Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Mehe käitumine.

Postitas:

Tahaksin võõraste, täiesti neutraalsete inimeste arvamust…
Olen 2 lapse üksikema, üks põhikooliealine, teine lasteaias.Lahutasime 3 a tagasi. Laste isa meid momendil rahaliselt ei toeta. Isaga lastel on aga kontakt olemas…
Mul on rahaliselt väga raske, tulen ots-otsaga kokku.

1,5 a tagasi tekkis mul suhe mehega kes elab Soomes, mees ise eestlane. Ta teenib väga hästi, on ka Soome mõistes kõrgepalgaline…
Kui suhe oli algusfaasis, siis alati kui ta oli Eestisse tulemas, kokkasin ma ja ootasin teda. Ta käib nädalavahetustel, samas mitte iga nädalavahetus, aeg ajalt on ta tööl ja aeg ajalt on ta oma lapsega koos (mainin ära, et ta on lahutatud ja tal on laps). Kui me kuskil käisime- kinos, teatris, söömas, siis alati tema maksis. Suhte aluses käisime kergel 5 päevasel reisil,mille ka tema kinni maksis. Ühe korra oleme ka spa-s käinud mille tema samuti maksis.
Samas kui läksime toidupoodi, siis maksin mina, ei saa mainimata jätta, et ootasin, et ka tema aeg ajalt maksaks, sest tema sõi meie juures kui meie pool oli. Aeg ajalt kui poes olime, siis kassalindil pani vahepulga vahele ja maksis valikuliselt, a la kartulikrõpsud ja coca ja kooki mis oli ostnud lauamängude õhtu jaoks. See meie traditsioon koos minu lastega monopoli mängida .
Ütleme, et aasta jooksul oli vast korra kord,kus ta tulles mu vanema lapsega ujulast oli toidupoest läbi käinud ja süüa ostnud, millest lõunat valmistada…
Tavaliselt tuleb ta Eestisse jalgsi ja me sõidame siin minu autoga. Paaril korral kui läksime koos tankima, siis ma tõesti arvasin, et oleks tema poolt viisakas pakkuda, et tema maksab,kuna ma olen teda autoga palju sõidutanud, käin tal alati autoga vastas kui ta Eestisse tuleb.
Selle teema võtsin ma ükskord ülesse,kuigi mul oli kohutavalt piinlik, siis ta ütles, et ei arvanud, et see mingi probeelm võiks olla ja et miks ma pole varem öelnud, a la ta võib iga kord mulle kütuse raha anda.
Mind on aga hakanud häirima asjaolu, et olles koos inimesega kes väidab mind armastavat ja plaanib minuga ühist elu(ta on mind korduvalt Soome kutsunud elama)selleks momendiks kui ta Eestisse tagasi tuleb, ei paku ta mulle kordagi abi. Ma ei räägi siin mingst krediitkaardist…
Nimelt lõpetasin ma autoga tööl käimise, sest see pole rahaliselt enam võimalik, bussiga tuleb odavam. Olen teinud endale nii mõnegi ostu kasutatud rõivaste poest. Ja tema teab seda kõike.
Mind ei häiri mitte see, et ma käin bussiga tööl või kust ma riideid ostan, vaid asjaolu, et kas see vastab ikka tõele, et inimene kes väidab mind armastavat, ei paku mulle oma tuge?
Ma ei arva, et ta peaks tulema mu juurde ja ütlema, et kuule lähme nüüd stockmanni ja ma ostan sulle uue garderoobi… oh ei. Vaid see, et ta pole mulle kordagi maininud, et kui sul ikka väga raske on, siis tea, et võid minu abile loota. Ma alles hiljuti mainisin, et mul jääb iga kuu lõpp söögirahastki puudu, ta vastas ainult, et tal on minust kohutavalt kahju, et mul nii raske on.
Üks pool minust ütleb, et see pole armastus, samas teine pool ütleb, et ta ei elagi ju siin ja need polegi tema lapsed ja ta ei peagi sellist pakkumist tegema…
Ma lihtsalt tahan teada kuidas teised seda asja kõrvalt näevad. Kas ma kujutan omale midagi ette?
Tema oma last toetab rahaliselt. Ta on ses mõttes tubli isa. Kunagi on ta maininud ka, et iga isa peab oma lapse eest ise maksma. Ma lausa kardan seda, et kui me hakkaks koos elama, siis me ei saakski midagi koos teha,no näiteks reisile minna, sest mina ei saa oma lastele seda lubada ja tema kindlasti leiaks, et tema nende eest maksma ei pea… Muidu on tema suhtumine minu lastesse väga viisakas ja mu lastele ta samuti väga meeldib.
See jutt sai nüüd küll väga segane, loodan, et mingi ülevaate saab. Kuidas teistel üksikemadel, kas teie partnerid (nii ta ise väidab olevat) teid toetavad? Veel mainiks ära, et tema sõnad on olnud, et tema kodu on seal kus olen mina, et kodu ei tee mitte asjad ja koht, vaid inimesed kes seal on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.01 19:58; 14.01 20:24; 14.01 20:31; 14.01 20:44; 14.01 21:56; 15.01 11:17; 15.01 11:18; 15.01 12:55; 15.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkiri – ema mees??? Kelle ema?
Aga muidu, räägi neist oma hirmudest – nii reisimõtetest kui muust. Näed siis mis vastab. On alati ka varinat, et ta ei ole nii kõrge palgaga kui on rääkinud ja sina tead. Või siis on tüüpiline mees ja tahab saada otseseid juhiseid. A la mulle on uut jopet vaja, kas sa oleksid nõus selle mulle Stockmannist ostma? Pärast selliseid lauseid saad aru, mida tegelikult ta teeb. Üks asi on sõnad, need ei maksa midagi. Armastus on tegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 20:19; 15.01 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja te “mainite” kogu aeg…

