Esileht Beebi ja mitmikud Beebitüdruku intiimpiirkonna puhastamine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Beebitüdruku intiimpiirkonna puhastamine

Postitas:

Kuna varasemalt kokkupuude ainult poistega olemas, siis uurin tüdrukute intiimpiirkonna puhastamise/pesemise kohta. Beebi on 8 päevane, vanni veel teinud pole, aga iga mähkmevahetusega peseme peput kraani all. Kui kuivatan beebit ja häbememokad laiali lükata, siis tussu on seest valget möksi täis. Lootevõie? Kas ja kuidas seda puhastada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 12:20; 13.04 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootevõie on paar päeva, pidi vannitades j puhastades vaikselt ära tulema, see pidi kaitsema intiimpiirkonda. Aga tüdrukut pestakse kraani all eest tahapoole. Mitte ei pane nt pepupidi kraani alla. Ikka häbememokkadevahelt ennem ja siis voolabki sealt ka pepu vahele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piigat pesed eest taha. Kui tuleb ise pestes ja ettevaatlikult kuivatades ära, siis ok. Eraldi ei eemalda.

Mul on 4 tütart 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina üldse oma tütre häbememokkasid ei lükanud niimoodi pidevalt laiali. Milleks? Pesen ära, kuivatan ära – häbememokkade vahelt spetsiaalselt ei kuivata. Ega ma endal ka ju seal rätikuga nühi, ikka ainult kintsuvahe voldid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle valge kihiga ei pea idagi tegema. See kaob ise. Pesed eest-taha suunas, kuivatad tavaliselt ja kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud ka aru, miks neid häbememokkasid laiali peab tõmbama. Peab sealt vahelt siis nii piinlikult kuiv olema? Lihtsalt tussu rätikuga kuivaks tupsutamisest ei piisa?
Ka oma beebipoiste eesnahkasid pole ma tagasi tõmmanud ega neil spetsiaalselt peenisepead pesnud ega kuivatanud. Oleks pidanud või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli loengus öeldi, et häbememokkasid ei tohikski torkida . Nagu ka poiste eesnahka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma neid otseselt laiali ei venitanudki, kuivatades jäi silma, et paksu valget möksi on täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 12:20; 13.04 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule jälle arstist sugulane näitas, et õrnalt puhasta ära. Kui pole tegemist loodevõidega. Hiljem ikka juba see asi, et kui üldse sealt vahelt ei pese-puhasta, siis ju koguneb sinna vägagi halvasti lõhnav kooslus. Hästi õrnalt vatipulgaga, mille õlis enne niiskeks oled teinud, saad tasakesi pühkida. Korra nädalas võiks ikka pilgu peale heita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma ka ikka olen puhastanud. Sinna häbememokkade vahele satub neil ju kakat ka mähkmest, vahel päris palju. Jämesoolebakterite vohamine kusitisuudme ja tupeavause ümbruses nüüd küll mingi tervitatav nähtus pole.

Mul on kaks tütart ja olen ka arstiteaduse eriala ülikoolis lõpetanud, aga ausalt öeldes ma ei mäleta, et mulle keegi rääkinud oleks, kui ulatuslikult beebit häbememokkade vahelt pesta. Aga kuna elu on näidanud, et tihti seal häbememokkade vahel on siiski kakajääke ka, siis mina isiklikult küll olen ära puhastanud. Võib-olla mitte päris esimestel elupäevadel, aga hiljem küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebitüdruku intiimpiirkonna puhastamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.