Esileht Beebi ja mitmikud Cybex Cloud Q + Quinny Zapp Xtra 1 või 2

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Cybex Cloud Q + Quinny Zapp Xtra 1 või 2

Postitas:

Kellel hetk, paluksin kasutajatel jagada kogemusi eelpooltoodud turvahälli ja hälli ratastele sobiva kombinatsiooni osas. Nagu aru saan, siis Quinny ametlikus nimekirjas seda kombinatsiooni ära toodud ei ole, kuid erinevate allikate põhjal sobivad MaxiCosi adapterid. Kuna osa kombinatsioone aga ei lukustu ära, siis olen äärmiselt tänulik, kui keegi, kes mingit neist kombinatsioonidest kasutab, toob välja, millist täpselt:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 11:09; 17.02 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybex cloud Q on raske turvahäll ja panna seda zapp kökatsile saab sul tore olema 🙂 Mine proovi poes, ei ole üldse tore kooslus.
Maxi Cosi adapterid sobivad. Mul sama turvahäll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 12:27; 25.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, sellest vaatenurgast pole ise veel asjale lähenenud, võtan kindlasti arvesse. Ja väga tahaks selle kombinatsiooni enne ostu ära proovida, aga ma pole senini kahjuks leidnud ühtegi poodi Tallinnas, mis müüks mõlemat toodet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 11:09; 17.02 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita osta 😉 esiteks oht, et kukub uppi seoses turvahälli raskusega ja teiseks, kui turvahäll lamavasse asendisse panna, siis ikka korralikult väriseb ja kõigub seal peal. On küll fikseerituna seal peal aga tunne nagu oleks lahtiselt seal peal se häll. Vajab tugevamat raami alla see häll ja nelja ratast 😉 Ise viisin vankri poodi tagasi. Ei julge nagunii kasutada. Ja kui ei saa turvahälli head lamavasse käivat asendit kasutada ka, siis ei näinud mingit pointi hoida sellist raami 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sama turvahälli ratastena kasutusel Easywalker June rattad. Väga hea ja stabiilne. Käru ise ka mulle hullult meeldib!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 12:27; 25.02 12:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Cybex Cloud Q + Quinny Zapp Xtra 1 või 2

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.