Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikad 2014 :)

Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 461 )

Teema: Detsembrikad 2014 :)

Postitas:

Mul on ultraheli 4. juuni, mehe sünnipäeval täpselt ja siis, kui kõik korras ütleme õhtul mehe vanematele, teeme neile T- särgid, kuhu peale mõtleme mingi laheda teksti välja.
Väsimus on küll meeletu, ainult magaks, 12 tunnised päevad on täiesti jubedad, täna oleks üks sünnitaja mulle äärepealt jalaga kõhtu pannud, hea, et eest ära sain 🙂
Nii hea on lugeda, et neil, kes juba UH-s käinud, kõik hästi on, ei jõua ära oodata enda oma.
Ilmad on ainult vastikuks läinud, päike võiks tagasi tulla, saaks rohkem värskes õhus olla.
Kas keegi trennis ka käib kuskil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu tänan küsimast, mul ikka kõik endine 🙁 Jaks saab varsti otsa aga kui mõtlen sellele, et nii kaua olen juba vastu pidanud ehk jõuan veel 🙂
Ehk 12ndaks nädalaks kaob iiveldus-oksendamine!
Mul KVs ka käidud! Väga lahe kogemus oli… pisike lehvitas meile paar korda :)))
Millal Sul KV?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohoooo Gretter. Maru vahva. Nyyd tunne nagu p2ris ilmselt. K6hubeebi lehvitamine teeb ilmselt v2ga sooja tunde sisse :). Mul pidi 2. juunil olema, aga nihutati nyyd homse 6htu peale….Natuke pabistan ka, aga mees on maru rahulik. Kle jah…m6ned p2evad veel selleni kui 12 n2dalat on t2is. Pea vastu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul paari tunni pärast KV…oioi, pabistan täiega 🙂 Õnneks tuleb mees julgestuseks kaasa.
Kes tahab liituda FB salajase grupiga võib mulle kirjutada pahklike19@hotmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai siis eile hambaarstil käidud ja kui ütlesin et olen eriti hirmul kuna olen rase ja kuulnud et siis ei tohi tuimestust teha siis öeldi et mis loll jutt se on ja juba oligi ülahuul mul tuim. On veel kellegil selliseid juhuseid old kus siiski tehakse tuimestust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

t2h p2hklike. Ja p6nevat armast aega ja ainult h2id uudiseid UH-s. Ma vist peale KV-d liitungi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu hambaarst pööritas silmi selle peale, kui ütlesin, et rase olen 😀 Olin tema juures esmakordselt ja nägin tunduvalt noorem välja, kui tegelikkuses olin. Olen hästi väikest kasvu ka. Tuimestust ta igaljuhul mulle siis ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska öelda. kas on kahjulik või ei ole. Enamasti on kõik ravimid ja muu selline keemia keelatud – ma ise ütlesin arstile, et soovin ilma tuimestuseta kuna olen rase. Saingi ja polnud üldse hirmus. Aga samas tehakse operatsioone raseduse ajal narkoosiga ja lapsed sünnivad terved.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on just pooleli hästi suur töö hambaarsti juures ja vahepeal jõudsin ka rasedaks jääda :).
On tehtud süste ja isegi alguses, kui ei teadnud veel, et olen rase, tehti kaks röntgenit.
Nüüd hakkab ravi lõpufaasi alles jõudma, saan veel korra süsti.
Rasedate jaoks on veidi teise koostisega süstid nagu ma aru saan.
Alguses ikka põdesin, aga mõtlen positiivselt ja olen lugenud erinevaid foorumeid, kus kinnitatakse, et on ohutu.
Eks siis KV uuringul ole näha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Merilina, võib muidugi teha, aga ei soovitata. lugesin ka sellist lugu, kus rase üritas arsti veenda, et võib ju teha ja siis arst vastas, et võib, jah, kuid ta ei taha, et kui pärast midagi juhtub, et teda süüdistataks.

on olemas palju asju, mida võib, aga ei soovitata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii käidud 🙂 Ekraanilt vaatas vastu maailma kõige nunnum 4,81 cm inimesehakatist
Me jäime arstiga väga rahule, näitas isegi 3D kujutist näost, lasi meile südamelööke ja emaka verevarustuse häält. Riskid madalad ja beebs on hetkel 11+4, mis on tsükli järgi õigem kui päevade järgi 12+1. Selline pingelangus igatahes, et pisarad muudkui voolasid ja voolasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul hakkas ka 12n iiveldus järele andma. Nüüd (13+2) enam öösel sööma ei pea ja tunnen ennast täitsa inimese moodi juba. Vahel iiveldab veel, aga vaid kergelt. Nii et varsti pääsete 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tore, et kõikidel, kes KV teinud, hästi on 🙂 Minul tuli ka pingelangusest pisar silma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin eile KV-l, pisarad voolasid iseenesest, kui nägin teda..
Homme lähen Shoisi juurde Oscarile.. siis saan ehk kergemalt hingata..
Igati toredad uudised, et teil Kv-d korras ja iiveldus hakkab ka taanduma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi juba sugu ka teab, kes KV-l käinud? või on vara?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisimari, mul ka käed ja õlad surevad ära. See on magneesiumi puudusest. Kui seda juurde ei võta siis mingi aeg jõuad jalakrampideni. Minul magneesium aitas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu, üldiselt riiklikus KV uuringul sugu veel ei vaadata – see pole nende eesmärk. Ja tead, kui Sa näed oma last seal ekraanil, siis absoluutselt vahet pole kumb ta on. Nii vahva on vaadata lihtsalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 12. nädala ultraheli on arstil parem teha kui patsiendil on tühi või täis kõht?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Tukatriinu2 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas 12. nädala ultraheli on arstil parem teha kui patsiendil on tühi või täis kõht?[/tsitaat]

