Esileht Väikelaps EI võrevoodile, Ei söögitoolile

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: EI võrevoodile, Ei söögitoolile

Postitas:

Tere,

Minu laps 1a8k on viimased poolteist nädalalt protestinud magamast enda võrevoodis, vanaema juures reisivoodis, samuti keeldub istumast söögitooli. Ajab jalad sirgu ja pistab kisama.
On maganud nüüd suures voodis, kus uinub ilusti, ei roni maha, isegi kui olen pidanud korraks lahkuma, st ei jookse nuttes järgi. Söönud on siis tavalisel toolil laua taga. Püüab ta mulle anda märku, et tema suur laps juba ? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta ja kahekuuselt laps keeldus magamast oma võrekas ja keeldusa samal ajal ka söögitooli istumast. Päevapealt vahetasime voodi välja ja rõõmuga läks uude pikendatavasse magama. Muidugi, nalja pakkus sealt välja tulemine veel mitu nädalat, aga kui aru sai, et voodisse minek tähendabki seal magamist, siis lõpuks sai asjale pihta ka. Söögilaua ääres istus tavalise tooli peal, millel oli padi kõrgenduseks pepu alla pandud.

Ju oli siis nii kiiresti vaja suureks saada. Meil muidugi kolm aastat vanem vend eeskujuks ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka lapsed umbes 1,5-2a vahel ise söögitoolist keeldunud neljakesi. Ja ongi edasi suure tooli peal hakkama saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga ongi ju jumala õige aeg need asjad uute vastu vahetada, las istub tavalisel toolil (pane kasvõi raamatud istumise alla) ja kui on näha, et ta ilma võreta voodis magab meelsasti, siis miks mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps EI võrevoodile, Ei söögitoolile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.