Esileht Väikelaps Coca cola ja muu pahn

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Coca cola ja muu pahn

Postitas:

Mul on küsimus emadele, kes laovad poeletile 2L Cola või Fanta pudeleid, poolfabrikaate ja maiustusi, kus on teie ajud ?
Kas on tõesti niivõrd suur laiskus peal, et võtta ette tervisliku toitumise raamat lapsele, perele mida iganes?
Netist lugeda kuidas teha vähekenegi tervislikumat toitu, kust saab inimene vitamiinegi, mis on eluks ja arenguks väga vajalikud, mitte panna viiner või valmispakitud saia paneeringuga e-aineid täis saast, valmis pihv pannile ja toppida oma perel kuidagi kurk täis.

Masendav on kohati poes selliseid jämedaid mammasid vaadata.
Kurb.
Söö siis ise ennast täis saia nagu tuvi, aga kahjuks kannatavad sellistel lapsed.
Rasvumine, diabeet, võimalik kasvaja tulevikus jne.
Aga ei huvita eksole, peaasi et mugav oleks olla :S

Olen valmis mugavusmammade rünnakuks.
Mida iganes ütlete, aga see ei muuda asjaolu, et te olete igavesti LAISAD, MUGAVAD ja HOOLIMATUD !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.03 14:16; 18.03 21:27; 19.03 15:35; 20.03 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust sina tead, kellele ma neid asju ostan? Või arvad, et kui mul on letil 2 õlut, siis need on ka lapsele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, aga vat see on tungimine teise isiklikku ruumi ja inimõigustesse, tullakse sulle kohe kähvama… Jah, ma tean, ma vaatan ise ka vahel imestusega, mida inimesed söövad (ja nii mõnigi kord huviga, kui keegi kuhjab lindile köögivilju, mis ma ise tähelepanuta olin jätnud).
Fakt on see, et nende lapsed õpivad samuti rämpsu sööma, edaspidises elus ei ole köögivili enam maitsev, sealt tulevad need “ega ma jänes pole” inimesed, kes põlgavad köögivilju ja värsket. Taimetoit on ainuke, kus võib kätte saada kõik mineraalained ja vitamiinid (erinevalt lihast, aga seda on ka vaja) ja surnukstöödeldud toidus pole nagunii midagi peale kalorite. Kõige kurvem on jah, et sellise solgiga harjutatakse ära lapsed, kes ise ei oska ega tea veel enda eest hoolitseda.
Sai näiteks ei ole kasulik mitte kellelegi, palun ärge toppige seda lindudele ega siilile jne.

Tegelikult sellega on nii, et kes sinuga nõus on, teevad nagunii õigesti, isegi kui vahel midagi mitte-nii-tervislikku vahele satub (ja sina just siis kõrval silmi pööritama satud 😛 ). Kes sinu jutust ei hooli, seda ei õpeta sa ümber ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 14:28; 21.03 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, sa teemaalgataja nüüd saad paksudelt mammadelt, kes raiuvad rusikaga rinnale, et nende lapsed lihtsalt ei söö köögivilju, sest pole kunagi söönud ja hakkavad kohe oksele nende peale.
Olen ka sinuga ühte meelt- tervislikkus ning õige toitumise harjumus tuleb maast ja madalast ning see on vanemate teha ning kontrollida, mida lapsed söövad. Kujundamine varajases eas, et õiget toitu süüa. Aga ma arvan, et me oleme pigem sellised üksikud hääled kõrbes.
Minu süda on vähemalt rahul, et ise õigesti toimin.
Las klähvivad. Lastest kahju lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa siiani arvasid, et osad poes olevad kaubad on lihtsalt butafooria, mis on pandud lettidele ruumitäiteks?
Mina ostan nii fabrikaate kui poolfabrikaate, maiustusi ja cocat ka aeg-ajalt. E-aineid katsun vältida. Pooldan mõõdukust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka imestan, miks sellist saasta endale sisse süüakse. Ise pakun, et need, kes seda jama tarbivad, ei ole lihtsalt õiget puhast toitu harjunud sööma, see tundub neile maitsetu. Kui ikka kamaluga soola ja suhkrut igat rooga maitsestavad, siis ei tajugi ehedaid maitseid.