Mainin ka, et minu eksmees nöökis mind vahepeal elatisega üpris kõvasti. Lihtsalt ei maksnud sedagi miinimumi, maksis osade kaupa, hilines. Kui sain teada, et tal oli seda raha vaja olnud peamiselt uue tibiga kurameerimiseks, siis sain vihaseks küll – oma lapse pealt hoiab kokku.
Sinu looga on sellel pistmist niipalju. Kui ma selle mehega veel koos elasin, siis olin mina peamine pere ülalpidaja. Kuigi mehe palk oli suurem, kulus see kõik tema enda meelelahutuseks ja muudeks kuludeks ära ja kodukuludesse panustas ta sealt siis, kui “meelde tuli”. Kurameerimisperioodil oli küll helde käega ja kulutas minu peale.

Ma ütleks, et vastupidine käitumine pigem lisab lootust, et see mees on sul korralik inimene ja hoolitseb omade eest, mitte ei pea vajalikuks kulutada võõraste peale. Ju ta veel taha sind nii väga “omaks” lugeda. Te pole ju veel üks pere. Seda arvestades teeb ta sinu pere jaoks isegi liiga palju.

Kui ta sinu lapse ujulast ära toob, siis tekib mul küsimus, kes samal ajal tema lapse ujulast ära toob – kas ta peale raha maksmise oma lapsega tegeleb ka kunagi?
Mõtle kasvõi sellele, et kui mehe laps peab ise bussiga ujulast koju tulema, siis oleks tema jaoks üpris ebameeldiv teada, et issi võõrast last kusagil nii väga plutitab. Kõik selleks, et tolle emale seeliku alla pugeda.

Kui ta uuesti teeb juttu sellest, et te võiksite koos elada, istu maha ja küsi, kuidas ta seda kooselu ette kujutab, mis tingimustel, kuidas rahaliste kulude jaotus toimub. Mis tööd sa Soomes tegema hakkaksid – oma siinse töökoha sa ju kaotad.

Ja ühtlasi soovitan sul mõelda selle peale, et su lapse isa peaks oma lapsele siiski ise elatist maksma ja kui ta seda ei tee, tuleb ta kohtusse anda. Su peigmees võib pidada ebaõiglaseks olukorda, kus sa pole teinud kõike endast olenevat, et oma lapse isa korralikult käituma panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.01 20:22; 14.01 20:28; 16.01 12:04; 16.01 12:06; 16.01 14:15; 16.01 14:36; 16.01 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 jah nõme pealkiri, ei osanud valida… olen uus ja kogenematu siin.

