Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Brio Happy

Postitas:

Olin viimati rase aastaid tagasi ja siis oli minu vankrivalikuks Brio. Nüüd kui süvenesin vankriturule, siis avastasin õudusega, et Briosid polegi enam. Ma tahaksin osta Brio Happy vankrit, oskab keegi juhatada juhtlõngale, kust võiks uue Brio Happy leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brio läks ju Britax Römeri omandisse. Brio Happyde tootmine lõpetati u aasta tagasi. Britax Römer toodab küll lastekärusid edasi, aga sellist Happy-tüüpi käru ei paista neil hetkel tootevalikus olevat. Võibolla kuskil laos on veel mõni üksik nurka seisma jäänud, kuid arvetades, et tootmise lõpetamisest aasta möödas, siis kahtlen, kas kuskilt uue käru leiad.
Järelturul muidugi mõned üksikud uueväärsed on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada ka Britax enam Happy’sid ei tee. Mul on Brio Happy, mille kavatsen väikese rahaga maha müüa (ca 150 eurot). Korv, istumisosa, neli õhkkummi, musta värvi (pole pleekinud, va pakikorvi kangas). Esineb vigu – tüüpiline Briode viga – need kaarvarjud tükivad alla vajuma (ehk oskab keegi nobenäpp seda probleemi lahendada) ja istumisosa jalatoe süsteemiga pole ma veel sõbraks saanud. Kui huvi, siis jäta e-post aadress 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.