Esileht Ilu ja tervis Eesti kosmeetika

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Eesti kosmeetika

Postitas:

Lugedes artiklit, et Eesti ilutooteid on märgatud ka USA-s, pean tunnistama, et ma ise ei olegi Eesti tooteid ostnud. Olen küll poodides näinud Joiki ja Lumi tooteid, aga pole kunagi tekkinud mõtet, et need suudaksid välismaisega konkureerida.

Mõtlesin, et järk-järgult hakkaksin ka kodumaist kosmeetikat proovima. Kas ja milliseid Eesti ilutooteid teie kasutate, kas on soovitusi, mida kindlasti proovida tasub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Joiki tooteid väga palju kasutanud, osad nende ihupiimad sobivad mulle väga hästi, samuti meeldivad kehakoorijad.

Loodustoodetest meeldivad mulle väga ka Natura Siberica Loves Estonia tooted (eriti näokreemid). See ei ole küll Eesti firma, vene oma, lihtsalt osad tooted toodetakse Eestis. Praegusel niiskemal ja külmemal ajal näiteks olen kasutanud nende öist toitvat näokreemi päevakreemina ja muidu kergesti kuivav nahk on päeva jooksul väga kena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joiki asjad on mulle meeldinud. Orto pehmendavat kaitsekreemi kasutan talvisel ajal ning Ortomedi ureaga kreemi nahahädade korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joiki näokreemid sobivad kas väga noorele inimesele v väga rasuse nahaga inimesele-konsistensilt on minu jaoks nt liiga kerged, mingi päeva emulsioon on suisa nagu vesi. Kuivale nahale kindlasti ei soovita. Kehaemulsioonidel meeldib mulle lõhn aga miinuseks on jälle liiga kerge konsistents. Lumi tooted meeldivad rohkem aga nende miinuseks on jälle spetsiifiline kanepiõli(?) lõhn. Minu jaoks liiga naturaalne lõhn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joiki näokreemid sobivad kas väga noorele inimesele v väga rasuse nahaga inimesele-konsistensilt on minu jaoks nt liiga kerged, mingi päeva emulsioon on suisa nagu vesi. Kuivale nahale kindlasti ei soovita.

vanus 38 ja näonahk talvel kuiv,punetav ja igapidi ärritunud, ju olnud liiga lahjad kreemid. Nüüd kasutan päevakreemina Joiki taastavat öökreemi ja oi kui rahul mu nahk on, sile ja siidine, kõigiti niisutatud ja elastne. Nii et ma küll julgeks soovitada kuivale nahale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole küll Eesti oma, aga soovitan http://apteek.apotheka.ee/product/3764/bioderma-cicabio-rahustav-taastav-kreem-40ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et ennekõike on mõeldud seda firmat ja nende ülihead turbamaski

https://www.vestigeverdant.com/pood/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Eesti kosmeetika

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.