Esileht Pereelu ja suhted Elukaaslane tahab, et teeksin aborti

Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )

Teema: Elukaaslane tahab, et teeksin aborti

Postitas:

Otsus last saada ei tohiks olla ainult naise oma

Tead, otsustab see, kes vastutuse võtab. Kes seda võtta ei julge, sellel pole enam mingit sõnaõigust. Eriti veel kellegi teise inimese keha ja kolmanda inimese elu üle.

Teemaalgataja, pea püsti. Naised saavad alati hakkama.

Parim vastus siin teemas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.07 23:37; 31.07 23:42; 01.08 00:54; 01.08 13:47; 02.08 09:37; 02.08 14:34; 02.08 20:13; 04.08 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kui selline küsimus tekib, kas teen või ei tee, siis see saadab valusalt kogu elu. See on naise otsus jätta või mitte jätta, rääkida või mitte rääkida.
Olen teinud abordi, aga seda omal soovil(19aastasena) ning tookord isakandidaat teada ei saanud, aga suhe läks lappama, sest sain aru, et see mees ei olnud isegi minu lapsele sobiv isa ja pole mõtet aega raisata, väga suur vastumeelsus tekkis.
Kui mu tänane esiklaps sai nüüd jälle vanemaks siis vahel mõtlen, et “see laps” ( tõrnäoliselt pruunisilmne tüdruk…olen legendi mõelnud) oleks juba nii vana, aga nii on see otsus saadab mind ja midagi teha ei saa….ikka tuleb mõtetesse (vahel).
Sain nüüd vanaseas veel ühe lapse, mees soovis, et teeksin abordi, sest tema ei soovi uut beebiringi, kui olemasolevad lapsed juba pesast peaaegu välja hakkavad lendama….kuna olin teinud juba abordi, siis ma isegi ei kaalunud seda ( lubasin, et saan ka meheta hakkama) ja nüüd on rõõmurull juba ca 1,6aastane. Iss on lapse fänn 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu, kuidas tahetakse oma sünduvale lapsele isata lapsepõlve.
Noh, alimendid ehk heal juhul saab, aga üksikema, kes hakkab hiljem ka asendusisasid otsima – tõesti, ma ei saa aru, mis sunnib niiviisi sigima?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatu, kuidas tahetakse oma sünduvale lapsele isata lapsepõlve.

Isaga lapsepõlv on õnnistus vaid juhul, kui see isa oskab ja tahab isa olla. Vastasel juhul ongi isata lapsepõlv tunduvalt parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 19:41; 06.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna arsti juures ja kuna minu jaoks protsess täiesti võõras, siis täna võeti õnneks ainult analüüsid ja pandi järgmiseks nädalaks uus aeg. Seega on nädal veel aega, et lõplikult otsustada.

Minu elukaaslane on 28 aastat vana.

Teemaalgataja

Kuidas vahepeal läinud on? Kas teemaalgataja on otsuse teinud, mismoodi edasi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.07 23:33; 31.07 23:37; 01.08 12:26; 01.08 13:50; 01.08 18:52; 04.08 19:16; 08.08 15:32; 10.08 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on päris palju arutatud teema üle. Teemaalgataja võiks teada anda, millise otsuse on teinud ja kuidas tulevik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.07 23:33; 31.07 23:37; 01.08 12:26; 01.08 13:50; 01.08 18:52; 04.08 19:16; 08.08 15:32; 10.08 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles juba palju aastaid vanem, jäin uuesti rasedaks, elukaaslane arvas, et tema ei soovi rohkem lapsi (temal oli varasemast abielust, minul mitte). Jätsin lapse alles, kuigi mees nuttis ja palus, et katkestaksin. Ei, teist korda ma seda enam ei tee. No ja olengi nüüd osade silmis see, kes vägisi mehele lapse sünnitanud.

Kas te varem siis omavahel asju selgeks ei rääkinud, et kui juhtub nii, mis siis saab jne? Elukaaslus on ju nii ehk naa ajutine nähtus, täna koos, homme eraldi.

Kui naine oli juba rase, siis mees alles hakkas arvamust avaldama, et tema ikka lapsi ei taha. Võinuks ju selle enne selgeks teha, tahab või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, pea püsti. Naised saavad alati hakkama.

