Esileht Kodunurk Elektriarve

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Elektriarve

Postitas:

Tere,

Palun soovitage mulle elektripaketi. Kas ma hetkel oma tarbimise juures maksan liiga palju? Vaatan siin internetist ka erinevaid pakette ja võrdlusi, ise midagi valida ei oska. Mõtlen, et kui võtta 100% börsihind, kas tuleks soodsam? Ja kas ma olen õigesti aru saanud, et arvel võrguteenust ma muuta ei saa, saan ainult elektrienergiat muuta (oma paketi vahetusega)?

Viimane arve:
Päev 58,416 kwh
Öö 32,986 kwh
Kokku kuu tarbimine: 91,4 kwh

Elektrienergia 3,89 eur
Võrguteenus 4,94 eur
Taastuvenergia tasu ja elektriaktsiis 1,29 eur
Käibemaks 2.03 eur
Kokku 12,15 eur

Hinnapakett kombineeritud.

Aastane elektri tarbimise kogus umbes 1200 kwh. (Kõige suurem elektri tarbimine oli jaanuarikuus 140 kwh.)

Kuna mul ekeltrileping lõppemas, pakub Eesti Energia mulle kombineeritud paketti: kindel hind 6,18 senti/kwh ja muutuv hind börsi hind pluss 0,49 senti/kwh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks väike tarbimine ja hind. Börsihind on aasta peale võetuna odavam, kuid võib sõltuvalt börsihinnast kuu lõikes rohkem erineda kui kombineeritud paketi puhul, mis stabiilsem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu keskmine kuutarbimine on u 350kwh, kui kolmeaastane leping lõppes, siis pakuti senisest (5.89s/kWh) kõrgemat hinda, loobusin ja võtsin börs+0,46 senti/kWh, arvete suurus on ikka u sama, ükskord isegi arvutasin ja võrdlesin. tegelikult kokkuvõttes olulist vahet pole ühelgi pakkujal, sent siia-sent sinna, kui iga sent on rangelt arvel, siis on pointi erinevate pakkujate/pakettide vahel sügavalt aru pidada, vastasel juhul mitte

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti Energia on kõikse suurem röövel. Olin aastaid selle firma klient kuniks helistati teisest firmast ja pakuti palju soodsamat paketi. Siis hakkasin uuirima ja võrdlema, netis ju võimalik võrrelda, kalkulaator olemas. Vahetasin firmat ja nüüd palju odavamad elektri arved.
Kindlasti uuri ja kalkuleeri, alusta kasvõi siit:
http://elektrihind.ee/?gclid=CI-_uY3P0M0CFVEo0wod3G0Kow
või siit:
http://energiaturg.ee/
Igal juhul uuri ja kalkuleeri. Ma maksin lihtsalt oma laiskusest mitu aastat rohkem… nagu öeldakse loll saab kirikus ka peksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Elektriarve

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.