Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Duphastoni mõju määrimise peatamiseks

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Duphastoni mõju määrimise peatamiseks

Postitas:

Tere. Mul hakkas veidi pruunikalt määrima ja arst kirjutas Duphastoni. Olen seda nüüd mõned päevad võtnud, aga määrib ikka sama palju. Kas on kellelgi kogemust jagada kui kiiresti Dupphaston võiks mõjuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 09:47; 01.06 10:00; 02.06 12:38; 08.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Ma sain ka määrimisega Duphastoni peale ja olin seda võtnud kuskil 5-6 päeva kui määrimine järgi jäi. Varu veel kannatust, võib-olla läheb ka sul aega 🙂 Kindlasti puhka ja ära toimeta nii palju. Minul liikumine just ajas rohkem määrima. Puhkuse ja ajaga kadus ära. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:08; 01.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastuse eest, siis on mul ka vast ikka kõik hästi. Ma võtan praegu 2 tabletti päevas, kui määrimine lõppeb, siis 1. Mis koguse sinu arst sulle määras?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 09:47; 01.06 10:00; 02.06 12:38; 08.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin ka alguses 2 tabletti päevas (1 karp) ja siis edasi ka 1 tablett (järgmine üks karp), nüüd just täna võtsin viimase tableti ja loodan, et enam vaja pole. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:08; 01.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul määris alates 5 nädalast ca 3 nädalat…algul võtsin 3 tabletti, kui vähemaks jäi siis kaks ja lõpuks 1, et kindlasti ei tohi päeva pealt lõpetada, vaid vaikselt…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul progesterooni vereproov tehti ja on see madal? Duph aitab ainult siis kui määrimise põhjuseks on progesterooni vähesusest ähvardav katkemine ja see on üsna nõrk rohi. Kui tõesti on põhjus selles, siis soovitaks arstilt küsida hoopis tupekapsleid progesterooniga (Gepretix). Kahjuks muude määrimise põhjuste (peetunud rasedus mis hakkab katkema, loote arenguhäire jms, mille puhul nagunii rasedus peatub) vastu see ei aita ja katkema määratud loodet kinni ei hoia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 11:44; 02.06 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vereproovi ei tehtud, arst mõtles tükk aega, kas on mõtete duph-i mulle kirjutada või mitte. Ja siis jäigi nii, et paha see ei tee, aga kui vaja, siis aitab. Loote südametööd nägin, emakakael ka kinni. Loodan parimat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 09:47; 01.06 10:00; 02.06 12:38; 08.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama seis siin. Ei tehtud vereproovi, aga arst soovitas siiski võtta. Samas, looduse vastu ei saa ühegi rohuga. D-i võtmine ju otseselt kahju ei tee ja eks see võtmine anna mingil määral hingerahu, et olen endast parima andnud. Lisaks puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige ta on, et rasedusele kahju ta kuidagi ei tee ja kui oli südametöö jne, siis võib kõik hästi minna, hoian pöialt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 11:44; 02.06 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu tk päevas võtate? Kui on 1 tbl, siis peaks äkki kogust suurendama. Eks mõjuma hakkamine võtab ka aega. Vast mingi 5 p peaks ikka möödas olema enne kui keha aru saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin 2 tk ja siis 6ndal päeval tuli väike kiud välja ning sellegi oligi kõik. Nüüd ei määri ja võtan 1 tbl päevas. Varsti uuesti arstile, eks siis paistab, kas on korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.05 09:47; 01.06 10:00; 02.06 12:38; 08.06 20:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Duphastoni mõju määrimise peatamiseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.