Esileht Beebi ja mitmikud Beebile ei meeldi süles olla

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebile ei meeldi süles olla

Postitas:

Kas keegi on veel sellist asja kohanud , et beebile ei meeldi süles olla ? Tegu alles 2-kuusega , kes on pudeli toidul. Õla peal püsti on ta üsna hea meelega, aga süles süles ei soostu ta üldse olema. Hakkab karjuma ja käte jalgadega vehkima. Kuskil kuu aega tagasi oli ta väga hea meelega süles, see oli ta lemmik koht. Siis mees arvas, et ma hellitan ta liiga ära, et pärast ei soostugi mujal kui süles olema ja läheb raskeks nii . Noh, siis ma mõtlesin ka, et võibolla tõesti , ja ei võtnud teda enam nii palju sülle. Kas võib sellest olla äkki ? …kohati tunduks üldse, nagu ma ei meeldiks eriti oma beebile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 08:37; 08.04 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pisikesele ei meeldinud ka umbes teisest elukuust pikali süles olla. Vehib ja hakkab nutma, aga püstises asendis talle väga meeldib! Eriti näoga väljapoole, et saaks kõike uudistada! 🙂 Seega hoia teda püsti ja nunnuta teda nii. Ps! Vaata, et ta püsti hoides nö istuvasse asendisse või kössi ei vajuks. Tal veel selg nõrk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikali ei meeldi ka meie lapsele. ainult püstises asendis või näoga väljapoole. diivanil istudes panime ka kõhuli enda jalgade peale. väga uudishimulik laps, kellele meeldis palju kõhuli olla – sellist tavapärast streigiperioodi ei tekkinudki:)

lisaks ei meeldi talle ka kõhukott – liiga pikalt ühes asendis 😀 ja mis talle kõik veel ei meeldi….:D saime väikse pirtsutaja 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänksud kogemusi jagamast. …olen titeasjanduses suht rumal ja üli väheste kogemustega, mu enda kakuke on pm ainuke kokkupuude beebidega. Siis pablangi paljude asjade pärast, et kas teen ikka õigesti ja kas beebil on ikka hea. …mõnel värskel mammal tuleb tõesti kõik see titeasjandus väga loomulikult aga ma ilmselt pole üks neist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 08:37; 08.04 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebid ongi erinevad. Minu esimene laps elaski vaid sules esimesed 1,5 aastat. Teine aga tahaks vaid olla porandal, mangumatil. Juba paarikuuselt ilmnes see, et ta sules vaga olla ei soovi ja nii paningi teda tegelustekile, kus ta hea meelega paris pikalt oli. Ei nae siin kull mingit probleemi, kui ei taha sules olla siis pane ta maha, pealegi tegelustekil olemine beebi arengule hea. Monel beebil on meeletult suur lahedusevajadus ja teisel jalle pole. Taiesti normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole kumbki laps eriline sülelemb olnud. Mõlemad on olnud juba väga väiksest peale ülimalt uudishimulikud kogu ümbritseva maailma suhtes ning ema süles piiratud vaateväljaga viibimine lihtsalt pole neid rahuldanud. Suurem tüdruk on nüüd 3 a. Hästi julge, iseseisev ja rõõmsameelne, samas väga hoiab mind, poeb kaissu, tahab kallistada, musitada, palju paisid saada. Peaaegu igas mõttes ideaalne kolmene minu jaoks. 🙂

Noorem laps on praegu 10-kuune ja siiani lausa ahistav emmekas. See, et ta süles ei tahtnud eriti olla, algas ka juba 1,5–2-kuuselt umbes, aga see-eest soovis (loe: nõudis) ta minu pidevat silmsidet ja temaga suhtlemist sellestsamast ajast saadik. Tarvitses mul vaid hetkeks pilk kõrvale pöörata, kui vihane kisa oli taevani. Appi, kui väsitav aeg! Paremaks läks siis, kui ta roomama ja istuma hakkas, siis ta leidis muud tegevust ka kui minuga 24/7 suhtlemine. Praegu on ses mõttes päris hea, et kui temaga samas toas olen, on ta üldiselt täitsa rõõmus ja toimetab suht omal käel. Aga tarvitseb mul vaid hetkeks kasvõi WCsse minna, kui kisa on taevani. Ja MITTE KEEGI teine ei sobi, AINULT mina. Ma ei saa mitte kuhugi, ei juuksurisse, ei hambaarsti juurde, ei suurema lapsega omapäi midagi tegema, ei üldse kuskile. Isegi mitte pooleks tunniks … Suht väsitav, aga eks ma olen harjunud nüüd juba (ja eks see, kui väga ta minu küljes kinni on, on ju ka omal moel liigutavalt armas) . Ja selles mõttes on varasemaga võrreldes tõesti juba väga kerge, et kuni ma temaga samas ruumis olen, on ta tavaliselt rõõmus ja tegus, minu juuresolekul ei karda ka võõraid. Eks ta vahel ikka riputab end mulle pikemaks ajaks jala külge, kui mul toimetada on vaja, ja just viimasel ajal on pisut rohkem tekkinud seda, et küsib sülle, toetab pea mu õlale ja surub end kogu kehaga minu vastu, aga see kestab üldiselt vaid sekundeid, siis jälle sülest maha ja muud toimetused käsil. Eriline sülelaps ta mul küll endiselt ei ole.

Ühesõnaga, ma tahtsin öelda, et minu kogemuse järgi ei ole sülesoovil just erilist seost sellega, kas emme “meeldib” või mitte. Mõne lapse armastus ja klammerdumine on füüsilisem, mõni vajab rohkem just pilkkontakti ja muidu emme olemasolu, mõnel on kindlasti veel kuidagi kolmandat moodi.

PS. Ma arvan küll ka, et ühekuuse lapse puhul ei saa rääkida mingist ärahellitamisest, aga samas ma siiski pigem ei pea õigeks seda, kui ema põhimõtte pärast lohistab last 24/7 süles nii hullusti, et tal endal selg, õlad, käed pidevalt valutavad ja löövad tuld — eriti veel juhul, kui laps seda nii hirmus väga ei nõuagi. Mõnel juhul ilmselt ei jää muud üle (kui laps sülest pannes alati lohutamatult nutab), aga üldiselt oleks siin mõistlik ikka mingit kuldset keskteed otsida, mitte ema poolsandiks väsitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli süles nõus olema vaid kõhuli käe peal, sest siis nägi, mis ümberringi toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebile ei meeldi süles olla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.