Teemasse tulles aga, tean, et ton kõrge palgaline, ise vädab aga, et kulud ka suured. Lihtsalt kui olin armumisest pimestatud, siis see kõik mind ei häirinud.Minu uhkus ei lase seda öelda, et osta mulle näiteks jope või saapad. Saan ise hakkama, võin ka järelmaksuga näiteks osta. Lihtsalt mulle tundub, et selline pole armastus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.01 19:58; 14.01 20:24; 14.01 20:31; 14.01 20:44; 14.01 21:56; 15.01 11:17; 15.01 11:18; 15.01 12:55; 15.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla lihtsalt koonerdaja tüüpi mees. Paljud on sellised. Seda ma ei kujuta ettegi, et koos poes käies maksab paar eraldi asjade eest. Paljud on kasvanud rasketes oludes ja perel pole pea üldse raha olnud, sellistest peredest pärit inimesed võibolla ka loevad iga senti.
Minu elukaaslane pole samuti mu laste isa. Elame päriselt koos. Ta on väga helde, üldse ei tee vahet, kelle peale ta kulutab. Minu laste peale kulutab ka heameelega, kuigi lastel on ka isa, kes neid rahaliselt toetab. Nii on mõnus elada. Ma saaks ise ka rahaliselt hakkama, aga üksinda lastega peaksin ikka hoolsamini planeerima omakulutusi. Mõnus on lihtsalt see kui pole rahateemalisi pingeid oma kallimaga.

AGA ma olen tuttavatega suheldes aru saanud, et mul on vedanud, paljud mehed jälgivad pingsalt kulutusi ka enda lihaste lastega peres ja leiavad näiteks, et kui nemad maksaavad bensiini, peab naine tingimata kõik toidud ostma. On mehi, kes väljas söömas käies pingesse lähevad kui kaaslane nende arvates liiga kalli roa valib.

Eks igaühe käitumine sõltub sellest, palju neil raha on ja millises keskkonnas üles sirguti.
Kui sa mehe kontoväljavõtet näinud ei ole, siis sa ei saa päris kindel olla kui palju ta seal Soomes ikkagi raha teenib ja kui suured ta kulud on ja millele kulutab. Kui te vaid nädalavahetuseti kohtute, siis päris 100% sa seda inimest ei tunne veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

???? jah nõme pealkiri, ei osanud valida… olen uus ja kogenematu siin.

Teemasse tulles aga, tean, et ton kõrge palgaline, ise vädab aga, et kulud ka suured. Lihtsalt kui olin armumisest pimestatud, siis see kõik mind ei häirinud.Minu uhkus ei lase seda öelda, et osta mulle näiteks jope või saapad. Saan ise hakkama, võin ka järelmaksuga näiteks osta. Lihtsalt mulle tundub, et selline pole armastus.

Kui sa ise oleksid kõrgepalgaline ja mees vaene, kas sa siis peaksid loomulikuks osta talle jope või saapad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 14.01 20:22; 14.01 20:28; 16.01 12:04; 16.01 12:06; 16.01 14:15; 16.01 14:36; 16.01 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta teenib väga hästi, on ka Soome mõistes kõrgepalgaline…

Ma lihtsalt tahan teada kuidas teised seda asja kõrvalt näevad.

No mis siin näha, ta lihtsalt on oma sissetuleku suhtes pisut juurde pannud.
Soome keskmine palk eelmisel aastal oli vist mingi 3500, kõrgepalgaline järelikult saab 5-6000+.
Mehel pole Eestis autotki.
Jutuks hea küll.

Aga väga lihtne: mingil hetkel teata, et kallis, ma mõtlesin seda asja ja ikkagi tahame lastega soome sinu juurde elama tulla. Et kas töökohta aitaksid otsida?

Tema näos tekkivate valgete pikslite arvu järgi saad ise järeldusi teha ja oma küsimusele vastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi, elatise küsimus on juba aastajagu kohtutäituri tasemel. Seega olen ma teinud kõik endast oleneva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.01 19:58; 14.01 20:24; 14.01 20:31; 14.01 20:44; 14.01 21:56; 15.01 11:17; 15.01 11:18; 15.01 12:55; 15.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvan ka, et see palgakene pole nii hea või siis on tal nt võlad Eestis, mida ta maksab. Jope soovimine on üks asi, aga see suht tühistele ostudele pulga vahele panemine on veider siiski, arvestades, et tema palk on hea. Ilmselt siis kulud eluasemele Soomes ja kulud siin lapsele moodustavad korraliku summa. Jope ostmist vb jah tuleks ise öelda, mitte loota, et ta nn õhust mõikab, aga suht tühistele toitudele pulga vahele panemine on veider.

