Esileht Ilu ja tervis botoxi kohta kogemusi palun

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: botoxi kohta kogemusi palun

Postitas:

Selline lugu, et jaanuari lõpus tegin esimest korda elus Botoxi (kurjusekorts, 20 ühikut; kasutusel oli 2ml süstal, seda nägin ise).
Mõju hakkas avalduma ca 4-5 päeva pärast süsti tegemist, nädal pärast süsti olid lihased juba korralikult tundetuks muutunud, kaks nädalat pärast süsti oli mõju kõige tugevam, ja siis hakkas vaikselt vähenema.
4 nädalat pärast süsti sain juba täiesti rahulikult kulmu kortsutada, peaaegu samamoodi nagu enne süsti tegemist.
Praeguseks liigutan kurjusekortsu lihaseid täiesti vabalt (süstist möödas vähem kui 2 kuud).
Ainult selline tunne on vahel, eriti õhtul voodisse heites, et tahaks küüned sügavale kulmudevahelistesse lihastesse lükata ja küüntega jõuliselt masseerida neid süstikohti, lihastes on nagu mingi sügelustunne (sügelus on siiski vale väljend, kuna see mitte ei sügele, vaid tekib nagu vajadus pigem torkida või tugevasti vajutades masseerida).
Millega nii lühiajalist mõju seletada? Kas sain tünga ja tehti ülilahjendatud botoxiga? Tehti mingi odava botoxi analoogiga? Ja millest selline ärritustunne, mis ei lähe üle, kuigi botoxi enda mõju on täiesti üle läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa seda süsti tegid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 15:03; 25.03 11:50; 26.03 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja sulle tehti? Botoxit ei tehta kurjusekortsu, sinna tehakse täitesüsti, mille mõju on kohe peale süstimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 15:36; 24.03 18:44; 25.03 16:11; 26.03 13:52; 26.03 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja sulle tehti? Botoxit ei tehta kurjusekortsu, sinna tehakse täitesüsti, mille mõju on kohe peale süstimist.

Tore tarkur küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore tarkur küll.

Ülsiselt tehakse botoxit horisontaalkortsudesse. Kurjuse kortsu puhul toimib see ennetusena, mitte probleemi lahendusena, kui vagu on tekkinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 15:36; 24.03 18:44; 25.03 16:11; 26.03 13:52; 26.03 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore tarkur küll.

Ülsiselt tehakse botoxit horisontaalkortsudesse. Kurjuse kortsu puhul toimib see ennetusena, mitte probleemi lahendusena, kui vagu on tekkinud.

Minu jaoks on see küll uudis. Olen 43 ja botoxit teinud otsaesisele,k.a. kurjusekortsu juba päris mitu aastat, seda erinevates Tallinna kliinikutes, s.h. Medemises. Mul on silmade vahel kaks väga sügavat vagu ja pole ükski tegija mulle sinna täitesüste soovitanud, ikka vaid botoxit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 15:03; 25.03 11:50; 26.03 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on see küll uudis. Olen 43 ja botoxit teinud otsaesisele,k.a. kurjusekortsu juba päris mitu aastat, seda erinevates Tallinna kliinikutes, s.h. Medemises. Mul on silmade vahel kaks väga sügavat vagu ja pole ükski tegija mulle sinna täitesüste soovitanud, ikka vaid botoxit.

Oled teinud kurjusekortsu süste samuti mitu aastat? Mina tegin täitesüsti, mõju oli kohene ning esimene kahest joonest hakkas näha olema ca 5a hiljem. Nüüd, 12 hiljem, ei ole veel algne seis tagasi tulnud. Vahepeal pole ühtki süsti teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 15:36; 24.03 18:44; 25.03 16:11; 26.03 13:52; 26.03 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on see küll uudis. Olen 43 ja botoxit teinud otsaesisele,k.a. kurjusekortsu juba päris mitu aastat, seda erinevates Tallinna kliinikutes, s.h. Medemises. Mul on silmade vahel kaks väga sügavat vagu ja pole ükski tegija mulle sinna täitesüste soovitanud, ikka vaid botoxit.

Oled teinud kurjusekortsu süste samuti mitu aastat? Mina tegin täitesüsti, mõju oli kohene ning esimene kahest joonest hakkas näha olema ca 5a hiljem. Nüüd, 12 hiljem, ei ole veel algne seis tagasi tulnud. Vahepeal pole ühtki süsti teinud.

