Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ööuni vankrikorvis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Beebi ööuni vankrikorvis

Postitas:

Olen minemas nädalaks Rootsi umbes 2-kuuse beebiga. Kas beebi võiks nädal aega magada oma vankrikorvis või kindlasti mitte ja pean tingimata selleks puhuks reisivoodi ostma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 16:09; 27.01 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean paari last ja ka mina ise beebina, olen esimese pool aastat kõik oma ööd toas vankrikorvis maganud. Mis lapsega seal ikka juhtub? Seni, kuni ennast sealt üle ääre ajada ei suuda, ei ole eriti mingit ohtu. Kui laps ennast väga liigutada ei jaksa, ei vaheta ta ise ka magamise ajal eriti asendit, et seal kitsas võiks olla. Väga mugav on last sinna poolkülili vastu korvi serva panna, pole ohtu, et selili vajub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska arvata, miks ei võiks? Magagu kasvõi igal ööl niikaua, kuni sinna veel ära mahub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt, miks ei võiks. Lisaboonus on, et võõras kohas saab magada tuttava lõhnaga “voodis”. Ta ju nii tilluke, et ongi seal mõnusam olla. Nagu pesas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastamast! Kuna saan esimest korda emaks, siis kindluse mõttes ikka küsisin 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 16:09; 27.01 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib vabalt. Minu vankrikorvil on ka sangad ja kiigutamiseks pisut kumer põhi. Päris pehme põhjaga kookon ei sobi, aga klassikaline vankrikorv sobib hästi. Aga tõenäolisemalt magab ta sul kaisus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi ööuni vankrikorvis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.