Kas kõht on tühi või täis, ei tohiks sellel uuringul küll mingit rolli mängida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mrs Maurus- Mul ühekorra oligi juba jama jalakrambiga. Vasaku jala alt tõmbas krampi, terve päev mudisin jalga, et kramp ära kaoks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katjavihmasabin kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Tukatriinu2 kirjutas:[/small]

Kas kõht on tühi või täis, ei tohiks sellel uuringul küll mingit rolli mängida 🙂 [/tsitaat]

Ok, mõtlesin, et äkki ühel juhul on paremini näha 😀

Mul käed ära pole surnud, aga ükspäev tõmbus keskmine varvas 5 korda järjest krampi. Lapsega imestasime kui imeliku ja ebaloomuliku kuju võib üks varvas võtta 😀 Aga ilmselt magneesium paha ei teeks :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 10.nädala vereproovi peab andma tühja kõhuga? Kes käinud, palun vastake.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 15:09; 01.06 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas 10.nädala vereproovi peab andma tühja kõhuga? Kes käinud, palun vastake.[/tsitaat]

Minule ämmakas kirjutas saatekirjale, et söömata-joomata ja rääkis üle, et eelmisel õhtul viimane toit 20 paiku, pärast võib vett juua, aga hommikul ei tohi vettki enam. Loputad suud ja sülitad välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest on siin eelnevalt juttu olnud, et jah peab minema, kuna tehakse veresuhkrutest ka. Mul seda ei tehtud, seet6ttu s6in ja j6in vabalt enne proovide andmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ise ärkasin ka öösel 2 korda suure sääre krambi peale, ei tea kas nüüd on siis magneesiumi puudus alanud ?
Peaks vist hakkama mugima midagi, mingit vitamintsi.
Mis ma tähele olen pannud, rasedate vitamiinidesse ei panda eriti kaltsiumi, kuigi paljud rasedad olnud kurdavad juustelanguse ja hammaste pudenemise üle raseduse jooksul.
Kaltsiumi juurde võtmine pidavat aga beebi pea liiga kõvaks tegema ja sünnitus seetõttu raske, rebendid jne. Beebi pea pidavat olema pehme.
Kas siis tõesti alternatiivi kaltsiumile pole ?
Ei taha küll pooltest juustest ilma, hambad pudenemas ja küüned halvad. Samas julma sünnitust ka ei tahaks kaltsiumi tõttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt 24.04 15:56; 25.04 09:55; 27.04 14:15; 27.04 16:01; 27.04 17:54; 28.04 11:25; 28.04 13:43; 28.04 13:57; 28.04 15:54; 28.04 21:53; 29.04 08:36; 29.04 09:41; 19.05 16:26; 20.05 13:11; 21.05 13:18; 21.05 14:32; 21.05 16:36; 21.05 21:55; 22.05 12:02; 23.05 08:38; 26.05 13:46; 27.05 16:26; 30.05 16:33; 31.05 10:27; 01.06 11:09; 02.06 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke, piimaisu võib tekkida :), ma ei joo piima, aga eelmise raseduse ajal mingi hetk jõin lihtsalt mõned korrad liiter piima korraga ära, läksin poodi, ostsin pudeli ja jõin ära, muidu isu üle ei läinud 🙂 ja juuksed olid raseduse keskpaigast kuni imetamise lõpetamiseni nagu liimitud peanaha külge, mitte üks karv ei langenud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul ka krambitab. Liigutan öösel kuidagi hästi vaikselt, ettevaatlikult, sest kohe kui natuke jalga sirutan, lööb krambi säärde. Plaanis ka magneesiumi võtma hakata.

Lilleke, uuri oma ämmaemandalt ehk võiksid siiski kaltsiumi võtta. Kui ikka massiliselt juukseid langeb, küüned kehvad ja hambad lagunevad, siis peaks vbl turgutama end lisakaltsiumiga. Juust on muidugi väga hea loomulik kaltsiumiallikas. 2-3 viilu päevas katab juba suurema osa organismi vajadusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jap, piimaisu on võimas. Eelmise rasedusega oli samuti.

Käisin täna ÄE vastuvõtul. Igati tore inimene. Sain küsimustele vastused ja niisama ka meeldetuletust. Luges sõnad ka peale, et kaaluga tuleb hoolsam olla ja tuleb meelde tuletada, et last enam sülle ei tõstaks ja muud raskused.

Mul veel ei ole krambitanud aga ilmselt hakkan ka varsti võtma, et puudust vältida. Tüdrukuga hakkasin ka alles siis võtma kui vastikud krambid platsis olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kes veel suveks riideid otsib, siis Seppälas on mõnusaid linaseid suvepükse (pikki, avara kummivärvliga :). Oli musta ja valget värvi. Samuti sain sealt endale ilusad tumepunased põlvpüksid. Ise ootan kleidivihjeid 🙂 Kus on hea valik ilusaid suvekleite? Ostsin endale ühe maksikleidi Kaubamajast, aga see on nii ilus, et igapäevaselt ei raatsigi kanda 😛 Tahaks midagi lühemat, ilusates rõõmsates värvides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirluu, kuidas KV läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 391 kuni 420 (kokku 461 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembrikad 2014 :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.