Samas ma siiski arvan, et on veider arvata, et mees vaimustuses on, et vaja toita sulle lisaks veel 2 last. Et kui läheksitegi Soome elama ja sa oleks seal miski perioodi töötu ja lastega tema kulul.. No 99% kindlalt katastroof.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 20:40; 14.01 21:25; 14.01 21:40; 14.01 22:04; 14.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema laps elab ka Soomes. Ja võlgu Eestis pole, vastupidi 2 kinnisvara mis mõlemad on laenuvabad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.01 19:58; 14.01 20:24; 14.01 20:31; 14.01 20:44; 14.01 21:56; 15.01 11:17; 15.01 11:18; 15.01 12:55; 15.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et nii, kui välja ei kärista, pole tegu armastusega? Väga huvitav mõtlemine.
Mõne inimese jaoks siis ongi raha=armastus. Kui raha ei anna ja materiaalselt ei toeta, siis ei armasta.

Ditto.

Ma ütleks, et teemaalgataja ei armasta seda meest. Ja miks peaks välja tegema naisele, kes temaga vaid raha pärast on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:23; 15.01 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema laps elab ka Soomes. Ja võlgu Eestis pole, vastupidi 2 kinnisvara mis mõlemad on laenuvabad.

no ju siis ei armasta jah.. mida ikka öelda..

selle teema võiks ju sõnastada ka nii, et nt mees küsib, et näe, tutvusin toreda naisega, kel 2 last, naine justkui ootab, et võtaksin kulud enda kanda, kas naine ikka armastab mind või on lihtsalt lahedama elu ootel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 20:40; 14.01 21:25; 14.01 21:40; 14.01 22:04; 14.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et nii, kui välja ei kärista, pole tegu armastusega? Väga huvitav mõtlemine.
Mõne inimese jaoks siis ongi raha=armastus. Kui raha ei anna ja materiaalselt ei toeta, siis ei armasta.

Nojah.

Lugesin eelnevalt mitu korda teemaalgatusest kuni lõpuni ja imestasin, et kas tõesti olen ainus, keda teemas raha tähtsustamine häirib. Õnneks mitte.
Teemaalgataja, see on arusaadav, et olles raskustes, näed väljapääsu elukaaslase rahakotis. Aga tegelikult ei saa seda eeldada, et ta peaks toetama. Iga inimene peaks oma eluga ise hakkama saama, see nüüd küll armastuse mõõdupuu ei ole.
Armastust näitavad tunded ja hoolivus (emotsioonid), mitte eurod. Puhtalt minu arvamus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:32; 15.01 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu uhkus ei lase seda öelda, et osta mulle näiteks jope või saapad.

Mina olen abielus, aga ei ütle ka kunagi mehele, et osta mulle jope või saapad, kuna mulle on oluline oma kulud ise katta. Ammugi ei ootaks ma selliseid “kingitusi” mehelt, kellega alles poolteist aastat ja sedagi vaid osadel nädalavahetustel koos olen. Ja tundub, et sinu meelest on kasutatud riiete poest ostmine ülde häbiasi?

Selle poolt olen küll, et ka mees võiks teie kodus elamise ajal mõnikord toitu või bensiini osta. Kas sa päris otse ütlemist ei ole proovinud? Nt “Mul on raha täiesti otsas, kas saaksid täna bensiini eest ja toidupoes ise maksta”? Väga palju rohkem sa mehelt küll eeldada ei saa, tal pole kohustust sinu lastele asju osta, neid ujulasse ega reisile viia ega ka sind üleval pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:37; 16.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on keeruline teema, sest ega inimene iial ei tunnista oma sügavamat sisu. jah, suhteliselt kindel on, et sellele naisele siin on mehe rahaline seis vägagi oluline, sest korduvalt mainitakse kinnisvarasid ja kulusid mehe lapsele jne jne. aga seda, et naine tunnistaks, et jah, valisin mehe, kuna lootsin, et temaga mul seisud paranevad, seda juba ei juhtu. ta võib siin näpu otsast tunnistadagi, et no jah, on tähtis, et mees saaks eluga hakkama, ega ma pea mingit luuserit vaatama, aga seda, et valik sai tehtudki baasilt, et küll mehikese tengelpung avaneb, ja kui ei avanenud, siis olen pettunud, seda ei juhtu.

