Avaleht Ajaviite- ja muud jutud Blogiauhinnad tulevad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Blogiauhinnad tulevad

Postitas:
Kägu

Kas elate kellelegi kaasa? Hääletate? kelle poolt?

Postitas:
Kägu

Absull ei koti ja ei ole kursis, seega ka ei hääleta. leian et pole mitte millegist ilma ka jäänud, et sellise juraga kursis ei ole.

Postitas:
Kägu

Elaksin hea meelega, aga millegipärast ei saa ma enam oma lemmikblogi lugeda 🙁
Kui blogi avada, tuleb selline tekst: See blogi on avatud vaid kutsutud lugejatele
Veel paar nädalat tagasi oli avalik ja loetav. Kahju, mulle väga meeldis ja alati ootasin põnevusega uusi postitusi..

Postitas:
Kägu

Kus seda hääletust teha saab?

Postitas:
Kägu

Elaksin hea meelega, aga millegipärast ei saa ma enam oma lemmikblogi lugeda
Kui blogi avada, tuleb selline tekst: See blogi on avatud vaid kutsutud lugejatele
Veel paar nädalat tagasi oli avalik ja loetav. Kahju, mulle väga meeldis ja alati ootasin põnevusega uusi postitusi..

Tema FB leht on ka maas.

Postitas:
Kägu

Oleks seal normaalsed blogid, siis kindlasti. Paraku mingid mõttetud millimollukad ja tipptäpid mind tõesti ei liiguta.

Jep. Hääletagu need keda selline mõttetu jamps kotib.

Postitas:
Kägu

Elaksin hea meelega, aga millegipärast ei saa ma enam oma lemmikblogi lugeda

Tema FB leht on ka maas.

Kellest jutt?

Postitas:
Kägu

Tegelikult peaksid nad kõik kollektiivselt esireas Suure Emmiga minema psühholoogi või terapeudi juurde, selline tugev enesenäitamine ja oma elu avalik elamine vajab abi. Ilmselt lapsepõlvest saadud trauma ( vanemate lahutus, lähedase surm, vägistamine, alkoholism, perevägivald vms).

Need on inimesed, kes ei oska suhelda ( jutu käigus plaanib teise inimese maja panna põlema), teistega arvestada ( ainult egomaniakilikult enda kiitmine läbi blogi). Vaadake, kuidas nad iga negatiivse või hoopis õpetava ja suunava kommentaari peale leili lähevad (purupurjus videoblogid + Post Mortem fotode kohta) , nutavad, halavad , ähvardavad mitteblogida enam, sarisigivad jne jne.

Ebastabiilne on märgusõna.

Õnneks ma enam ei loe ja raiska aega sellise saasta peale. Edu igatahes!

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Avaleht Ajaviite- ja muud jutud Blogiauhinnad tulevad