Mul on tegelikult kuidagi hale nendest, kes limpsiga burksi alla loputavad ja hõiskavad, et elan vaid üks kord. Nad ei tea, kui võrratutest toidunaudingutest ja kergest enesetundest nad ilma jäävad. Laste koha pealt lisaks ka, et kui neile ikka väiksest peale päris toitu pakkuda, ei oskagi nad jama tahta. Mingis vanuses loomulikult nad kohtuvad rämpstoiduga ka, aga enda laste pealt vaadates julgen väita, et see ei tekita neis mingit vaimustust ja kui mõnikord külas patustavadki, siis igapäevaselt süüakse ikka heameelega tervislikku kraami edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks nii tige? Kas süsivesikute vaegus? Pane üks komm põske ja tuju kohe parem!

Aga teemasse – mida siis osta võib? Kas valmismarinaadis liha on saatanast? Sai on täiesti välistatud ma saan aru? Nisujahuga pannkooke võib lapsele teha? Millised pudrud sobivad? Kiirkaerahelbed loomulikult mitte? Palun valgusta pimedaid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll pole selliseid totaalselt ainult nö “rämpstoidust” koosnevaid ostukorve eriti näinud, ikka igasugu erinevaid asju laotakse kassalindile. Pigem on selline limonaad-krõpsud-maiustused teismeliste ostukorv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, su ideed on üllad ja õiged, aga väljendusviisiga tekitad seina ette. Nii et ka sul on arenguruumi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 18:01; 19.03 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka arvamusel, et teemaalagatajal arenguruumi veel on. Tundub nagu 16 aastane klähviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, su ideed on üllad ja õiged, aga väljendusviisiga tekitad seina ette. Nii et ka sul on arenguruumi.

pean ennast väljendama teaduslikke artikleid siia vorpides ? Pean olema suvalises foorumis professorliku väljendusviisiga ?
Said teemapüstitusest aru küll, et ära isiklikuks ka minema hakka eksole.

Või lähen mina: mine parem trenni või loe oma päevased kalorid üle.
Mõistan su solvumist küll ja nii mõnegi siin, kes uljalt kaasa laigivad 😀

Kogu see pahn poes ongi mõeldud sellisele kergemeelsele, rumalale ja suhkrust, rasvast, e-ainetest sõltuvuses olevale massile, kellelt tuleb nii raha kui tervis ära võtta. Ajudest rääkimata

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.03 14:16; 18.03 21:27; 19.03 15:35; 20.03 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, kulla teemaalgataja, sa ühes teemas juba mõni aeg tagasi hüsteeritsesid. Kas ei saanud küll või?

Üldiselt jah, mõtted pole ju valed, aga see sõnastus…
Ja professorlikku väljendusviisi ei oota keegi, lihtsalt viisakat ehk, või neutraalsetki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et teemaalgatajale jäi pigem ette mõni temast paremas vormis naine/ema, kes “valesid” tooteid osta julges…:D Kindlasti on väga valus, kui sööd kogu aeg ainult aurutatud juurvilju ja ikka näed poes inimesi, kes ostavad nõmedat toitu ja ei näegi välja nagu lennukiemalaev. Või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et märkad. Tahad arutleda? Tee seda sõbrannaga. Tahad midagi muuta? Võta midagi ette. See teema ei ole nii lihtne lahendada, kui kasutad sõnu: laiskus, mugavus, hoolimatus. Hakka otsast harutama ja tee midagi ära. Imestamine näitab vaid sinu senist piiratust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan ka vahepeal cocat (paar 0,5 liitrist pudelit korraga) aga mitte lastele vaid endale. Kui mul on pingelised perioodid, siis coca annab lihtsalt jaksu natukenegi vastu pidada. Lastele ostan vahel harva limonaadi. Lisaks leiab minu ostukorvist purgisuppe, kanašnitsleid, pelmeene ja vahel harva ka külmutatud friikartuleid. Lihtsalt on teinekord vaja, et saaks kiirelt midagi teha. see ei tähenda, et me koguaeg nii sööme ja lapsed söövad väga hea meelega köögivilju, suppe jms. Nuikapsas, värske kurk, porgand jms kaob laualt sama kiirelt kui õunad-pirnid.

