Esileht Pereelu ja suhted Eesti armastava isa kaitseks!

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Eesti armastava isa kaitseks!

Postitas:

Tead, peale esimest korda kui noku punaseks ja valusaks läks, siis loomulikult tekkis mure. Palusin meest, et ta õpetaks, kuidas nokut pesta. Praeguseni meenutan lapsele, et noku on vaja korralikult teha. Ma olen ikka täielik pedofiil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 24.04 12:10; 24.04 13:07; 24.04 13:16; 24.04 14:28; 24.04 14:51; 24.04 15:43; 24.04 16:29; 25.04 08:32; 25.04 09:13; 25.04 09:23; 25.04 11:33; 25.04 12:43; 25.04 15:50; 25.04 18:49; 26.04 13:34; 26.04 14:02; 26.04 15:13; 26.04 15:41; 26.04 15:58; 26.04 15:59; 26.04 16:30; 26.04 16:45; 26.04 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu laps peaks minema samasuguse hüsteerilise, pealetükkiva ja veidra jutuga naisterahva meelevalda, siis ma võin käsi südamel öelda, et ka mina teeksin kõik endast oleneva, et seda ei juhtuks. Isa-lapse suhe on oluline, aga selle nimel ei oleks ma nõus riskima sellega, et mingi võõras veidrik minu lapse jalgevahet uurib.
Siit Perekoolist saab lugeda ikka igasuguseid ebardlikkusi. Tuleb meelde, kuidas üks naine kirjutas, et vanaemal oli kombeks tema pärakust näpuga solkmeid taga ajada. Küllap oli ka sel vanaemal enda meelest lapselapsega “hea suhe”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 15:47; 26.04 15:57; 26.04 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu laps peaks minema samasuguse hüsteerilise, pealetükkiva ja veidra jutuga naisterahva meelevalda, siis ma võin käsi südamel öelda, et ka mina teeksin kõik endast oleneva, et seda ei juhtuks. Isa-lapse suhe on oluline, aga selle nimel ei oleks ma nõus riskima sellega, et mingi võõras veidrik minu lapse jalgevahet uurib.
Siit Perekoolist saab lugeda ikka igasuguseid ebardlikkusi. Tuleb meelde, kuidas üks naine kirjutas, et vanaemal oli kombeks tema pärakust näpuga solkmeid taga ajada. Küllap oli ka sel vanaemal enda meelest lapselapsega “hea suhe”.

Minu arust ka ei ole sellel inimesel peas kõik korras ja ilmselgelt on halbade suhete peapõhjus veidrikust teemaalgataja. Selle kõrval on minu eksi uus naine ikka väga kena inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti.. milline imelik ema see peab olema, kes ei taha, et ta laps veedab aega inimestega, kes lapse suguelunditest tulevad avalikku foorumisse jutustama.. Hmm.. ei tea jah, mis tal küll viga on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti.. milline imelik ema see peab olema, kes ei taha, et ta laps veedab aega inimestega, kes lapse suguelunditest tulevad avalikku foorumisse jutustama.. Hmm.. ei tea jah, mis tal küll viga on?

No shit? Avalikku foorumisse? See on küll jube.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.04 10:01; 26.04 11:34; 26.04 15:02; 27.04 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlesin seda juba eelmises Marikaru teemas ja ütlen ka praegu – Marikaru, jäta võõras laps ja võõras naine rahule!
Saan aru küll, et isal on mure, tahab lapse elus osaleda, aga niimoodi võõrast inimest siin mustates sa seda küll ei saavuta. Pealegi, nagu sa isegi ütlesid, sa ei tea tagamaid.
Kui mina oleksin selle lapse ema, ma ka ei julgeks oma last teie perre saata. Jah, sa tundud omamoodi hooliv, aga samas väga ahistavalt hooliv. Hoolimata “tervekstunnistamisest” lausa psühhopaatiline. Ja kui lapse isa on kas või pooltki samasugune…
Vaevalt, et ükski naine ei lase lapsel isaga kohtuda, kui see isa on üdine normaalne ja kohusetundlik ning on näha, et ta tõesti tahab lapsega tegeleda. Tegelemine ei pea tingimata tähendama, et see toimub Marikaru kodus või üldse Marikaru valvsa silma all. Las see isa ollagi siis lihtsalt pidevalt pildil, olgugi, et see pole päris see, mis ühe katuse all. Kas isa üle lapse kodu läve lastakse? Kui ei, siis uuri oma mehe käest, miks. Kui hull asi on pidanud juhtuma, et see nii on? Mainisid, et minevikus olid neil tülid ja riiud – sa ei või teada, kas asjad läksid äkki hoopis nii hulluks, et lapse ema jaoks oli olemas reaalne oht.
Tõenäoliselt kuskil midagi mädaneb nii kõvasti, et lapse ema peab paremaks oma last lihtsalt eemal hoida. Ja see pole üldsegi vale, iga normaalne ema teeks sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Eesti armastava isa kaitseks!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.