Loosungina kõlab see küll hästi, aga arvestades kõiki neid teemasid, kus halatakse, et millal lapserahad tulevad, last pole kellegi hoolde jätta, normaalset töökohta ei saa, sest laps kogu aeg haige, lapse isa täielik tropp, muudkui terroriseerib jne…

Üksikemana ei ole kerge. Siin paistavad kõik rõhuvat sellele, et oi kui vahva, väike tita, käekesed-jalakesed liiguvad juba, aga beebidega on ka palju muresid. Ja kui juba teadlikult üksikemaks hakata, valiksin mina isaks pigem mõne asjalikuma tegelase kui see täielik tropp, kes kõnealuse lapse eostas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 19:29; 11.08 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no samas peab arvestama, et kõik ei ole nagu sina, minul ei ole ntx lapsega mingit sidet tekkinud, ta on lihtsalt keegi, kes elab minu juures ja kelle ees on mul vastutus ja kohustused. väga tahaks endist elu tagasi kuigi mul on ka mees (lapse isa) kes aitab kasvatada.

Tänan sind selle postituse eest. Esimest korda elus leidsin mõttekaaslase. Miinustatagu meid terviseks. Oled tugev naine, et julged seda tunnistada. Edu sulle!

Mul on sama seis oma vanema lapsega. Olin väga noor kui ta sündis, tahtsin väga aborti teha, ma ei olnud valmis lapseks, ma sain isegi tollal aru, et ma ei saa arugi, mida see kõik tähendab. Alaealine saab lapse eks. Aga lapse isa käis peale nagu must uni, et ma pean alles jätma. Noor ja rumal, lasin ennast mõjutada, lasin abordi aja mööda. Raseduse ajal juba leidis noormees omale uued rõõmud sest rase tüdruksõber polnudki üldse nii lõbus ja nii see läks, et ma olen algusest peale olnud üksikema. Laps on tänaseks juba peaaegu noor täiskasvanu ja ma ei suuda siiani tema suhtes mingit emainstinkti tekitada. Ma olen teinud endast parima, et tal oleks hea ja turvaline elu aga mul on tohutu süükoorem, et ma küll hoolin temast aga mitte nii nagu ema oma lapsest.
Nii et võib ka sedapidi untsu minna asi.
Ma loodan, et minu laps ei saa kunagi teada ega aru, et ma ei tunne tema suhtes kõike, mida peaks, teen selle nimel oma parima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on päris palju arutatud teema üle. Teemaalgataja võiks teada anda, millise otsuse on teinud ja kuidas tulevik.

Minu meelest kummaline, et teemaalgataja isegi ei vaevu siin enam sõna võtma. Talle on siin nii palju häid vastuseid kirjutatud, talle südamest kaasa elatud ja temalt ei tule enam silpigi. Imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kummaline, et teemaalgataja isegi ei vaevu siin enam sõna võtma. Talle on siin nii palju häid vastuseid kirjutatud, talle südamest kaasa elatud ja temalt ei tule enam silpigi. Imelik.

Eks ta tegi oma abordi ära, mida tal siin enam enda õigustuseks öelda on….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 17:08; 14.08 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on päris palju arutatud teema üle. Teemaalgataja võiks teada anda, millise otsuse on teinud ja kuidas tulevik.

Minu meelest kummaline, et teemaalgataja isegi ei vaevu siin enam sõna võtma. Talle on siin nii palju häid vastuseid kirjutatud, talle südamest kaasa elatud ja temalt ei tule enam silpigi. Imelik.

Minu meelest kummaline, et inimesed elavad nii sügavalt kaasa, et leiavad, et neil on miski suur õigus teada saada, mis edasi sai. Inimene võib-olla külastas seda foorumit esimest korda, sai vastukaja, tegi otsuse ja enam uuesti ei külasta. Kõik ei jää siia püsikülastajateks. Ma ei leia, et ühelgi teemaalgatajal oleks kohustus teavitada, mis edasi saab, eriti kui tegu on nii delikaatse murega. Kaasa elamine on kasutajate endi valik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 16:39; 14.08 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemast mööda, aga uudishimu sunnib: miks oled sellisele tropile madratiks?
Kutt on sõltlane, vahepeal käib “sinust puhkamas”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )


Esileht Pereelu ja suhted Elukaaslane tahab, et teeksin aborti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.