Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elu täiesti ******!

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Elu täiesti ******!

Postitas:

Tere! Olen üksikema 2 lapsega ning mul on raha ja söögi probleemid. Ma olen võtnud konkreetselt pankadest laenu olen jäänud võlgu ja ka tagasi kõik maksnud, kuid nüüd enam pank mulle laenu ei anna. Kas keegi teab sellist kohta kust saab võtta kiirlaenu ja raha koheselt arvele et ei peaks jooksma mööda pankasid, kui keegi teab sellist interneti kohta siis ma oleksin abi eest südamest tänulik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Olen üksikema 2 lapsega ning mul on raha ja söögi probleemid. Ma olen võtnud konkreetselt pankadest laenu olen jäänud võlgu ja ka tagasi kõik maksnud, kuid nüüd enam pank mulle laenu ei anna. Kas keegi teab sellist kohta kust saab võtta kiirlaenu ja raha koheselt arvele et ei peaks jooksma mööda pankasid, kui keegi teab sellist interneti kohta siis ma oleksin abi eest südamest tänulik!

Valest otsast alustad, kiirlaen enam ei päästa sind.
esimene samm on lastekaitse ametnikud jas ealt kõik võimalikud abid sinu lastele.
teine samm eraisiku pankroti algatamine.
kolmas samm https://goworkabit.com/ otsid lisatöö võimalusi.’

laste elatise asjad oled sa ju loomulikult ilusti korda ajanud eksole???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koputa naabrite uksele, palu tööotsa: koristada, triikida jms söögi eest. Raha ei tohi sulle anda, see pudeneb käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan vahelduseks hoopis tööle minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vau, kui palju peab elus valesid otsuseid tegema, et olla 2 lapsega üksikvanem ja võlgades?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal laenudest võlad ja siis soovid veel uue laenu otsa võtta. Inimesed, tulge mõistusele…Kedagi lähedast pole, kellelt abi paluda, tööle minna? Laste isa pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ütleb, et ta on jäänud võlgu, aga tagasi maksnud. Sellest ma järeldan, et tal praegu pankade ees võlgasid ei ole.

Teemaalgatajale: olen ka ise üksikema ning mõistan seda, missugune kiusatus võib olla laenu võtmine. Siiski on mõistlikum seda mitte teha, sest sellest võite sattuda lõppematusse laenulõksu. Ma soovitaksin pigem:

1) kui on toiduga häda käes, uurige Punasest Ristist, Toidupangast, kas saaksite ajutiselt toiduabi. Mina olen kolmel korral saanud sealtkaudu toiduabi paki, kuigi ma olen kogu aeg elanud ülalpool riiklikult kehtestatud vaesuspiiri (mis on ikka täiesti naeruväärselt madalal). Igal juhul saab sealtkaudu abi ka see inimene, kes riigi silmis veel abisaajaks ei kvalifitseeru.

2) Kui sissetulekud jäävad allapoole seda piiri, et võiksite saada sotsiaaltoetust, minge kodukoha sots. osakonda.

3) Võlanõustaja. Kui ka ei ole praegu mingeid võlgu üleval, siis tema aitab rahasid planeerida ja konsulteerib, kuidas vältida võlgade võtmist ja võlgu jäämist. Võlanõustaja juurde võib pöörduda ka siis, kui võlgu ei ole, kuid kui ei tea, kuidas oma sissetulekuga toime tulla.
Nõustajad leiad siit: http://www.evnl.ee/noustajad

4) Teemast ei selgu, kas käite tööl või olete töötu? Kui töötu, siis peaks ikka mingit tööd tegema hakkama. Praegu kevadel otsitakse palju suvehooaja töölisi, peaks olema sobiv aeg, et vähemalt suve lõpuni endale mingi koht leida. Sealt edasi, kui olete sügisel töötu, siis kindlasti töötukassas end arvele võtta.

Laenu võtmine ei ole lahendus, eriti siis kui te olete varem juba nende tagasimaksmisega jänni jäänud. Peaksite ju juba teadma, et laen toob ainult ajutise leevenduse, pärast on ikka vaja tagasi maksta ja seda oma napi sissetuleku kõrvalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Olen üksikema 2 lapsega ning mul on raha ja söögi probleemid. Ma olen võtnud konkreetselt pankadest laenu olen jäänud võlgu ja ka tagasi kõik maksnud, kuid nüüd enam pank mulle laenu ei anna. Kas keegi teab sellist kohta kust saab võtta kiirlaenu ja raha koheselt arvele et ei peaks jooksma mööda pankasid, kui keegi teab sellist interneti kohta siis ma oleksin abi eest südamest tänulik!

