katki, et hiljem tekkis koorik lausa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile õpetati beebide intensiivis, et sudokreemi võib panna punetavale nahal. Meil on küll hästi kiiresti aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unusta ära igasgused kreemid ja õlid. Pese laps korralikult puhtaks, kõik voldid eraldi. Käe peab kohe päris üles tõstma, et kaenla alt puhtaks saada. Siis kuivatad sama hoolikalt ära ja paned imeõhukese kihi tavalist kartulitärklist. See imab liigse niiskuse ja kaotab punetuse kohe. Mul on 3 suvel sündinud last ja iga kord toiminud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreemid ja õlid ei aita hauduma kippuva naha vastu. Ja kaenlaalused ja jalavoldid ja kaelavoldid ja kõrvatagused (kui laps piima pikali olles välja ajab, võib see kõrva taha minna) jne on eriti kohad, mida peab pidevalt jälgima, pesema ja kõige olulisem- kuivana hoidma, kuivatama korralikult ja mitte laskma niiskust sinna pikemaks jääda. Beebi nahk on nii imeõrn.
Beebitalgile alternatiiviks soovitan ma kartulitärklist, Nordica oma on kõige puhtam. Imab niiskust, aitab haudumuse vastu imehästi, on puhas ja sisse hingates vähem kahjulik kui mineraalne talk. Meil oli alati vannitoas pisike (sõelaga maitseaine)purgike. Ka kogemus kolme lapsega 🙂
Teine asi mida võiks koju varuda on Sudocrem, see aitab pepupunetuse vastu ja ka vähegi punetamisohtlikele kohtadele. On kaks koolkonda, ühed soovitavad Bepantheni (rasvane ja tekitab niiskustõkke nahale) ja teine Sudocremi, mina kuulun viimasesse 🙂 Edu titaga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest Sudocrem aitab haudumuse, Bepanthen pigem muu nahaärrituse või punetuse vastu. St punetavale pepule panen ma Bepantheni, hauduma kippuvatele voldivahedele Sudocremi. Beebi puuderkreem aitab samuti (beebipuuder ka, kuid puuderkreem pudiseb vähem).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi kaenlaalused hauduvad ja lõhnavad pahasti.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.