Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Mehe käitumine.

Postitas:

Ütle mehele, et jätad ta maha, kuna ta läheb sulle liiga kulukaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 09:15; 15.01 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles mehes on liiga vähe hoolivust ja tähelepanelikkust. Võibolla ta isegi armastab sind omal moel, aga ta ei märka sinu vajadusi ja pigem kasutab sind ära.
Kui ma pean iga kuu palgapäevast palgapäevani kuidagimoodi toime tulema ja siis tuleb keegi, kes peab iseenesestmõistetavaks sinu kulul elada, siis ei saa seda pidada normaalseks ning sellist naist ammugi mitte rahaahneks kullakaevajaks.
Mind teeks ettevaatliluks lause: Iga isa peab ise oma laste eest maksma vms. Pikemaajalises suhtes võib tulla sellest kooselu tüliõun. A’la stiilis: mina ei pea võõra mehe lapsi ülal pidama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 10:14; 15.01 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks see suhe ära lõpetada. Võib juhtuda, et sul läheb isegi rahaliselt siis veidi kergemaks. Ühte meest lisaks oma perele nädalavahetustel toitlustada on päris kulukas.
Lisaks tekib sul siis mehega suhtlemise arvelt vaba aega juurde, saad mõne väikese lisatöögi võtta või niisama PINGETEVABAmalt puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulebki otse öelda mitte vihjata:
ma ei saa kahjuks sel nädalavahetusel sulle autoga vastu tulla ega sind võõrustada(toita) sest mul on palgapäevani õnnestunud säästa vaid nii palju, et me lastega saame makarone ja kartulit süüa. Bensiini ja rohkem toitu osta pole võimalik. Käin bussiga tööl, sest bensiiniraha ei jätku. Lisa pole tulemas, laste isa on juba…kuud v … aastat võlgu ja asi kohtutäituri käes, seni tulemusteta. Minu palk on…, igakuised eluasemekulud…, toidule 3 inimesele ja kui sina ka külas siis 4 jääb…
Pean kokkuhoidlik olema, …on kevadeks uusi jalanõusid vaja… läks jope lukk katki ja endal lagunesid saapad ära.

Ole aus, mitte ära oota sinisilmselt, et keegi ise taipaks, et sul on keeruline rahaline seis. Inimesed pole selgeltnägijad.

Kui hoolib siis mõistab. Kui ei siis ei, saadki pildi tulevikuks selgemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja te jahute siin, et mees ei taha aidata? Teemaalgataja ju kirjutas, et kui rääkis kütusekuludest mehega, pakkus viimane, et võib kütuseraha regulaarselt anda, kui vaja. Lihtsalt teemaalgatajal on asjasse puutuva inimesega piinlik seda arutada. Enne tuleb ja kirub siin, küll on kooner mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:32; 15.01 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ju kirjutas, et kui rääkis kütusekuludest mehega, pakkus viimane, et võib kütuseraha regulaarselt anda, kui vaja.

Tuleb anda nii, et saaks võtta, õpetati vanasti.
Kas mees selle lause peale tõmbas rahakoti välja ja andis midagi? Või oli see ainult suusoojaks? Kui ei andnud, siis oleks mul ka piinlik hiljem jälle sama asja jutuks võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 09:15; 15.01 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommik, olen teemaalgataja, on olnud huvitav lugemine.
Imelik, kui minu kirjutis on jätnud mulje minust kui rahaahnest naisterahvast…rahaahne naisterahvas käituks teistmoodi.Ju ma pole osanud oma mõtteid siin õigesti vormistada.
Jah olen ka seda meelt nagu keegi kirjutas, et me võime jutuga suure linna luua, aga teod räägivad tegelikku keelt.
Nagu mainisin ka oma teemaalgatuses, ma ei ootagi temalt muud, vaid seda, et ma teaks, et kui mul on ikka täiesti 0 seis , siis armastatud inimene on su jaoks olemas. Mina leian, et sellised ajad näitavad tundeid. A la kui sul on ikka tõeline seisak, siis tea, et minule võid sa alati loota. Ma pole kuulnud iialgi sellist juttu tema poolt, kuigi olen korduvalt ausalt rääkinud mis seis mul on laste isaga jne. 1,5 aasta jooksul jõuab ikka rääkida. Me suhtleme ka igapäevaselt tel. teel.
Aga tänan veelkord, on hea lugeda, et ma ikka ei kujuta endale asju nii väga ette.
Kui esmane suur armumisfaas möödas, hakkad osasi asju teise pilguga nägema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.01 19:58; 14.01 20:24; 14.01 20:31; 14.01 20:44; 14.01 21:56; 15.01 11:17; 15.01 11:18; 15.01 12:55; 15.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:
Teemaalgataja ju kirjutas, et kui rääkis kütusekuludest mehega, pakkus viimane, et võib kütuseraha regulaarselt anda, kui vaja.

