Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 170 )

Teema: Detsembri beebid 2017

Postitas:

Tere. Mina nüüd lahkun siit, täna diagnoositi raseduse peetumine. Kõike head ja edukat rasedust siinolijatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma esimene ämmaka juures käimise ära käinud. Nüüd 12.05 lähen uriini ja vereproove andma. Ja siis 31.05 KV-sse. Tänaseks õnneks on nii et suurem söögiisu on ära kadunud ainult iiveldab vahepeal aga siis jälle väike amps ja kõik korras. Ma juba vahepeal kartsin et hakkan hullult juurde võtma kui nii palju söön, niigi olen natuke ülekaaluline tänu ifv ravimite pärast.Viimastel päevades on natuke kõht ka tunda andnud. Nädalaid 9+3

Nii kahju on lugeda selliseid kirju Piiks24. Palju jõudu sulle ja loodan et lähiajal õnnestub uuesti triibud saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piiks24 kurb kuulda
Kuidas teistel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 13:41; 04.10 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 4 päeva pärast arst, siis saan täpsemalt teada juba. Väga põnevil.
Praegu siis 8+1. Kui kõht väga täis süüa on raske olla. Rinnad endiselt hellad, iiveldust on äärmiselt harva ja ainult siis kui kõht väga tühjaks läheb. Muidu enesetunne hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin esimeses uh-s neljap ja nägin sydametöö ära 🙂 minu syda on nyyd pisut rahulikum 🙂 vastas ilusti 7 nädalale ja kõik tundus ok. järgmine visiit 22.05.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli täna esimene arstivisiit ära. Pisike 2,17cm pikk ja vastab päevapealt oma vanusele, milleks oli 8+6 (menstruatsiooni järgi sama aeg). Südametöö oli visualiseeritav. Ja kõik oli ok. Nädala pärast vereproove andma ja 13.juuni KV UH 🙂 Sain tänasest ultrahelist pildi ka. Täitsa uskumatu ikkagi, et keegi reaalselt kasvab mu sees 🙂 Nädalavahetusel teavitame oma vanemaid ka.

Maril28

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 07:39; 24.04 18:22; 16.05 18:19; 23.05 08:23; 30.05 16:59; 13.06 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootamas esimest beebit, rasedust hetkeks 10+4. Esimene arstil käik oli juba mõned nädalad tagasi, õnneks kõik on oli normis ja südametöö olemas ja elujõuline :). Nüüd kohe kohe juba järgmisesse UH-sse minek ja ka kuklavoldi mõõtmine.

Sümptomite osas olen vist “Õnnistatud” peaaegu kõigega: iiveldus (eriti kõikvõimalike toidulõhnade peale), uskumatul suur väsimus, Teatud toidud/ joogid on täiesti välistatud (kuna ma lihtsalt ei suuda neid süüa ilma potti kallistamata), kõrvetised, tujude kõikumised ja pakitsevatest rindadest ei hakka isegi rääkima :). Õnneks hakkab nüüd asi juba leebuma ja mõni päev on isegi söögiisu :).

Uudist perelisast ei ole veel jaganud. Ootame ära järgmise visiidi ja info võimalike riskide kohta.

Palju päikest ja rõõmsat meelt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on tänaseks täis 10+3 ja igasugused sümptomid on peaaegu kadunud. Sellepärast olen natuke mures juba. Aga ilmselt on ikkagi kõik hästi ja saan nüüd lihtsalt ennast hästi tunda. Ootan nii väga juba KV uuringut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sümtomid ei peakski ajaga pigem nö “paremaks minema”? Eks see kindlasti individuaalne.
Mul pole algusest peale muid sümptomeid peale rindade tundlikkuse eriti olnud. Ja praegu on ka rindade hellus oluliselt väiksem juba, suuremad on küll. Väsimus on ka suurem, aga samas mulle on alati magada meeldinud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka täna arstil käidud. Määrimine on järgi jäänud, katkemisohtu vast enam pole. Kui 30.04 vastas loote suurus 6+2, siis nüüd 2,5 nädalat hiljem juba mõõdeti 10+2.. Eiteagi kohe millal tähtaeg olls võiks. Pidime panema selle tähtaja, mis tuleb oscaril.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.04 18:11; 16.04 09:13; 17.04 13:53; 30.04 13:50; 30.04 20:08; 18.05 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal teil see I trimestri skriining on?
Ma lähen järgmisel nädalal vereanalüüse andma ja siis KV UH alles 13.juuni (siis peaks rasedust olema 12+4). See siis suht viimane aeg, millal seda uuringut tehakse? Kuskilt lugesin, et ajavahemik peaks olema 11.-13.nädal. Ei teagi miks varasemat aega ei pakutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid vereanalüüsid 12.05 ja KV on 31.05 siis on rasedust 12+3 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12+4 ongi ju 13. nädal ja täpselt paras aeg KV uuringuks. 🙂
Soomes sain paberi, kus pean ise omale UH aja kirja panema ja KV uuringu ajaks on seal kirjas 11+6-13+6 ajavahemik. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei. Mõtlesingi, et kui see vahemik on 11.-13.rasedusnädal, siis oleks tahtnud juba varem ära teha. Üldse tahaks kogu aeg kontrollimas käia kuigi ma tean, et see ebavajalik 😛 Peab kannatlikkust kasvatama! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama mõtlesin natuke uurida kuidas teil on lood. Millal muidu plaanite esimesi asju osta lapsele? Kas tahate rohkem tüdrukut või poissi(apsoluutselt on oluline et laps oleks terve, see peamine. Aga ikka mõtled et kumb vn). Nimede peale olete ka juba mõelnud? ????