Jah. Olen küll küsinud,et äkki teha sinna täitesüsti, sest siis jääb miimikaloomulikum ja tulemus püsib kauem, aga mulle on igalt poolt selge sõnaga vastatud, et sinna tehakse vaid botoxit, sest täitesüstidega ei saa head tulemust.
Kummaline on nüüd vastupidist kuulda. Mulle on siis lihtsalt näkku valetatud ja seda erinevates ilukliinikutes???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 15:03; 25.03 11:50; 26.03 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Olen küll küsinud,et äkki teha sinna täitesüsti, sest siis jääb miimikaloomulikum ja tulemus püsib kauem, aga mulle on igalt poolt selge sõnaga vastatud, et sinna tehakse vaid botoxit, sest täitesüstidega ei saa head tulemust.
Kummaline on nüüd vastupidist kuulda. Mulle on siis lihtsalt näkku valetatud ja seda erinevates ilukliinikutes???

http://www.medemis.ee/condition/kurjusekorts/

Siin nad ju isegi kirjutavad, et botox ennetuseks ja täitesüst loomulikum…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 15:36; 24.03 18:44; 25.03 16:11; 26.03 13:52; 26.03 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klient otsustab ikka ise, kas laseb botoxit süstida või täitesüsti kurjusekortsule.

Ise olen 40 ja kord aastas lasen kulmude vahele just botoxist süstida, et halvata lihas ja et ei kissitaks suvel oma kortse sügavamaks.

Tavaliselt alguses ongi mõjuaeg lühem, eriti veel peale esimest süstimist.

Ka mina olen käinud erinevates kliinikutes seda tegemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Olen küll küsinud,et äkki teha sinna täitesüsti, sest siis jääb miimikaloomulikum ja tulemus püsib kauem, aga mulle on igalt poolt selge sõnaga vastatud, et sinna tehakse vaid botoxit, sest täitesüstidega ei saa head tulemust.
Kummaline on nüüd vastupidist kuulda. Mulle on siis lihtsalt näkku valetatud ja seda erinevates ilukliinikutes???

http://www.medemis.ee/condition/kurjusekorts/

Siin nad ju isegi kirjutavad, et botox ennetuseks ja täitesüst loomulikum…

Ei ole ju kirjas, et tulemus on loomulikum, vaid lihtsalt loomulik. Artiklis viidatud arst ise soovitas mulle botoxit kurjusekortsule ja täitesüsti tehakse ilmselt juba siis, kui asi süvenenud. Aga igal juhul jätab botox loomulikuma tulemuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ju kirjas, et tulemus on loomulikum, vaid lihtsalt loomulik. Artiklis viidatud arst ise soovitas mulle botoxit kurjusekortsule ja täitesüsti tehakse ilmselt juba siis, kui asi süvenenud. Aga igal juhul jätab botox loomulikuma tulemuse.

Nüüd saan aru, miks me erinevatest asjadest räägime. Te räägite kurjuse kortsust, nagu kahest tavalisest joonest(nagu osadel inimestel horisontaalselt otsmikul on), mina räägin, kui korts on sügavam. Siis on selge, et kui sile, siis ei saagi täita. Ma lihtsalt ei arvanud, et kahte siledat joont kulmude vahel kurjuse kortsuks nimetatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.03 15:36; 24.03 18:44; 25.03 16:11; 26.03 13:52; 26.03 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te üldse teemasse ei vasta. küsimus pole ju selles kuidas kurjusekortsu paremini täita või misasi see korts üldse on. teemaalgataja mure on selles, et mõju kadus paari nädala möödudes. olen ise korduvalt otsaesisele botoxit teinud ja võin väita, et tulemus on ikkagi ca pool aastat. siis hakkab vaevumärgatavalt kortsuke ja otsaesise liikuvus tagasi tulema ja uued süstid lasen umb 9 kuu pärast teha.
paar nädalat mõjuaega on ilmselgelt vähe ja mahavisatud raha, soovitan uus kliinik leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 10:52; 31.03 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa tegid? Heas kohas peaks saama järelkontrolli minna ja kui mõju on liiga vähene, tehakse tasuta üle. Head spetsialistid teevadki algul üsna vähe, sest parem liiga vähe, saab juurde teha, kui liiga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen ka huvi, kuskohas tegemas käisid?
Mina olen käinud nii, et tehakse süstid ära ja siis 10 päeva pärast on järelkontroll, kuidas on mõjunud ja vajadusel tehakse juurde.

4 nädalat on küll ülilühike aeg, esimest korda mul kurjusekortsu botox kestis ca 3 kuud ja siis hakkas vaikselt üle minema ja tegin uuesti. Võimalik et see mõju on ka individuaalne aga kindlasti peaksid seda ilusalongist täpsustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa tegid? Heas kohas peaks saama järelkontrolli minna ja kui mõju on liiga vähene, tehakse tasuta üle. Head spetsialistid teevadki algul üsna vähe, sest parem liiga vähe, saab juurde teha, kui liiga palju.

kuigi siin pole kombeks nimesid avaldada, siis ma arvan et julgen oma botoxitegijat M.Karinit kiita.
on teinud hea töö ja vajadusel tasuta lisanud, sest botoxi tulemus ilmneb alles paari nädala pärast ja ka parimatest parim ei oska koheselt kõike ette näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 10:52; 31.03 11:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis botoxi kohta kogemusi palun

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.