Esileht Ilu ja tervis Black mask

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Black mask

Postitas:

Kas kellelgi on kohemusi selle black maskiga, mida hoogsasti facebookis reklaamitakse? Reklaam on ilus küll, aga kas reaalseid kogemusi ka on? Klikkasin tellimise peale ja olin üllatunud, et neil ei ole nö e-poodi. Pidi sisestama nime, e-maili ja telefoni numbrit. Tundus kahtlane…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:42; 21.03 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin selle maski endale netist ja paar korda olen teinud. Ei ole märganud, et see mask minu poorid puhtaks teeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin selle aliexpressist. Maksis paar senti alla 2 eur.
Mulle see ei sobinud. Tegin peale sauna, et poorid lahti oleks aga ei kadunud ükski mustpea. Järgmine päev olid hoopis punased visteikud silma all ja otsa ees. Samuti juhtus midagi vana armiga nina peal. Kass paar aastat tagasi tõmbas pika sügava triibu ninale. Peale seda maski oli arm mitu NÄDALAT punane ja lõpuks tekkis sinna peale kärn, mis jupikaupa ära tuli. Selline tunne jäi, et see mask kiskus sealt armilt õhukese nahakihi maha.

Igaljuhul mina seda kasutada enam ei julge. Need igasugu muud “imelikud lehed” müüvad täpselt neid samu(firma) maske mis Aliexpressis aga 20x kallimalt ????

Seal reklaamis oli täishind 48€, soodushind 26€. Superpakkumine kestab 4tundi ja 56minutit jne. Teadagi 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:42; 21.03 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amazonist saad paari eurtsi eest seda sitta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Black mask

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.