võib olla on kergem kui tunnistada, et sai natuke puusse pandud mehevalikuga, ja nähes, et selle mehe rahakott ei avane, otsida edasi. kindlasti on mehi, kes teevad naise nimel igasugu asju. ennegi kuuldud, et mees võtab laenu, et naisele silikoonid osta ja niipea kui need ostetud, on memm uue, rikkama vennikese kaisus ja laen jääb vaesele lollpeale maksta, uusi tisse pigistab juba uus vello 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 20:40; 14.01 21:25; 14.01 21:40; 14.01 22:04; 14.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks pool minust ütleb, et see pole armastus, samas teine pool ütleb, et ta ei elagi ju siin ja need polegi tema lapsed ja ta ei peagi sellist pakkumist tegema…

Kas keegi seda osa mu tekstist ei näinud? Tahangi kinnitust, et nii ok. Vastupidi armastan seda meest väga palju.Lihtsalt nii mõnigi sõbranna onteisel arvamusel olnud, selleks tahtsin ka neutraalsete inimeste arvamust. Tahtsin kuulda, et on veel inimesi kes mõtleks, et ta ei peagi maksma minu kulusid…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.01 19:58; 14.01 20:24; 14.01 20:31; 14.01 20:44; 14.01 21:56; 15.01 11:17; 15.01 11:18; 15.01 12:55; 15.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunduvad üsna haiged vastused. Mulle meenutavad need vastused seda Saladuste lugu kus peres oli kasuisa ja kasupoeg odavamat vorsti pidi sööma, sest emal raha ei jagunud. tegelikult ikka väga haiged vastused! Mulle see armastusena küll ei tundu.Imelik või väga kooner mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks pool minust ütleb, et see pole armastus, samas teine pool ütleb, et ta ei elagi ju siin ja need polegi tema lapsed ja ta ei peagi sellist pakkumist tegema…

Kas keegi seda osa mu tekstist ei näinud? Tahangi kinnitust, et nii ok. Vastupidi armastan seda meest väga palju.Lihtsalt nii mõnigi sõbranna onteisel arvamusel olnud, selleks tahtsin ka neutraalsete inimeste arvamust. Tahtsin kuulda, et on veel inimesi kes mõtleks, et ta ei peagi maksma minu kulusid…

no ta ei pea jah maksma.. aga kas see teeb sul midagi selgemaks? sinu sooviks oleks ju leida mees, kellega koos elujärg paraneks. teistsuguse mehega sa ei tunne end armastatuna. ei saa öelda, on see halb või hea. saad ju aru, et kui tema esitaks küsimuse, et kas sa mind ei armasta kui ma sulle jopet ei osta, siis sul oleks ju keeruline vastata, et ega jah, kui ostaksid, armastaksin rohkem. aga ometi tõsi see ju on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 20:40; 14.01 21:25; 14.01 21:40; 14.01 22:04; 14.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei tea. Mulle jäi ka silma see jutt. Tekkis uudishimu, et kas see on sulle muidu tavatu asi või on see kuulnud su elu juurde? mina ostan sealt alati oma ja mehe koduriided kõik sealt, kuna olen priskem, siis kõiki asju selt ei saa, sest peenikestel on vaid selliseid paremaid ja suurem valik. Lastele ostsin ka, aga lapsed käivad ise tööl ja on suured, muidu nendes nad peamiselt üles kasvasid ja tururiided.Stockmani nimetamine kõlab ka kõrvus, ma ei osta sealt siis ka, kui tuhanded taskus.(tellin netist kuskilt, kui uusi kingi ja saapaid ja jopet vajan) Ja ma ei soovi, et mu mees sealt mulle asju ostaks, kus kõik ülehinnatud on, ikkagi ühine majandamine, enne aitame selle eest lapsi.
Inimeste elu-oli ja tarbimine on ikka väga erinev.
Sellest mehest niipalju, et teil ju visiitsuhe ja pole ühist majandamist. Teist ringi teha sa ei saa, vaid veidi suunata, mitte nõuda, rahateemal.Õppige paremini tundma teineteist enne. Samuti pole meil siin aimu, kui vähe sul raha tegelikult on ja kuidas majandad ja mida ostad.
Mul on kogemus eelmine aasta sõbrannaga, kes kurtis, et pole söögiraha. Rohkem teise elust teada saades selgus, et ta ei söö näiteks neid söökegi, mida mina. Mina teeb broilerimaksakastet ja kartulit, tema ütles, et sellist asja ta küll ei söö, et seda sööb vaid tema koer. Imelik on aidata, kui teine laristab.

