Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et see mingi amererikamaa komme. Seal filmides ka ju toidusõda marunaljakas ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:52; 14.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, millest jutt käib?
Aga selle paari lausekese peale tekkis mõte, et äkki nt sümboolselt tükike kooki 1-aasta sünnipäeval sümbolina, et nüüd hakkab kodutoidule?
Sellise teemapüstituse puhul võiksid ikkagi täpsemalt kirjutada/näite tuua, mida sa silmas pead. Kõik ei kuulu “FB ühte beebigruppi”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme ka aastase sünnipäeva puhul lapsele väikese tordi ette tõstnud ja lasknud selle kallal mõne minuti toimetada. Oi kui õnnelik ta oli! Protsessi võtsime videosse, aga sotsiaalmeediasse üles ei toppinud. Plätsitud tordi sõime pereringis ära. Laps sai ka tüki. Midagi raisku ei läinud ega minema ei visatud. Kas ikka oleme pahad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ei tea, siis vähenslt TLC Tordipossi saates tehti spetsiaalne suht suur tort, mis oligi lõhkumiseks. Tegemist on fotosessiooniga, mitte tordisöömisega, eesmärk on pildid, mitte torti süüa. Fotsessioon, kuidas laps oma esimest torti lõhub. Ei ole päris sama, kui spnnipäevalauas tõstetakse ka tükk ette, millega siis aastanemäjerdab nagu iga teise tpiduga. .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:52; 14.02 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotograafina ütlen, et mitte ühegi teise fotosessiooni puhul ei saa reeglina lastel jäädvustada nii ehedaid emotsioone.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://1.bp.blogspot.com/-gjLGCcvzZzc/U7RTrDIwOcI/AAAAAAAAOTc/YjnBuHhaEA0/s1600/1-aastase-synnipaev-pildsitamine-tordiga.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris lahe fotosessioon oleks suurest hulgast beebidest emmede-isside telefone ja muid nutiseadmeid vanni uputamas. Näiteks mõnel beebigrupi kokkusaamisel 😀 Sümboolsem ja mõjusam kui tordis mäkerdava beebi pildid (mind ennast jätavad sellised pildid täiesti külmaks, aga ju siis see tordiklišee meeldib inimestele, et seda ikka korratakse).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei meeldi see tordi lõhkumine. Ma saan aru, et ühe tüki laps saab ja siis lötserdagu seda, aga iial ei hakka ma õigeks pidama toiduga mängimist. Mul on USA-s palju sõpru ja seal on ikka tavaline, et 1. sünnipäeval on video, kuidas laps lõhub ära tordi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jummal kui tõsised emmed kõik, mitte midagi lõbusat ei tohi teha
üks kord elus võik ju ikka tordi lõhkuda, ega sellest kohe deabeedi ei saa
ise nägin seda varem ja plaanin küll selle fotosessiooni teha, kuid facebooki pilte üles ei pane

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega sellest kohe deabeedi ei saa

?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on see väike probleem – kellele meeldib, tehku, kellele mitte, ärgu tehku. Võttes arvesse seda, kui suur hulk toitu peredes lihtsalt minema visatakse, on see väike lisa toiduraiskamisse. Mis puutub põhimõttesse, et toiduga ei “mätserdata”, siis selles vanuses laps, kui ta ise sööb, justnimelt toiduga mätserdabki. Ka minu laps sai 1.aasta sünnipäeval enda koogitükki ise kätega süüa ja eks see rohkem üks mäng oli, mitte niivõrd söömine. Tervet kooki oleks küll olnud kahju anda, tahtsime ju ise ka 😛 Aga muidu ma ei põe, et laps toiduga mäkerdab ja mängib ja seda üle tooliserva põrandale viskab. Selles eas mäng=õppimine ja vastupidi. Vaatamata sellele olen ma säästliku eluviisi pooldaja. Tegudes see alati ei õnnestu, aga põhimõttest pean väga lugu ning kavatsen seda ka oma lapsele õpetada, s.h ka toidu austamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuulnudki sellisest asjast nagu – deabeed. Küll olen aga kuulnud haigusest nimega diabeet.
Oleksid võinud koolis veidike rohkem grammatikale rõhku panna, siis suudaksid end arusaadavamalt väljendada.

Ei, ma ei ole nii hirmtõsine ema. Aga nt mulle ei meeldi, kui toitu niimoodi solgitakse. Toit on söömiseks, mitte jalge alla tallamiseks.
Vbl on see minu kiiks, aga mind on nii õpetatud ja ma leian ka ise, et ei ole õige toiduga niimoodi ümber käia.

nokkis teri ja tõttas oma tupsununnule näputoitu ette seadma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.