Ja komme-küpsiseid ostan ikka ka. Kui vähegi aega, siis teen ise, sest poe magusad asjad on liiga magusad.

Olen seda meelt, et kõike tuleb süüa aga mõõdukalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eesmärk ei olnud kindlasti sind solvata, Teemaalgataja, vaid juhtida tähelepanu su kirjaviisile, mis on ründav ja alandav. Sa võiksid võtta seda konstruktiivse kriitikana ja vähemalt kaaluda enda sisse ausalt vaatamist. Selle tulemuseks oleks positiivne areng – suure tõenäosusega. Sina asusid aga hoopis rünnakule.

Ma arvan, et nii mina kui ka enamus inimesi on ju sisuliselt su postitusega nõus – mul on väga kahju lastest, kelle vanemad neile ebatervislikke toite annavad ja loomulikult ei pea ma seda õigeks. Miinuseid saad sa aga just oma väljenduslaadi pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 18:01; 19.03 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks minna leili sellepärast, mida teised söövad?

Ise teen igaks õhtuks tervisliku toitu, aga aegajalt joon ka cocat, lõunaks teinekord pelmeene, kalapulki, kui õhtusööki pole alles jäänud. Kui lapsed magavad, siis ka maiustame. Sh käin ka trennis ja kannan M/38 suurus rõivaid.

Mida teised söövad, on poogen. Elan ise ja lasen teistel elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan teemaalgatajast aru küll. Mida halvemas valguses teis vaatad seda paremini paistad endale. Kahjuks on see enesepettus. Teiste kritiseerimine ei tee kedagi paremaks.

Aga kui oled päriselt mures ja tahad päriselt midagi paremaks muuta, siis alusta näiteks siit. Kirjuta meile paksudele ja laiskadele eeskujuks oma viimase nädala menüü. Ja ausalt, ilma ilustamata. Kui keegi saab siit mingi hea mõtte ja jätab pizza tellimata, oledki juba midagi paremaks muutnud.

Minu ostukorvi lendavad küll mõnikord külmutatud friikad ja kalapulgad, kuna lihtsalt puudub idee, mida jälle õhtuks pakkuda. Teisest küljest teen ise hakkliha, kasvatan puhtaid salati- ja maitsetaimi, keedan supi jaoks ise puljongit ja armastan köögivilju. Seega tundsin end puudutatuna, et ühe ostukorvi vaatlemise põhjal mingid võõrad inimesed mind kohe laisaks ja hoolimatuks tembeldavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka sinuga ühte meelt- tervislikkus ning õige toitumise harjumus tuleb maast ja madalast ning see on vanemate teha ning kontrollida, mida lapsed söövad. Kujundamine varajases eas, et õiget toitu süüa.