Olen teinud endale nii mõnegi ostu kasutatud rõivaste poest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No laias laastus omade kulude suurusjärgus peaks ikka mees tasuma- st sinu juures söödud söök, sinu auto kasutamine ja isegi kui ta iga või üle nädalavah käib, on juba veekulu ja elekter ka. Sinu muude kulutuste ja laste eest ta tõesti ei pea maksma. Võib tõesti olla, et mõtleb umbes , et ah viin teid reisile selle raha eest, aga söögi ja bensiini jaoks pead ju sina ikka raha leidma. Tegelikult olen ise ka tundnud, et kõrgemapalgalised ei tulegi selle peale, et kuidas elu on kui iga sent arvel on, ei tulegi selle peale, et see võiks probleem olla. Aga minule näitab ka see olukord, et see mees ei ole ikka väga- kuidas nüüd öelda- hooliv ehk, vastasel juhul ta tõesti aitaks rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei tea. Mulle jäi ka silma see jutt. Tekkis uudishimu, et kas see on sulle muidu tavatu asi või on see kuulnud su elu juurde? mina ostan sealt alati oma ja mehe koduriided kõik sealt, kuna olen priskem, siis kõiki asju selt ei saa, sest peenikestel on vaid selliseid paremaid ja suurem valik. Lastele ostsin ka, aga lapsed käivad ise tööl ja on suured, muidu nendes nad peamiselt üles kasvasid ja tururiided.Stockmani nimetamine kõlab ka kõrvus, ma ei osta sealt siis ka, kui tuhanded taskus.(tellin netist kuskilt, kui uusi kingi ja saapaid ja jopet vajan) Ja ma ei soovi, et mu mees sealt mulle asju ostaks, kus kõik ülehinnatud on, ikkagi ühine majandamine, enne aitame selle eest lapsi.
Inimeste elu-oli ja tarbimine on ikka väga erinev.
Sellest mehest niipalju, et teil ju visiitsuhe ja pole ühist majandamist. Teist ringi teha sa ei saa, vaid veidi suunata, mitte nõuda, rahateemal.Õppige paremini tundma teineteist enne. Samuti pole meil siin aimu, kui vähe sul raha tegelikult on ja kuidas majandad ja mida ostad.
Mul on kogemus eelmine aasta sõbrannaga, kes kurtis, et pole söögiraha. Rohkem teise elust teada saades selgus, et ta ei söö näiteks neid söökegi, mida mina. Mina teeb broilerimaksakastet ja kartulit, tema ütles, et sellist asja ta küll ei söö, et seda sööb vaid tema koer. Imelik on aidata, kui teine laristab.

Olen teinud endale nii mõnegi ostu kasutatud rõivaste poest.

see on päris hea vastus. täitsa teistsuguse mõttemaailmaga naine, kui paljud. ma saan aru, et nn hea elu peal olevatele inimestele see vastus ei meeldi. sest on liiga nn eluline ja ei ole üldse nn glamuurne. aga ometi on see tõsi – meie ei tea, mis mõtted mehel seoses rahaga on, vabalt võib ta jutt olla suurem kui asjad päriselt, ütleb sulle, et kinnisvara laenuta ja tegelikult tähendab see, et ainult 3 aastat maksta. no näiteks. peaaegu laenuta ju 😛