Kas ühest teemast ei piisanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 19:08; 25.03 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei saa rohkem laenu! ja nii ongi sulle ja su lastele kôige parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummastav, et alles said võlaorjusest priiks ja nüüd on suur soov uuesti sinna jama sisse astuda. Täna õnne, et pank laenu ei anna.
Kas lastele isa elatist maksab? kui ei, tee kohtusse hagi ja taotle riigilt elatisabi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt libateema, sest ükski inimene ei saa nii loll olla. Vastus küsimusele on ainult üks: mine tööle. Või siis: võta lisatöö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kes kommenteerisid aitähh teile kuid mu mees sai õnnetuses surma, toimetulekutoetust ma saan kuid 2 lapsega on see raske aga et naabrilt tööd küsida selle peale ma ei tulnudki juba täna lähen naabrinaisele põrandat (küürima)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti aitavad sind sinu perekond, mehe perekond, kohalik omavalitsus, sõbrad-tuttavad. Kindlasti aga mitte kiirlaenukontorid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 19:08; 25.03 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vau, kui palju peab elus valesid otsuseid tegema, et olla 2 lapsega üksikvanem ja võlgades?

Kui eluvõõras peab olema, et sellist küsimust küsida?

/3 lapse ema, laste isaga 11a õnnelikus abielus, elus läheb hetkel igas mõttes hästi. Samas ei välista, et x arvu aastate pärast võiksin mina sellise postituse teha meeleheitehoos. Oleme end selle vastu küll võimalikult palju kindlustanud, kuid kunagi ei tea. Nt mees sureb ära ootamatult, elukindlustust otsustab kindlustusfirma mingil põhjusel mitte välja maksta, mehe tehtud kausta (meil mõlemal on ootamatusteks ette valmistatud kaust pilves kõikide paroolide jm vajalikuga) paroolid ununevad või ei saa neile muul põhjusel ligi, enda tervis ütleb üles pinge all või olin ise nt üldse koos mehega mingis õnnetuses ja istun tükk aega haiglas. No igasuguseid asju võib juhtuda elus! Ole õnnelik, et sul elus kõik hästi on ja seda enam aita neid, kellel pole!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ütleb, et ta on jäänud võlgu, aga tagasi maksnud. Sellest ma järeldan, et tal praegu pankade ees võlgasid ei ole.

Ma ei ole asjaga kursis, aga kas kiirlaenu pärast peab panka minema? Mõtlesin, et saadad kuskile sõnumi ja piiks-piiks – raha tulebki?
Mitte, et see oluline oleks, aga lihtsalt hakkas huvitama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 08:36; 26.03 08:40; 26.03 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti aitavad sind sinu perekond, mehe perekond, kohalik omavalitsus, sõbrad-tuttavad. Kindlasti aga mitte kiirlaenukontorid!

Kas sa pole siis kursis, et niisugustel puhkudel ei ole tavaliselt mitte ühtegi sugulast-tuttavat-sõpra ja ise kolis ka alles täiesti tundmatusse kohta elama. Tüüpilene hädapätakas oma muinasjuttudega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 08:36; 26.03 08:40; 26.03 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole õnnelik, et sul elus kõik hästi on ja seda enam aita neid, kellel pole!

Kõik on õige, aga laenusõltlasi ei aita, sorry!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 08:36; 26.03 08:40; 26.03 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene samm on lastekaitse ametnikud jas ealt kõik võimalikud abid sinu lastele.
teine samm eraisiku pankroti algatamine.
kolmas samm https://goworkabit.com/ otsid lisatöö võimalusi.

Esiteks, mis ajast lastekaitse ametnikud mingi sotsiaalabi määramisega tegelevad?
Teiseks, eraisiku pankroti saab algatada ainult piisava raha olemasolul, muidu see lihtsalt raugeb. Lisaks pole teemaalgataja ka maininud, et tal hetkel mingid suured võlad oleks,
Kolmandaks lõpetage juba selle goworkabit jura reklaamimine!

Lõpetuseks oma jaburad soovitused jätke parem enda teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastekaitseametnikud tegelevad sellise asjaga, et lastel olek süüa kodus ja muude abivariantidega tegelevad ka..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kes kommenteerisid aitähh teile kuid mu mees sai õnnetuses surma, toimetulekutoetust ma saan kuid 2 lapsega on see raske aga et naabrilt tööd küsida selle peale ma ei tulnudki juba täna lähen naabrinaisele põrandat (küürima)!

kas sa lastele toitjakaotuspensioni ikka oled juba taotlenud?
https://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/pension/pension-liigid-ja-soodustused#Toitjakaotuspension

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elu täiesti ******!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.