Esileht Koolilaps Eilse akadeemilise testi tulemused

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Eilse akadeemilise testi tulemused

Postitas:

Kuidas teie lastel läks? Minu oma sai 82 punkti, nii vinge! Eile ütles küll, et väga kahtlane, mos tulemus tuleb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sellega on – kas riigieksamite tulemusi siis enam ei vaadata? Lahendad akadeemilise testi ja kui saad üle 65 punkti, siis oled kohe vastu võetud neile erialadele, kuhu akadeemilisega saab? Kas see 65 on siis nii kõrge latt, millest vähe kandidaate üle suudab ronida?
Või kus see konks on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 13:49; 23.03 23:57;
To report this post you need to login first.

Kusjuures lävendit on hiljuti alla lastud 65 peale, varem oli see 80.
Tegin ka üksaasta selle testi, keskkoolist oli 20 aastat möödas, tiba alla 80 jäi, olin uhke küll, aga ülikooli sellega ei saanud.
Minu arvates on 65 madal lävend ja ilmselt on käimas mingi võistlus tudengikandidaatide üle, ei tea, kas hakkab väheks jääma või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on 65 madal lävend ja ilmselt on käimas mingi võistlus tudengikandidaatide üle, ei tea, kas hakkab väheks jääma või?

Tuleb arvestada suure kaoga – koolitavad end ära ja kaovad välismaale. Seda poleks küll arvanud, et isegi juurat pääseb õppima 65 lävendiga. Jah, mina arvan ka, et 65 on üsna madal. Aastaid tagasi olen teinud samuti akadeemilist testi, sain umbes 90 ja tean hästi seda seltskonda, kes minuga ühele kursusele pääses oma 60+ tulemustega. Kutseõppe tase, ma arvaks, mitte ülikooli oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 13:49; 23.03 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie lastel läks? Minu oma sai 82 punkti, nii vinge! Eile ütles küll, et väga kahtlane, mos tulemus tuleb…

150-st 82. Nats üle poole punktidest sai. Hinne 3- 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1998.a. sündis Eestis lapsi viimase 100 aasta jooksul peaaegu kõige vähem – 12287 last, vaid 1952.a. sündis lapsi veelgi vähem (12167). Need lapsed lõpetavad gümnaasiumi sellel aastal.
Ülikoolid peavadki vaeva nägema, et neid endale saada.

http://entsyklopeedia.ee/artikkel/rahvastiku_loomulik_iive_eestis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Eilse akadeemilise testi tulemused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.