see fantaasiamaailmas elamine on päris laialdane, vähemalt siuke nägu tehakse, et elatakse hästi. ükspäev sattusin tööl kuulama miskit noorteraadiot. no ja siis seal oli pidevalt jutt reisidest, nutimajadest ja igasugu muudest glamuursetest asjadest. kui arvestada, et need DJ-d ei saa kohe kindlasti saada palksi üle 1500 kätte (kui sedagi – pole usutav, et 3h päevas tehtava saate eest makstaks nt 2000 vms), siis neile endalegi olid need asjad ilmselt paras ulme. saatejuhid ise kusjuures 35+.. no kas tõesti edukas 35+ ajaks raadios shitta kui oleks ka muu variant pappi saada? ikka päriselt ka? ja selline fake mulje jäeti, et ainult nii elataksegi, nutimajad ja palmi all olemine jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.01 20:40; 14.01 21:25; 14.01 21:40; 14.01 22:04; 14.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel ei ole ju jutt sinu abistamisest, vaid mees jätab OMA kulud sinu kanda. Abi algab ikka sealt, kus inimene oma kulud ärakannab ja siis annab lisaks midagi, mis sind edasi aitab. Järgmine kord kui tuleb, autoga vastu ei sõida, bensiini pole ja söögiks keedan tanguputru ja kõik. On inimesi, kes saavad alles siis aru, kui kogemus käes, et jama on.
Ja hetkel tekkis ka kahtlus, et tegemist ei ole rikka mehega, vaid ta üritab end rikkana näidata. Oled sa ta Soome kodus käinud. Niikaua kui käinud pole, sa ei tea, kas jutud vastavad tõele või mitte. Soomes on hetkel ka ärimeestel väga raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei tea. Mulle jäi ka silma see jutt. Tekkis uudishimu, et kas see on sulle muidu tavatu asi või on see kuulnud su elu juurde? mina ostan sealt alati oma ja mehe koduriided kõik sealt, kuna olen priskem, siis kõiki asju selt ei saa, sest peenikestel on vaid selliseid paremaid ja suurem valik. Lastele ostsin ka, aga lapsed käivad ise tööl ja on suured, muidu nendes nad peamiselt üles kasvasid ja tururiided.Stockmani nimetamine kõlab ka kõrvus, ma ei osta sealt siis ka, kui tuhanded taskus.(tellin netist kuskilt, kui uusi kingi ja saapaid ja jopet vajan) Ja ma ei soovi, et mu mees sealt mulle asju ostaks, kus kõik ülehinnatud on, ikkagi ühine majandamine, enne aitame selle eest lapsi.
Inimeste elu-oli ja tarbimine on ikka väga erinev.
Sellest mehest niipalju, et teil ju visiitsuhe ja pole ühist majandamist. Teist ringi teha sa ei saa, vaid veidi suunata, mitte nõuda, rahateemal.Õppige paremini tundma teineteist enne. Samuti pole meil siin aimu, kui vähe sul raha tegelikult on ja kuidas majandad ja mida ostad.
Mul on kogemus eelmine aasta sõbrannaga, kes kurtis, et pole söögiraha. Rohkem teise elust teada saades selgus, et ta ei söö näiteks neid söökegi, mida mina. Mina teeb broilerimaksakastet ja kartulit, tema ütles, et sellist asja ta küll ei söö, et seda sööb vaid tema koer. Imelik on aidata, kui teine laristab.

Olen teinud endale nii mõnegi ostu kasutatud rõivaste poest.

see on päris hea vastus. täitsa teistsuguse mõttemaailmaga naine, kui paljud. ma saan aru, et nn hea elu peal olevatele inimestele see vastus ei meeldi. sest on liiga nn eluline ja ei ole üldse nn glamuurne. aga ometi on see tõsi – meie ei tea, mis mõtted mehel seoses rahaga on, vabalt võib ta jutt olla suurem kui asjad päriselt, ütleb sulle, et kinnisvara laenuta ja tegelikult tähendab see, et ainult 3 aastat maksta. no näiteks. peaaegu laenuta ju ????

see fantaasiamaailmas elamine on päris laialdane, vähemalt siuke nägu tehakse, et elatakse hästi. ükspäev sattusin tööl kuulama miskit noorteraadiot. no ja siis seal oli pidevalt jutt reisidest, nutimajadest ja igasugu muudest glamuursetest asjadest. kui arvestada, et need DJ-d ei saa kohe kindlasti saada palksi üle 1500 kätte (kui sedagi – pole usutav, et 3h päevas tehtava saate eest makstaks nt 2000 vms), siis neile endalegi olid need asjad ilmselt paras ulme. saatejuhid ise kusjuures 35+.. no kas tõesti edukas 35+ ajaks raadios shitta kui oleks ka muu variant pappi saada? ikka päriselt ka? ja selline fake mulje jäeti, et ainult nii elataksegi, nutimajad ja palmi all olemine jne.

