Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Blogijate beebibuum

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Blogijate beebibuum

Postitas:

Blogijate beebibuum võtab veelgi tuure üles. Rõõm näha, et neil kõigil enamasti nii kiiresti käib. Siin rasestumise nurgakeses hakkab aegajalt lootusetus peale tulema, et pool aastat või aasta on täitsa tavaline aeg oma triipe oodata. 🙁 Mallu just sai beebi, Anna Elisabeth on lõpusirgel, Triinu-Liis just teatas rasedusest, Britt plaanib ja küll varsti õnnestub…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 08:07; 15.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja oh jummel, tavainimesed saavad ka lapsi.. Mai teatas rasedusest, Juuli hakkab kohe sünnitama, Juuni sünnitas paar kuud tagasi ja vaesekene mina, Augustiin ei jää ikka rasedaks. Kohutav elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale asjaosaliste ei tea ju keegi, kui kaua kellelgi rasestumine tegelikult aega võttis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui neid blogisid ka päriselt loeksid, siis ju teaksid, et Mallukal oli enne õnnestunud rasedust üks katkemine ja Britt üritab tulutult juba ligi pool aastat. Seega mina küll ei ütleks, et neil nii libedalt läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui neid blogisid ka päriselt loeksid, siis ju teaksid, et Mallukal oli enne õnnestunud rasedust üks katkemine ja Britt üritab tulutult juba ligi pool aastat. Seega mina küll ei ütleks, et neil nii libedalt läheb.

Mina lugesin üldse välja, et viimase poole aasta jooksul on kaks katkemist olnud. Kes teab mis ajast siis üritatud on. Triinu kohta mäletaks ka nagu kuskil nähtud kommentaari, et nemadki juba pikalt proovinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakka või blogima, eksole. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Marinale! Lõpuks siis õnnestus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle Marina blogi aadress on? Teiste nimed on kõik tuttavad, aga Marinat ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 08:07; 15.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka Marina üle äärmiselt hea meel, kuigi ma teda isiklikult ei tunne. Väga kaunis rase näeb välja, kadedaks teeb lausa 🙂
Marinal enam avalikku blogi ei tohiks olla, seetõttu seda ei leiagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka Marina üle hea meel. Tõesti ilus rase ja lõpuraseda kohta ikka imepisike kõht. Ja tütar sobib talle imehästi.
Anni Rahula üle rõõmustan ka. Tundub, et see kuke aasta on populaarne sünnitamiseks. Pidi edukate laste aasta olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Blogijate beebibuum

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.