Esileht Beebi ja mitmikud beebipesa ja öine imetamine?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: beebipesa ja öine imetamine?

Postitas:

Tere

Beebipesa tundub üks mõnus asi, mida tahaks oma varsti sündivale pesamunale soetada. Küsimus aga, et kui öösel rinnaga toidate, kas siis tõstate lapse pesast välja? See serv vist reeglina nii kõrge ja ei ole avatav, et saaks mugavalt ja kiirest ära toita ning edasi magada? On selliseid pesasid, millel saaks külje nagu üles lükata (nt lukuga käib see äär ära?) Tänan vastuste eest 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 09:46; 15.08 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee… ja kuidas laps siis hingab, kui see asjandus tal pea kohal on ja tema sinu rinna otsas? Ikka tõstad ta pesast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen, et nagu voodipäise poole ikka lükata, mitte lapsele peale 🙂 Ühesõnaga beebipesa – millel äär lukuga ära käiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 09:46; 15.08 09:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna enamus vist toidab last öösiti kaisus pikali, siis tundub tõesti pigem ebamugav – see ju vaja lausa kuhugi ära panna, et laps mahuks kaissu (eeldusel, et lapse isa magab ka samas voodis, mitte pole komandeeringus teises toas.

Aga kui toita last istudes ka öösel nagu mina teen (mulle ei sobi külili asendis toitmine, väga ebamugav on mul endal), siis pole vahet, kus see laps ülejäänud aja on 😀

Mulle endale tundub,e t kui laps magab samas voodis kus vanemad, et siis võtab see pesa jube palju ruumi, kui just isa mujal ei maga. Olen maganud 2aastase, mehe ja vastsündinuga ühes voodis ja jube kitsas oli, kui beebi oleks veel mingi pesaga olnud, oleksin mina ilmselt põrandal maganud 😀

Võimalus on panna ka pesaga võrekasse, kui lapsele sobib nii, siis jälle pole vahet, kas serv käib ära või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud beebipesa ja öine imetamine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.