Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Dr Ridnõi

Postitas:

Kas kellegil on kogemusi Itk naistearsti Konstantin Ridnõiga?

Minul endal on väga halvad kogemused, julm ja hoolimatu arst. Karjus mulle näkku, et see rasedus katkeb sul ise nädalavahetuse jooksul , ise mulle üksikasjalikult seletades ( endal näol eemaletõukav irve ) kuidas ilmselt hakkavad mul külmavärinad ja palavik tõuseb ja meeletud valud ja siis lõppu lisas ja kui seda ei juhtu siis katkestame su raseduse järgmine nädal ise. Tegemist oli siis 17+ rasedusega. Siiani on halb ja uskumatu, et sellised arstid üldse eksisteerivad!

Kas kellegil on temaga kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 15:44; 01.02 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu! Nagu täiesti teisest inimesest räägiks. Minul oli esmaspäeval temaga UH (esmakordne kokkupuude) ja oli just väga meeldiv, asjalik, konkreetne. Arutasime veel pärast mehega, et super arst ja püüaks järgmine kord ka tema juurde saada.

Sinu saadud kogemusest on muidugi äärmiselt kahju 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Ridnõi on tõesti üks tujukas diiva.

Aga ta on samas ka oma erialal (spetsialiseerumine südameuuringutele) korüfee. Neil, kes tema juures saavad 12 ja 20 n ultraheli teha, on väga vedanud.
Minu kogemused olid positiivsed aga olen lugenud teistegi ebameeldivatest kogemustest.

PS! Kaastunne ebameeldiva sündmuse puhul, väga kahju et seekord nii läks.
PPS! Kindlasti minna haiglasse katkestama! Nad süstivad seal silmini tramadooli täis ja see teeb emakakokkutõmbed talutavaks. Kui sünnitus ei vii lapse sünnini, pole mõtet ilmaasjata kannatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mis sinu rasedusega juhtus? Väga kurb lugeda. Mind ootab ka ees tema külastus KV.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 17:21; 02.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ridnõil oleneb kõik tujust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu rasedus katkestati eelmine esmaspäev ehk siis sünnituskutsuti esile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 15:44; 01.02 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin eelmine aasta u samal ajal haiglas sees paar päeva preeklampsia ohuga. Oli siis nv valves. Tegi mulle UH, natuke järsk ja ülbe tundus. Ütles, et sees mind ei hoia, sest analüüsid olid korras ja otsest ohtu nad ei näe, mis sest et tursed ja muud sellee viitavad sümptomid on olemas. Haiglas on ju ohtlikum olla kui kodus, eriti veel karantiini ajal. No ja paar tundi hiljem kui ma oma kodinatega uksest välja sain oli ta nagu teie inimene. küsis sõbralikult ja lõbusas tujus, et kas ma ikka sain oma saatekirja kätte jne. Soovis head raseduse lõppu ja ilusat päeva jätku. On jah üks paras tujukas tegelane. 😛 Samas mina endale naha alla pugeda ei lasknud ja välja ei teinud.
Olen kokku puutunud ka Gabor Szirkoga. Tema on see vastu hästi rahulik, viisakas. Võrreldes Ridnõiga ikka väga sümpaatne.
Mõlemad teavad mida teevad ning nende oskusi ja teadmisi kahtluse alla ei sea. Minu ja minu lapse osas oli mõlemal õigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin tema juures KV UH-i tegemas. Vääga konkreetne mees. Iseenesest mingit halba tunnet ei jäänud. UH ajal seletas väga ilusti, pakkus ise kas vaatame sood ka üle.
Aga kuna kaksikrasedus siis rõhutas ehk liigagi mitu korda, et riskirasedus. Samuti pani mu rasedusplaani kirja glükoositesti, kuigi mul näit korras ja ÄE meelest vajadust pole. Aga, kui nii siis nii 🙂

Sinu kogemus on äärmiselt jube temaga..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin eelmise raseduse lõpus sünnituseelses osakonnas jälgimisel jalgade paistetuse ja tõusnud vererõhu tõttu. Tema oli valvearst, kes mind läbi vaatas ja pakkus välja sünnitegevuse kiirendamise lootekoti avamise näol. Oli väga sõbralik, rääkis täpselt mis, kuidas ja miks. Jäi väga positiivne mulje.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka temaga 1x kokkupuude olnud. Visiidi alguses oli ta väga tõre ja ma ehmatasin päris ära. Aga lõpupoole oli jällegi väga-väga sõbralik. Ei teagi, miks ta alguses nii tõre oli. Lõppkokkuvõttes jäi siiski positiivne mulje temast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin värisedes, suurte eelarvamustega… ja minu üllatuseks oli ta nii normaalne. Viisakas, sõbralik, selgitas põhjalikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 17:21; 02.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka temast liiga head mälestust ei jäänud. Läksin kv -d mõõtma. Kui sisenesin kabinetti, oli väga sõbralik, ninnunännutav jne. Ütles, et tema lemmikaeg (rasedusenädalad) kv tegemiseks jne. Aga kahjuks polnud loode väga koostööaldis ja natuke halvas asendis. Algul Ridnõi suutis end vaos hoida, aga kui 10min jooksul ikka ei saanud mõõtmist tehtud, käratas “no liiguta end nüüd ometi!” Lootele!!! Nagu ta kuuleks ja täidaks käsku 😀 Pärast seda muutuski Ridnõi hoopis ebameeldivamaks, nagu teine inimene. Oma teadmiste ja kogemuste juures võiks arvestada sellega, et mõõtmine alati ei õnnestu või võtab aega, mitte labaselt närvi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on väga hea arst, kuid tujud ja kasvatamatus panevad küll pead vangutama. Sõbranna sõimas ta ka väga ebaviisakalt ja julmalt läbi, see tuli haiglast nuttes ära. Nii ikka rasedatega ei käituta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese raseduse ajal, 2 aastat tagasi, oli mul ka tolle arstiga kokkupuude kolmel korral. KV ultraheli ajal oli väga ebameeldiv kogemus temaga, järsk ja julm oli olma ütlemistega. Siis kui võttis koorionbiopsiat, siis oli väga meeldiv ja sõbralik. Ning kolmandal korral, kui sünnitust vastuvõttis, oli kompikatsioonidega sünnitus, siis oli ka väga meeldiv ja sõbralik ning toetas ja julgustas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.