Esileht Koolilaps Eia filmi castingutel käinud lapsed…

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Eia filmi castingutel käinud lapsed…

Postitas:

Kellel lapsed juba käinud on , milline on nende tagasiside ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul käis poiss. Tagasiside oli hea, st et õeldi, et edasi saab raudselt. Vôeti 5 poissi korraga, kûsimuti kûsimusi. Teistel oli ikka mõni küsimus nö lukku tõmmanud ja olid hàbenenud. Minu oma rààkis kòik surnuks ja viskas kildu, kohtunikud olid südamest naernud ja õelnud “kindel edasipäãseja”. Kui ma ei eksi, siis mais pidi teada saama, kuhu edasi jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, Sinu poisile, eelmine kägu, öeldi, et saab edasi? Miks küll?
Minu plikal on juba teada, et ta on Eia osatäitja, ei mingit teist või kolmandat vooru.

Ja kui ma nüüd iroonitsemise lõpetan, siis teemaalgataja – kas Sinu laps läheb alles castingule? Siis oled Sa tõenäoliselt saanud e-maili, milles kirjutatakse, et tagasisidet eraldi ei anta ühelegi lapsele ja need, kes pääsevad järgmisesse vooru (ehk siis kes kandideerivad edasi Eia ja Atsi osadele), neile antakse teada mai lõpuks (ehk 31.05).
Kohapeal räägitakse vanematele sama juttu, et neil on pea 3000 last castingutel, nad ei saa anda individuaalset tagasisidet mitte kellegi kohta ja lastele palutakse selgitada, et ei otsita kõige suuremat killuvenda või kõige paremat näitlejat vaid lihtsalt nende nägemusele ossa sobivast lapsest kõige lähemat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 17:19; 26.04 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu päeva enne castingut teile see e-mail saadeti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te tõesti aru ei saa, et need üleriigilised castingud on lihtsalt reklaam oma filmile, täpselt nagu Supilinna salaseltsi produtsendid tegid.
Ja mis sellest siis nii erilist kui laps filmis mängib? Mis te mõtlete, et seal liiguvad suured rahad või see on kuidagi tulevikus “näitlejakarjäärile” kasuks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te tõesti aru ei saa, et need üleriigilised castingud on lihtsalt reklaam oma filmile, täpselt nagu Supilinna salaseltsi produtsendid tegid.
Ja mis sellest siis nii erilist kui laps filmis mängib? Mis te mõtlete, et seal liiguvad suured rahad või see on kuidagi tulevikus “näitlejakarjäärile” kasuks?

Nii hapud viinamarjad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt tuli e-mail, kui laps oli castingule registreerimise vormi ära täitnud. See oli infoga, et laps on registreeritud, kui lapsevanem ei soovi, et laps seal osaleks, andku teada.
Ja selles kirjas oli märgitud, et paar päeva enne castingut tuleb info, mis kell, kuskohas jne casting toimub.
Mina sain lubatud e-maili küll rohkem kui 2 päeva enne, ma arvan, et umbes 5-6 päeva enne.
Ja vot selles viimases e-mailis oligi märgitud, et eraldi tagasisidet kellelegi ei anta, samuti tähtajad jne jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 17:19; 26.04 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime täna meili 29.04 toimuvale castingule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehh teid:) rollid ju ammu jaotatud :p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rollil ja rollil on ka vahe. Peaosalised valitakse vast kõigepealt ja on kõige tähtsamad, aga terves filmis on veel päris palju erinevaid lapsi vaja, kas niisama tausta või mõni repliikidega osa. Seega võivad ühendust võtta millal iganes ja pakkuda muud osa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuli meelde, kuidas siin perekoolis kunagi kutsuti lapsevanemaid tooma oma lapsi mingi uue lasteriiete firma modellide leidmise konkursile. Elevust oli sel teemal palju. Modellideks said siiski firmaomaniku lapsed ja nende lasteaiakaaslased. See trall oli toona küll selgelt reklaami pärast, filmiga on lood vast teised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sobivas vanuses laps kodus. Uurisin temalt, kas ta sooviks katsetama minna. Ei soovinud, sest filmimine toimub talvel ehk peaks mitu kuud koolist puuduma. Ma ei kujuta ette kui tihe filmimise graafik on ja kas jooksval jõuab õppida, aga igatahes paneb see perele üsna suure koormuse. Samas on kindlasti huvitav kogemus, aga suvise filmimisega oleks asi märksa lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehh teid:) rollid ju ammu jaotatud :p

Kas Eia osa sai M.Pääsuke?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Eia filmi castingutel käinud lapsed…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.