Mul endal on nii et ma ei kujuta ettegi millal peaks hakkama ostma. Hetkel muidugi vara ka veel. Ja meie sooviksime rohkem tüdrukut, kuna mehel on juba poeg ja ka ämmal on kõik lapsed poisid. Ja minule endale meeldib ka millegi pärast tüdruku mõte rohkem. Ja mehe poolsele perele oleks see kõige parem kingitus jõuludeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei plaaani enne midagi osta, kui 20. nädala uuring tehtud on/sugu teada on. Või kui sugu teada ei saagi, siis ikka enne 20. nädalat ei plaani midagi ostma hakata. Eks kiheleb ikka asju ostma, aga ma tahaks pigem vastavalt soole osta. Kui poiss, siis sinised ja rohelised ja muud poiste toonid ja kui tüdruk, siis roosamanna (esimene oli poiss). Samas ega mul siin liigselt palju ruumi ka ei ole, et neid asju nii pikalt ette juba ostma hakata. Lisaks võib niimoodi päris mõttetut tavaari kokku osta, kui varakult ükskõikselt igalt poolt asju kokku krabada (been there, done that! 😀 ).

Soos osas erilisi ootusi ei ole. Sisetunne ütleb, et taaskord poiss, aga no naisena tahaks ikka natukene tüdrukut (patse tahaks punuda). Aga kaks poissi koos kasvamas oleks ka väga lahe. Nimedele pole veel mõtlema hakanud. Aega on. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei kavatse varakult midagi osta. Meil ka paljud asjad olemas kuna esimene laps pole tänase seisuga aastanegi veel. Esimene on tütar, nüüd loodan poissi. Siiani on rasedus esimesest täiesti erinev olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul soo osas eelistusi ei ole otseselt. Nimede peale mõtlesime juba enne kui rasedaks jäin niimoodi poolnaljaga. Avastasime, et tüdrukule on oluliselt kergem meile meeldivat nime leida.

Asju ei plaani osta enne kui sugu on teada, aga uurinud olen küll.
Mõned sõbrannad ka hiljuti lapse saanud, niiet võib-olla saab osad vähemkasutatud asjad nende käest ka osta. Osad on hunnikutes asju kokku ostnud ja mõndasid asju pole laps isegi kanda jõudnud. Kindlasti tahaksin uuena osta vankrit ja turvahälli. Aga kuna on tegemist esimese lapsega, siis ega veel täpselt ei teagi, mida kõike vaja võib minna 🙂 Õnneks on ju veel aega maa ja ilm ennast harida.

Perekooli loengutesse tahaks ka minna, aga ei teagi, millal see õige aeg oleks. Need loengud broneeritakse väga kiiresti täis. Kas keegi soovitab mingeid raamatuid ka lugeda? Näiteks midagi lapse esimese eluaasta kohta vm?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi siinsetest ootajatest on KV UH ka ära olnud juba?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 07:39; 24.04 18:22; 16.05 18:19; 23.05 08:23; 30.05 16:59; 13.06 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtaeg 10 detsember.
nädalaid hetkel 11+1
iiveldus taandub vaikselt,siiani on kõik korras olnud, 29 mai on UH.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna vereanalüüse andmas. Sain uriinianalüüsi potsiku ka kaasa, mille pean nädal enne KV UH-d kliinikusse viima.
Mul algas nüüd 11.nädal, aga ma ei oska nende tunnuste kohta enam suurt midagi öelda. Rinnad enam ei ole kindlasti nii valusad kui alguses. Ainult veidi tundlikud. Iiveldust ega oksendamist pole algusest peale olnud. Veidi on see alakõhutuikamine emaka venimisest ilmselt.

