Esileht Koolilaps Eelkooli lôpupidu,mis poistel selga panite

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Eelkooli lôpupidu,mis poistel selga panite

Postitas:

Kas valge pluus ja viigipüksid ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 15:16; 25.04 22:31; 26.04 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli linasest riidest pluus ja mustad teksad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Montoni ülikond soovitav vestiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma saan aru, viimane vastaja oli sarkastiline (kuigi mõni võtab seda kindlasti ka tõsiselt).

kas tõesti on eelkooli lõpetamine mõnes kohas mingi eripidulik sündmus? minu lastel on olnud tavaline korralik riietus, ei midagi pidulikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas üldse oli mingi lõpetamine? Mul kaks last käinud eelkoolis ja ei mäleta üldse mingit lõpetamist. Ei olnud mingi eriline sündmus vist siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riided panime selga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas üldse oli mingi lõpetamine? Mul kaks last käinud eelkoolis ja ei mäleta üldse mingit lõpetamist. Ei olnud mingi eriline sündmus vist siis.

Küsisin eelkooli õpetajalt ja vastas ,et pidulik riietus.Kas mustad teksad sobiksid ja kraega pluus ,mitte triiksärk.Triiksärk meil olemas valge ainult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 15:16; 25.04 22:31; 26.04 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui öeldi pidulik riietus, siis poisil ongi selleks valge pluus ja viigipüksid. Täiesti mustad korralikud teksad sobiksid vast kah, mis see kraega pluus on kas polo või? Polo koos teksadega küll enam pidulik riietus pole. Osta mingi valge triiksärk, sügisel läheb nagunii esimese klassi aktuseks tarvis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui öeldi pidulik riietus, siis poisil ongi selleks valge pluus ja viigipüksid. Täiesti mustad korralikud teksad sobiksid vast kah, mis see kraega pluus on kas polo või? Polo koos teksadega küll enam pidulik riietus pole. Osta mingi valge triiksärk, sügisel läheb nagunii esimese klassi aktuseks tarvis.

ei ole polo http://toysanddolls.ee/content/eshop/items/img/small//107039.1.png ainult sinise valgega meil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 15:16; 25.04 22:31; 26.04 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui öeldi pidulik riietus, siis poisil ongi selleks valge pluus ja viigipüksid. Täiesti mustad korralikud teksad sobiksid vast kah, mis see kraega pluus on kas polo või? Polo koos teksadega küll enam pidulik riietus pole. Osta mingi valge triiksärk, sügisel läheb nagunii esimese klassi aktuseks tarvis.

Valge triiksärk ja mustad viigipüksid pole küll poiste puhul ainuke variant pidulikust riietusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mu oma laps eelkoolis käis, siis nt Reaalis polnud küll mingit lõpupidu.
tema viimases eelkooli tunnis tehti lihtsalt Reaalkooli sisseastumiskatseid 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

RaM eelkooli lõpupidu toimub mai lõpus lõpupiknikuna (ilusa ilma korral õues) ja seega riided ikka mugavad ja lapsesõbralikud, et oleks neis mõnus tantsida, tekil istuda, süüa-juua ja kasvõi kulli mängida. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Eelkooli lôpupidu,mis poistel selga panite

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.