Esileht Beebi ja mitmikud Beebipesa.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebipesa.

Postitas:

Olen kuulnud palju kiidusõnu nende kohta ja mõtlesin, et võiks ka oma tulevasele lapsele selle osta. Kust seda toodet hea hinnaga osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 16:15; 31.03 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.lastetarbed.ee/index.php?page=110&action=show_product_details&product_id=2143
Hinna poolest soodne, aga ei näe eriti hea välja.
Minul oli kookoniga vanker ja kasutasin spets pesa asemel hoopis vankrikookonit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam on ise teha, kui vähegi õmmelda oskad. Juhendid on youtubis. Osta on suht mõttetu, kui raha loed, sest seda läheb nii lühikest aega vaja ja vahel ei lähe üldse vaja, kui laps kogu aeg kaisus on. Mul endal oli see kasutusel ainult barrikaadiks suurema lapse ja beebi vahel. Tegin ise, aega kulus umbes tund ja raha kulus võibolla kõige rohkem 2 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli teine laps esimesed kuud selline, et armastas magada sellised kitsamas kohas, nt päevaunedki magas vankrikookonis ja alguses tõstsin ta vankrikookoniga ka võrekasse (öösel magas enamasti mul kõrval, aga vahepeal oli hea kookonit kasutada, kuna seal magas pikemalt järjest, kui niisama voodis. Aga eraldi beebipesa ostul ma väga mõtet ei näe, mõni laps hakkab juba 2-3-kuuselt rohkem liikuma, keerama end, ukerdab ka sealt servast end üle (meil oligi teine laps selline hästi kiire arenguga, nii et 2-kuuselt hakkas mõlemale poole end keerama, ei saanud ka suurde voodisse üksi jätta.

Esimene laps jäi magama ka niisama võrekas, tahtis lihtsalt, et mingi teki- või suure rätiku rull oleks selja taga toeks. Nii et ma ei ostaks sellist beebipese ette, kuna võib-olla magab laps niisamagi hästi ega vaja alguses sellist “sossut” kitsast olemist ja võib-olla magab niisama sul kõrval. Paariks kuuks lihtsalt katsetamiseks ei hakkaks ma ise raha sellele kulutama. On ilus ja armas asi küll, aga sama funktsiooni täidab ka rulli keeratud tekk ära.

Muidu FB grupis “Käsitöö ost-müük-vahetus” olen näinud beebipesasid müügil. Ja see on selline lihtne asi, et kui endal õmblusmasin kodus, siis saab täpselt enda soovitud kangast ise ka teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina keerasin beebi lihtsalt teki sisse, et oleks turvalisem ja meenutaks emaüsa. Pesal eraldi küll mõtet ei näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuste eest. Ma ise õmmelda üldse ei oska aga see teki variant tundus päris hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 16:15; 31.03 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Makayla Design beebipesad on väga kvaliteetsed, Eestis valmistatud, saab kasutada kahepoolselt. Puuvilla pool on Öko-Tex Standard kangas, pikk kasutusaeg. Müügil nt https://pood.minulaps.ee/et/search?page=1&q=beebipesa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebipesa.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.