Ma tean, et tobe on rääkida, kuidas kõik on hästi ja siis muretseda, kas kõik on ikka korras samal ajal kui teistel võib-olla 24/7 iiveldab ja ei saa voodistki välja. Aga siiski… erinevad sümptomid ju lähevadki ajaga paremaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuletan meelde, et meil on ka oma salajane väike fb grupp, kuhu mahub veel toredaid liikmeid. 🙂

Kes soovivad grupiga liituda, siis saatke mulle e-mail aadressil detsembribeebid2017@gmail.com. Kirjuta sinna oma soovist grupiga liituda ning lisa lingina ka oma FB kasutaja. Siis saan Su sõbralisti lisada ning gruppi kutsuda. Hiljem võib sõbralistist muidugi kustutada. ????

PS! Grupis oleks ka kaks reeglit: info, pildid, isikuandmed grupist väljapoole ei liigu ning arutelud toimuvad sõbralikult. Kui need Sulle sobivad, siis saada julgelt oma liitumissoov! ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.04 13:05; 02.05 21:15; 03.05 13:14; 25.05 16:58; 15.06 13:34; 06.07 22:34; 04.10 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootaks hea meelega 13.juunini ära. Loodan, et siis veel mahub gruppi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi veel siin ka on? Tundub, et enamik vist kolinud FB-sse.
Aga kes veel siia piilub aeg-ajalt, siis võib jagada uudiseid, kuidas läinud on vahepeal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 07:39; 24.04 18:22; 16.05 18:19; 23.05 08:23; 30.05 16:59; 13.06 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läheb kõik hästi. Vahepeal kõht valutab ja iivekadab veel aga muidu hea olla. Homme lähen kuklavoldi uuringule, issand olen seda nagu terve igaviku oodanud. Juurde olen võtnud ka juba 1,5 kg. Ja kõht on pisut suurenenud. Ma mõtlengi et kas ma siis lähen nii suureks et juba kõht hakkab paisuma. Mul õel hakkas kõht kasvama alles 20nda nädala paiku. Aga nagu aru sain siis mõnel kasvambki rasedus sissepoole ja ülejäänudel siis välja, mina olen siis see valjakasvava kõhukesega:) annan homme teada kuidas mul läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nooooo mina olen võtnud juurde tänaseks 4-5 kilo 🙁 rasedust hetkel 10+5…päris jube…kõht on ees selline, et kõik tuttavad, keda kuskil näen, soovivad õnne…mingit lootust asja varjata ja 12 nädalani oodata mul enam ei ole.. tissid on muutunud valusaks ja väsimus on muutunud suuremaks..kõht veidi pinges..aga muud midagi ei ole endiselt..ei ole süda paha jne..oscar test 21 juuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kohe 11 nädalat täis, aga juurde olen võtnud äkki umbes 0,5 kg. Õhtuks nagu oleks kõhtu ka natuke, aga kindlasti mitte selline, et keegi midagi kahtlustada oskaks.
Kuklavoldi uuringuni veel 1,5 nädalat. Esmaspäeval pean uriinianalüüsi viima ämmaemandale. Ja siis jään UH ootama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei!
Liitun ka teiega 🙂
Mul käimas 11 nädal ja vahepeal veel ikka iiveldab, vaikselt hakkab söögiisu ka tekkima mis muidu puudus 🙂 Kuklavoldi uuringule juba järgmine teisipäev, ei jõua ära oodata!
Ilusat ootuseaega meile kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna oma kuklavoldi uuringul käidud. Kõik läks hästi. Lapsega kõik kõige paremas korras. Ta ainult siples seal, arst ikka mitu korda ütles et oleks nad nüüd natuke rahulikum saaksin kuklavoldi ära mõõta..:) Nii lahe oli see kõik. Väga lahe oli veel mehe reaktsioon kuulda. Ongi seal ja liigutabki. Ta oli ka nii õnnelik… Kindlasti võtke oma mees kaasa, minu mees on väga õnnelik nüüd,et nägi ka teda. Ilusat kosumist kõigile..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo, väga lahe Gerda456 🙂 Mitmes nädal sul käib? Ja mis täpsemaks tähtajaks ennustati?

Mul on veel 12 päeva uuringuni. Ei jõua ka ära oodata. Sümptomitest on tekkinud alakõhus torked või selline pakitsustunne. Rohkem õhtuti. Ja muutunud on see, et lõuna paiku läheb kõht väga tühjaks, aga õhtuti pigem ei taha üldse süüa. Selline tunne, et kui midagi söön, siis läheb magu lõhki ja väga raske tunne on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 170 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.