Esileht Beebi ja mitmikud Beebi on 8,5 kuune ja paevad pole ikka veel alanud, normaalne?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Beebi on 8,5 kuune ja paevad pole ikka veel alanud, normaalne?

Postitas:

Beebi 8,5 kuud vana ja paevad siiani hakanud ei ole, moned korrad kull maarinud hasti ornalt ja on olnud tunne, et nuud kull hakkavad kuid siiski pole alanud. Laps on rinnapiimal. Hakkab juba hirm tekkima, et akki on midagi valesti. Viimasel ajal on veel selline asi ka tekkinud, et kui imetan siis on nibud vaga valusad kui ta soob. Sellist asja pole ka enne kordagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

On normaalne. Mul algasid alles siis, kui laps oli aastane ja vähendasin imetamist väga suurel määral.

Mõnel algavad alles pärast täielikku lõpetamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei hakanudki enne kui imetamise lõpetasin. Nüüd uuel ringil ja loodan sama ???? kui just uut rasedust plaanis pole, siis ju mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestasin umbes täpselt aasta ja peale lõpetamist läks veel paar kuud enne kui päevad algasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin 11 kuud, päevad algasid 3 kuud pärast seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni imetasin, siis ei olnud päevi 1,5aastat, võõrutamisest läks veel 1,5 kuud, alles siis hakkasid. Kahe lapsega nii olnud. Õel samamoodi, ta käis arstilgi murega, see rahustas, et täiesti tavaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti normaalne ju kui laps veel rinda saab. Minul algasid päevad 9 kuud peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On normaalne. Mul hakkasid päevad kui esimene laps oli ca 10-kuune ja sõi juba üsna palju lisa, üksikutel kordadel oli terve päeva näiteks hoidjaga ja ma ei imetanud teda varahommiku ja hilisõhtu vahel. Teise lapsega ei olnud päevi seni kuni imetasin ehk 1a ja paar kuud, ta oli ka intensiivne/sage imeja ja lisatoitu sõi vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minul hakkasid päevad siis, kui imetamise ära jätsin, kõigil kolmel korral. Ehk siis kui laps u. 1a ja 2 kuu vanune oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli beebi 9,5 kuud kui päevad hakkasid, enne ei olnud ka mingit mâârimist. Kurjam 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid, kui laps oli aasta ja kolm kuud. Imetasin veel edasi, aga väiksema koormusega. Normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab laps juulis 2 aastaseks, päevi mul pole ikka, imetan samuti veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Et nii kaua päevi pole, on normaalne. Aga imetades valusaks muutunud nibud tähendavad suure tõenäosusega uut rasedust. Tee test.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi on 8,5 kuune ja paevad pole ikka veel alanud, normaalne?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.