Alati on väikeseid erandeid.
Minu vanemate söögisedel oli alati väga õige, ema hoolitses selle eest. Vend läks õige toitumisega kenasti kaasa, sõi kõike ja kehakaalult oli ta normaalne, pigem kleenuke. Mina nokkisin toidu seest endale meelepärasemad osad välja, mida tervislikum – seda kindlamini ma selle söömata jätsin. Näkse, maiustusi ja niisama jama meie toidulaul polnud kunagi, ka mitte poolfabrikaate, aga ometi suutsin mina süüa nii, et näiteks suur osa köögiviljadest jäi menüüst välja. Ema nägi minu toitumisega kurja vaeva, hea tulemus puudus. Halb tulemus on see, et olin ülekaaluline. Nii kui koduse söögilaua tagant pääsesin, läks asi täiesti üle käte. Olingi oma pere ainuke ülekaalus liige, aga selles pole süüdi mu ema, ikka ise olen, kuigi alguses tahtmatult. Kui toit ei olnud üldse meelepärane, siis võisin ka paar päeva nälgida, sellest sai alguse kergekujuline söömishäire. Ema pakkus küll muid tervislikke alternatiive, aga kui minul oli peas mõte, et tahan saada ainult mitteolemasolevat mannavahtu, siis pigem olin näljas, kui oleksin söönud midagi muud, kuigi tegu võis olla söögiga, mida ma tavatingimustes muidu sõin. Ma ei leia süüd oma emal, midagi oli nihkes minus endas.
Õnneks oli mul piisavalt palju oidu oma laste puhul käia ema rada. Ja samamoodi õnneks ei ole minu lapsed minu moodi. Pisemate laste kõrvalt ma veel sõin igasugust jampsi endale sisse, nüüd enam mitte, sest ei taha, et lapsed näeksid ja selle kombe minult üle võtaksid. Teen lastele söögi praktiliselt ainult algsest toorainest, ei mingeid valmistoite, limonaade, saiakesi, karastusjooke. Ise tunnen küll mõnest asjast väga puudust, aga ei murdu. Hea on näha, et mu lapsed on normaalkaalus, söövad rõõmuga igasugust köögivilja ja muud kasulikku, ei pirtsuta millegagi. Nendele kõige paremat tahtes tegin head ka endale. Enam ma paks ei ole. Normakaalu ülemises otsas, seda jah, aga kuna toidulaud on tervislik, siis suund on jätkuvalt tasapisi kaalu languses hoida.
Nii et minu puhul ei kasvatanud teadlikku toitumisharjumust mulle mitte toidu suhtes õige käitumisega ema, vaid hoopis mu lapsed ja minu mure nende pärast. Õpetused on küll tõesti pärit lapsepõlvekodust, seda ma ei salga.
Teadlikult lastele jama sisse söötmine on muidugi kurjast, pole mõtet vaieldagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 09:21; 20.03 09:29; 20.03 13:41; 22.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii tänulik Selverile, et selvepulti kasutades saab oma asjad kohe otse kotti tõsta ja mingid poeperverdid ei saa mu oste oma tundliku silma ja meelega hinnata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Coca-Colat vmt magusaid jooke meie pere ei joo. Samas mõnikord ostame kommi või jäätist, mis ju peaks ka “muuks pahnaks” liigituma.

