Esileht Beebi ja mitmikud Beebitekk.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Beebitekk.

Postitas:

Kus kohast olete teie soetanud oma beebile beebiteki.
Kas Tartus on olemas ka mõni pood, kus saaks neid kohapeal näha ka katsuda?
Ise kahjuks teha ei oska 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kudusin ise. Siin Tartus aga võid vaadata Beebicenteri poodi ja siis Kaubamajas on uus lasteiiete pood. Äkki selles uues on isegi käsitöötekke? Aga mittekäsitöötekke kindlasti leiad. Lindexis jäi ka silma puuvillane beebitekk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sepa turu titeasjade poes on ka natuke neid. Ja päris suur valik oli lõunaka beebipoes (nime ei mäleta. Juku poe kõrval.). Ise ostsin pehme teki, millega ta öösel magab, sepast ja õhema baikateki üldse selverist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks seda vaja on? Minu meelest näevad enamuses suht koledad välja ka. Meil on tavaline väike baikatekk veel minu lapsepõlvest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore valik beebitekke jäi just täna silma Kvartalis KidZone poes – oli nii meriinovillast kui baikatekke ja suveks mõnusaid puuvillaseid heegeldatud variante. Baikateki võib pisut soodsamalt leida ka Magaziinist. Puuvillase heegeldatud teki aga sealsamast Kvartalist Brittoni poest (baikatekid olid seal aga tunduvalt kallimad, hind 16.90, sama tekk Magaziinis 10.90. Prismas, Selveris jms jääb hind sinna vahepeale)
Suhteliselt hea valik on Kaubamajas asuvas Beebicenteris ja Lõunaka BabyLandis. Sepa turu poest ei ole mulle endale midagi väga head silma hakanud, suht sama kaup ja hind mis mujal. Käsitöötekkidest on parim valik ilmselt Kaubamaja Nona poes, aga need on muidugi tunduvalt kallimad. (Udu käsitöötekke saab lisaks Nonale ka nende enda stuudiopoest Aparaaditehases)

Minul oli ka lapsepõlves tore väike baikatekk, aga see kahjuks ei ole enam kasutuskõlblik. Pojule sai soetatud Magaziinist baikatekk, lisaks heegeldas ema puuvillase teki ja mina ise meriinovillase teki. Päris õhukese tekina on olemas Kidzonest ostetud puuvillane, pigem lina meenutav mähkimistekike.
Nagu näha, ma olen beebitekkide fänn 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on Disana tekid. Katsuda saab Lõunakeskuse Looduspere poes (kui kaupa ära pole ostetud).

http://www.looduspere.ee/toode/disana-meriinovillane-lastetekk-80x100cm-naturaalne/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem on tavaline puuvillane vanakooli baikatekk http://www.tipatapa.ee/detailid.php?5220
Mul neid mitu tükki, vankris ja voodis tekikoti sees ka. Laseb õhku läbi ja laps sellega ei higista.
Tartu Lõunakeskuse Jukus müüakse neid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebitekk.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.