Kivisaar võib vabalt saada ja rohkemgi. Ja see pole nende peamine töö. Raha liigub rohkem, kui sa arvata oskad. 2000 on neile taskuraha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 22:32; 16.01 11:56; 16.01 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

need DJ-d ei saa kohe kindlasti saada palksi üle 1500 kätte (kui sedagi – pole usutav, et 3h päevas tehtava saate eest makstaks nt 2000 vms),

Suvaline Eesti külajorss tõesti sellist raha ei näe, aga nt Tiesto ei läheks kodust väljagi kahe tuhande eest. Meie oma Madison Mars küsib ka kindlasti rohkem ühe õhtu eest.

See selleks. Ei mina ega mu elukaaslane pole rikkad, aga kui vaja, ostame teineteisele asju ja riideid ning paneme muude kuludega õla alla. Seda tegime ka siis, kui koos ei elanud ning kumbi teiselt raha küsinud ei ole. Ikka tahetakse aidata armastatut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naise jaoks on mees tühine rahakott. kui raha ei anna ega siis pole armastust. noorel mehel on ideaalid, aga vanemas eas juba naiste loomus läbinähtud ja enam ei taheta raha anda. kui palju naised ise raha annaks kui olukord oleks vastupidine, ükski naine ei anna raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma imestan samuti siinsete vastuste üle. Ilmselgelt on se mees kooner või peast kuku. Armastusega pole siin miskit pistmist. Kasutab sind lihtsalt Eestis olles ära. Kuidas saab armastav mees jätta oma armastatava sõna otseses mõttes nälga. Ma saan aru, kui mõlemad pooled oleks vaesed, siis saab juttu olla armastusest ilma rahata. Mina virelen vaesuses, tema tuleb Eesti mind keppima ja nii koguaeg, kuni järgmise korrani. OO ei. Mina teeks kiire lõpu sellise matsiga. TA ON MATS. Austa ja väärtusta ennast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 00:21; 15.01 11:42; 15.01 18:46; 16.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ihne mees on loodusõnnetus. ja see ei käi ainult raha kohta. kes on ihne, see on ihne kõiges, mitte ainult rahateemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, kui mõlemad pooled oleks vaesed, siis saab juttu olla armastusest ilma rahata.

Arvan sama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis selline mõte – võibolla mees ei saagi aru, et ta peaks naist rahaliselt toetama? Lihtsalt ta pole selle peale tulnudki. Me tegelikult ju ei tea, kuidas teemaalgataja sellele teemale lähenenud on, minu kogemus on näidanud, et inimesed eeldavad mõtetelugemist ja poole sõna pealt taipamist.

KUI mees tõesti hästi teenib ja mugavalt elab (paistab, et ka teemaalgataja ei tea sellest suurt midagi), siis ei pruugi talle tõesti pähe tulla, et ta võiks naise poearve koos poes käies kinni maksta. Ilmselt pole see päris õige võrdlusaste aga nt mina ja mu lähedasemad sõbrad elame suht mugavalt hetkel ning eriti kopikaid ei loe. Väljas söömas käies, hobidega tegeldes jne ei pööra me keegi tähelepanu sellele, kes kuipalju arvest tasub. Lihtsalt rahal ei ole sellist kaalu. Võimalik, et sel mehel on sama lähenemine. Võibolla on tal empaatiaga probleeme, võibolla on kergelt autistlik tüüp jne jne. Ma ei hakkaks teda kohe maha materdama. Ehk tasuks rääkida otse ja mitte läbi lillede mõista anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, liialt rahale keskendumine ei ole normaalne. Tekib küsimus, kas naise poolt ikka on tunded. Samas, saan aru ka. Naisterahvale on tähtis turvatunne. Minule hetkel tundub, et naine ei muretse mitte rahakasutuse vaid selle pärast, et mida see rahakasutus näitab. Ühesünaga loeb ridade vahelt. Mitte ei usu mehe tühje sõnu vaid pigem vaatab tegusid. Ja see ongi tegelikult õige! Rääkida võivad kõik. Teevad vähesed.

Ja kes siin kirjutavad, et mees ei peagi ülal pidama naise kahte last, kes pole tema omad- seda naine ju ei tahagi, tahab näha, et mehest on tuge vähemalt mingis osas. Aga ta ei taha uskuda seda lihtsalt jutu põhjal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.