Mis aga mind ärritab, on sellised lambist tehtud postitused. Ma küll ei uuri poes teadlikult ja uudishimuga teiste ostukorve, aga kui mõnel lastega poes viibival perel oleks ostukorv limpsi ja krõpse täis laotud, siis ilmselt märkaks seda, aga tõesti, ei ole mina poes käies sellist pilti näinud. Ei näe ka tuttavates peredes, et lapsi rämpsu täis topitaks, nagu teemaalgataja arvab massiliselt vist toimuvat, vastupidi, pärast laste sündi on kogu pere toitumine enamasti tervislikumaks läinud, tehakse ise süüa värsketest toorainetest, süüakse vähem poolfabrikaate ja valmistoite jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen eluaeg hästi ja maitsvat toitu söönud, väga palju raha kulub toidu peale, sest poolfabrikaadid, ketšup, imalad jogurtid ja limonaadid ajavad mind lihtsalt öökima. Mulle meeldib maiustada aga selles osas olen ka valiv. Teen pigem ise, kui ostan kurgulakke kleepuva margariinist vahtu aetud kreemiga ülemaitsestatud plöga. Ma ei ole kiirtoidu ja poolfabrikaatide vastane aga see mida ma söön peab olema maitsev ja hästi tehtud. Kasvatan ka oma last samas vaimus.
See mida teised teevad või söövad mind ei heiduta. Olgem ausad, hea mitmekülgne toit on kallis ja kellegi teise rahakoti sisu, harjumused või eelistused pole lihtsalt minu asi. Samahästi võib teemaalgataja ükspäev mulle kõrri karata sellepärast, et ma priiskan liigselt rahaga ning näitan sellega oma lapsele halba eeskuju ja nii lähebki maailm hukka. Elagem ise ja lasime teistel elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 11:50; 20.03 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen eluaeg hästi ja maitsvat toitu söönud, väga palju raha kulub toidu peale, sest poolfabrikaadid, ketšup, imalad jogurtid ja limonaadid ajavad mind lihtsalt öökima. Mulle meeldib maiustada aga selles osas olen ka valiv. Teen pigem ise, kui ostan kurgulakke kleepuva margariinist vahtu aetud kreemiga ülemaitsestatud plöga. Ma ei ole kiirtoidu ja poolfabrikaatide vastane aga see mida ma söön peab olema maitsev ja hästi tehtud. Kasvatan ka oma last samas vaimus.
See mida teised teevad või söövad mind ei heiduta. Olgem ausad, hea mitmekülgne toit on kallis ja kellegi teise rahakoti sisu, harjumused või eelistused pole lihtsalt minu asi. Samahästi võib teemaalgataja ükspäev mulle kõrri karata sellepärast, et ma priiskan liigselt rahaga ning näitan sellega oma lapsele halba eeskuju ja nii lähebki maailm hukka. Elagem ise ja lasime teistel elada.

usu mind, kartul, kaalikas, porgand, kapsas, sibul…täistera leib, liha, sidruniga vesi jmt ei ole kallim, kui mugav, vitamiinide ja vajalike toitaineteta pahn.
Tuleb vaid osata valida. Poes on kõike kasulikku saada, ikka võtavad paljud kräppi, elavatakse justkui silmaklapid ees, kõrvaklapid peas. Kõikjal ju propageeritakse tervislikkust ja põhjusega.

Nagu on öeldud, seni kuni on saastale nõudlust, seni seda müüakse.
Kui aga ei ole nõudlust, hakatakse asju tervislikumaks muutma.

Alati leiab vabanduse oma laiskusele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.03 14:16; 18.03 21:27; 19.03 15:35; 20.03 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen täiesi nõus teemaalgatajaga, mina ka kunagi imestasin, et kuidas lapsevanemad ei hooli, kuidas lapsed toituvad..aga nähes oma mehe õde, kellel 4 last ja ta on nii laisk, et kodus süüa teha ei viitsi, toituvad ainult purgisuppidest ja võileivadest. Kodus on ainult krõpsud ja magusad joogid jne..ok, see mida nad teevad kodus, ei puutu minusse, aga kui nad mu lapse sünnipäevale tulid ja keegi lauataga korralikult sooja toitu ei söönud, väites et ei maitse jne..ja siis hiljem tõi ema salaja krõpsu paki välja, no vot siis, mul viska küll üle! No ikka täiesti haige värk! Ja samas mina olen see, kes väga jälgib laste toitumist, ei oska minu laps krõpse tahtagi..ma tean, et mingihetk elus hakkab ta neid niikui nii sööma, aga ma vähemalt üritan seda rämpstoidu aega edasi lükata.
Seega, mind häirib ka, aga ma olen õppinud sellest mööda vaatama, lihtsalt ei jõua kõiki negatiivset enda kanda võtta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, sa teemaalgataja nüüd saad paksudelt mammadelt, kes raiuvad rusikaga rinnale, et nende lapsed lihtsalt ei söö köögivilju, sest pole kunagi söönud ja hakkavad kohe oksele nende peale.
Olen ka sinuga ühte meelt- tervislikkus ning õige toitumise harjumus tuleb maast ja madalast ning see on vanemate teha ning kontrollida, mida lapsed söövad. Kujundamine varajases eas, et õiget toitu süüa. Aga ma arvan, et me oleme pigem sellised üksikud hääled kõrbes.
Minu süda on vähemalt rahul, et ise õigesti toimin.
Las klähvivad. Lastest kahju lihtsalt.

