Esileht Beebi ja mitmikud Beebide võimlemine Pelgus: 1-3 või 4-5 kuud grupp?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebide võimlemine Pelgus: 1-3 või 4-5 kuud grupp?

Postitas:

Tütar on 3,5-kuune. Pole kunagi temaga beebide võimlemises käinud. Kumb vanusegrupp valida Pelgulinna perekeskuses – 1-3 kuused või 4-5 kuused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no 3,5kuune on ju 3-kuune. kui on kiirema arenguga laps, siis võid ka vanemasse gruppi. mul endal siin üks turboarenguga jõnglane ja kui kasvuvahet poleks, siis ei saaks arugi, et ta omas rühmas testest 2 kuud noorem on (ei käi pelgus, lihtsalt trehvas selline grupp, et vahepealses vanuses kedagi pole)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatalsin arenguliselt. Kui on selline beebi, kes juba keerab seljalt kõhule või on kohe-kohe seda tegema hakkamas, läheksin 4–6-kuuste rühma. Seal eeldatavasti on teised umbes samade füüsiliste oskuste ja huvidega. Kui aga alles pikutab niisama, keeramise ja kõhuli olemise vastu erilist huvi ei ilmuta või keerab heal juhul vahel seljalt küljele, siis läheks 1–3-kuuste gruppi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 13:59; 24.04 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus viimasega. Mul hakkas laps keerama 2k3n vanuselt ja oli üldse väga aktiivne. Kui on aktiivne, vali vanem vanuserühm. Seal ei pruugi osad veel keeratagi, rääkimata roomamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks 3-kuusega ikka 3-kuuste gruppi. Ja kooli paneks lapse 7-aastaselt, mitte 5-aastaselt, kui ta ka selles vanuses juba lugeda ja kirjutada oskab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 23:15; 24.04 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks 3-kuusega ikka 3-kuuste gruppi. Ja kooli paneks lapse 7-aastaselt, mitte 5-aastaselt, kui ta ka selles vanuses juba lugeda ja kirjutada oskab.

See laps saab ju hiljemalt 2 nädala(!) pärast 4-kuuseks. Ja jutt käib sellest, kas nende paari korra pärast on mõtet algul ühte rühma minna ja siis juba nädal-paar hiljem teise rühma ümber kolida ja ümber harjuda. Eriti veel juhul, kui lapse oskused ja huvid on sarnased pigem 4-5-kuuse omadega, mitte aga 2-kuuse omadega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 13:59; 24.04 13:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läheks 3-kuusega ikka 3-kuuste gruppi. Ja kooli paneks lapse 7-aastaselt, mitte 5-aastaselt, kui ta ka selles vanuses juba lugeda ja kirjutada oskab.

See laps saab ju hiljemalt 2 nädala(!) pärast 4-kuuseks. Ja jutt käib sellest, kas nende paari korra pärast on mõtet algul ühte rühma minna ja siis juba nädal-paar hiljem teise rühma ümber kolida ja ümber harjuda. Eriti veel juhul, kui lapse oskused ja huvid on sarnased pigem 4-5-kuuse omadega, mitte aga 2-kuuse omadega.

No eks seal grupis kõik need 3-kuused saavad paari nädala pärast 4-kuuseks, ilmselt on sellega gruppi luues arvestatud? Mis need oskused ja huvid on, et oskab keerata ja vaatab mänguasju? Teised keegi ei oska/vaata? Nii palju, kui mina seal käinud olen, ei ole ühtegi võimlemistundi kuulunud beebide oskuste demonstreerimine ega üksteise ületrumpamine (ka vanemate beebide grupis nt, kui juhendaja ütleb, et nüüd meelitage laps roomama, siis on alati alternatiivne toimimisviis ka veel mitte roomavatele beebidele). Juhendaja näitab ju, mida lapsega teha ja kuidas hoida. Aga kas 3-kuust võib nt samamoodi riputada ja loopida kui 5-kuust?
Harjumise kohast ma ka eriti aru ei saanud – kes seal harjuma peab? Emal on raske teiste nägudega koos võimelda või lapsel? Pealegi egas need grupid konstantsed ole, seal võivad idee järgi iga kord uued näod olla. Ja eks teiste 3-kuuste vanemad tulevad ju uude gruppi kaasa…
Minu mäletamist mööda olid seal 3-6-kuuste grupid ka, või ma eksin?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 23:15; 24.04 22:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebide võimlemine Pelgus: 1-3 või 4-5 kuud grupp?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.