Mina ei ole paks mammi. Olen normaalkaalus, aga hetkel tahan suveks saada enda jaoks ideaalkaalu. Veel on 2-3kg vaja alla võtta. Seega on minul hetkel väga tervislik toit. Suhkrut ei tarbi hetkel üldse. Pool toidukorvist on igasugused juurviljad-köögiviljad. Meeletu raha läheb selle peale, sest tervislikult toitumine on kallis. Isegi väga kallis. Ma ei söö valmis toite. Enamus ajast teen kõik toidud otsast lõpuni ise.
Ja mida teevad minu kaks algklasside last? Tüdruk ei söö praktliliselt midagi. Värsketest köögiviljadest ainus söödav asi tema jaoks on värske kurk. Puuvilju õnneks sööb. Lisaks sööb tema mingeid paki kiirnuudleid, mis ajavad mind oksele. Minu arvates on see paras keemia. Mina ei tea, millest see laps elab. Kui vähegi võimalik, siis süüakse krõpsu, juuakse limonaadi ja loomulikult kommid. Alati on meie toidukorvis ka kohukesed ja muu selline jama. Poiss on peaaegu samasugune. Tema vähemalt mingi aeg sõi kaeraputru hommikuti. Hea seegi. Igasugune köögivili ajabki öökima. Olen konkreetselt näinud, kui me varem sundisime last mingit köögivilja maitsma, jooksis poiss WCsse oksele.
Ma ei tea, kus ma vea tegin. Ma tõesti ei tea. Meil on alati värske salat laual olnud. Oma aias kasvatan tomateid. Need on tõeliselt head ja magusad. Ja lapsed ei võta neid suu sissegi. Samas ketšupit pannakse makaronidele küll. Õnneks söövad lapsed liha. Aga tüdruk näiteks ei söö isegi kartulit. Kartulist pean kartuliputru tegema. Tatart sööb tüdruk, poiss jällegi ei söö üldse.
Minu söögitegemine näebki nii välja, et lastele teen üht sööki, endale ja mehele hoopis teist. Lapsed söövad mingeid mõttetuid viinereid õhtuks, meie sööma mõnd imemaitsvat pajarooga. Lapsed söövad makarone, mehele ja endale teen kinoaga maitsva sooja salati köögiviljadest.
Perearst ütles selle peale, et vahet pole, mida lapsed söövad, aga midagi nad sööma peavad. Nad on võimelised end nälga jätma, või siis saia ikka saab süüa. Tüdruk on meil väga peenike. Mul on hea meel, kui ta üldse midagi suhu paneb. Olen nõus talle kiirmakarone ostma. Aga elus ta on ja haigused teda ei kimbuta. Kust ta vitamiinid kätte saab, on müstika. Poiss on samuti sale, aga pigem lihastes. Tegelenud mitu aastat spordiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh no see, mis kellelgi poes korvis on ei tähenda ju kohe, et seda kõike lastele igapäevaselt sisse söödetaks. Me käime tavaliselt alati koos lastega poes ja väga võimalik, et oleme teemaalgataja sugustelt kõõrdpilke saanud. Mulle väga maitsevad mõned limonaadid ja aeg-ajalt neid ka ostan. Kuna need ju säilivad, siis tavaliselt ostan suurema portsu korraga, et oleks kodus võtta, kui isu tuleb. Samas mu lapsed ei võta ühtegi limonaadi suu sissegi. Neile lihtsalt ei maitse.

Samuti nt teeme sõpradega kinoõhtuid. Vahest koos lastega ja multikatega, vahest täiskasvanutele ainult. Jah, ostame suure hunniku igasugu jama, kartulikrõpsu jne aga kuna mu laste jaoks ei ole kartulikrõpsud midagi müstilist ja eriti ahvatlevat mida kunagi ei saa, siis nad ei söö lolliks ennast nendest.

See ei tähenda aga, et me igapäevaselt nii sööme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus emadele, kes laovad poeletile 2L Cola või Fanta pudeleid, poolfabrikaate ja maiustusi, kus on teie ajud ?
Kas on tõesti niivõrd suur laiskus peal, et võtta ette tervisliku toitumise raamat lapsele, perele mida iganes?
Netist lugeda kuidas teha vähekenegi tervislikumat toitu, kust saab inimene vitamiinegi, mis on eluks ja arenguks väga vajalikud, mitte panna viiner või valmispakitud saia paneeringuga e-aineid täis saast, valmis pihv pannile ja toppida oma perel kuidagi kurk täis.

Masendav on kohati poes selliseid jämedaid mammasid vaadata.
Kurb.
Söö siis ise ennast täis saia nagu tuvi, aga kahjuks kannatavad sellistel lapsed.
Rasvumine, diabeet, võimalik kasvaja tulevikus jne.
Aga ei huvita eksole, peaasi et mugav oleks olla :S

Olen valmis mugavusmammade rünnakuks.
Mida iganes ütlete, aga see ei muuda asjaolu, et te olete igavesti LAISAD, MUGAVAD ja HOOLIMATUD !

Mul on küsimus kiibitsejatele, kes vahivad silm punnis, milliseid tooteid keegi teine letile laob, kus on teie ajud?
Kas tõesti on liiga suur igavus peal, et tegeleda iseenda ostude, toidu, elu, millega iganes?
Netist lugeda elementaarseid viisakusreegleid, mis on eluks ja arenguks väga vajalikud, mitte pröögata foorumis halvustavat, ülbet teksti ja toppida portaal oma küündimatust täis.

Masendav on kohati siin selliseid troppe näha.
Kurb.
Oksenda nett oma tigedust täis, aga kahjuks kannatavad sellistel lapsed.
Poe-perverdist hüsteerikust vanem, võimalik sant iseloom kogu eluks jne.

Aga ei huvita eksole, peaasi et egotripp saaks tehtud :S

Olgu kaitstud sinusuguste eest kõik mammad ja tegelikult kõik inimesed.
Mida iganes sa ütled, see ei muuda asjaolu, et oled igavesti ebameeldiv isik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma arvan, et me oleme pigem sellised üksikud hääled kõrbes.

Oh ei, ikka lilleke pasameres on selle sündroomi nimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 22:50; 19.03 22:52; 20.03 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kartul, kaalikas, porgand, kapsas, sibul…täistera leib, liha, sidruniga vesi jmt ei ole kallim

Sidruniga vesi? Sidruniga vesi?? Poest ostetuna, st gaseeritud? Sa ikka tead, et see on hammastele sama kahjulik kui limonaad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 22:50; 19.03 22:52; 20.03 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kartul, kaalikas, porgand, kapsas, sibul…täistera leib, liha, sidruniga vesi jmt ei ole kallim

Sidruniga vesi? Sidruniga vesi?? Poest ostetuna, st gaseeritud? Sa ikka tead, et see on hammastele sama kahjulik kui limonaad?

Tõenäoliselt ta mõtles tavalist kraanivett, millele on lisatud sidruniviile. Et siis poest vaja osta ainult sidrun.
Ma loodan, et ta mõtles seda varianti, vastasel juhul joob ta endale ikka kahjulikku jama sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 09:21; 20.03 09:29; 20.03 13:41; 22.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Väikelaps Coca cola ja muu pahn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.