Tuleb anda nii, et saaks võtta, õpetati vanasti.
Kas mees selle lause peale tõmbas rahakoti välja ja andis midagi? Või oli see ainult suusoojaks? Kui ei andnud, siis oleks mul ka piinlik hiljem jälle sama asja jutuks võtta.

Kusjuures ei andnud, selleks ma polegi julenud rohkem küsida, kuidagi eriti imelik tundub…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.01 19:58; 14.01 20:24; 14.01 20:31; 14.01 20:44; 14.01 21:56; 15.01 11:17; 15.01 11:18; 15.01 12:55; 15.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma elukaaslasega õppinud seda, et MITTE MISKI EI OLE ENESESTMÕISTETAV! Inimesed kasvavad erinevates oludes, elavad erinevalt, saavad asjadest ja elust ja armastusest erinevalt aru ning tõesti ei tule poolte asjade pealegi, mis teise poole jaoks on enesestmõistetavad.

Ma arvan, et see mees tõesti ei tule selle peale, et küsimata aidata. MUlle meenub lugu oma elukaaslasega (ta on välismaalane). Kord rääkisime mingist vidinast, ma ütlesin, et ma ei saa seda endale lubada. Ta imestas: kuidas nii, see pole üldse kallis, kõigest …. ja ma ütlesin: see “kõigest” on kolmandik mu kuupalgast ning ma pean elama ka. Ta oli rabatud, et minu palk on nii väike (võrreldes sellega, mida sama ametikoha inimesed tema riigis saavad). Aga ega see palgasumma tal nüüd meeles ole.

Mina arvan, et mees ei ole lihtsalt pooli asju võtnud kui enda probleemi. Ja vihjed meelstele üldjuhul ei mõju, neile tuleb otse öelda. Istudki maha ja ütled: vaata, Sinu minu juures käimised lähevad mulle maksma nii palju minu kuupalgast ja ma ei saa seda lisakulu endale lubada. Aga oodata, et armastav mees riided selga ja saapad jalga ostaks – no seda teevad vähesed ja veel vähesemad eesti mehed. Ainult siis teevad, kui naine on neile tähtis positsiooni näitamise aksessuaar 🙂

Inimesed näitavad armastust välja väga erinevalt ja mõni peaaegu ei näitagi. See ei tähenda, et neil tundeid ei oleks või et nad partnerit ei hindaks. Lihtsalt nende “armastuse keel” on teistsugune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige mees küsib alati, on sul abi vaja. Ja annab abikäe naisele keda armastab. Poolteist aastat on väga pikk aeg, et aru saada, mis seisus naine tegelikult elab, mis on ta palk ja mida sööb ning mida üldse saab endale lubada. See mees kes selle peale ise ei tule on lihtsalt ajuinvaliid. Kokku elama te ei sobi kohe kindlasti mitte. Sinu poolset armastust on tunda, ega sa muidu ei kannataks teda nii kaua. Poolitada poes kaupa lindi peal-on esimeseks ohumärgiks juba. See ei ole normaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 00:21; 15.01 11:42; 15.01 18:46; 16.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus kummaline käitumine oli võib-olla see poes käigu kirjeldus, aga nende asjadega on paarisuhtes tavaliselt nii, et jääb umbes nii nagu esimesel-teisel korral välja kujunes (nt. kui algusest peale on harjutud, et mõlemad maksavad restoranis oma osa, siis see muutub enesestmõistetavaks).

See visiitsuhe on kestnud piisavalt lühikest aega – 1,5 aastast olete päriselt koos olnud tõenäoliselt vähe aega – et seda saaks pidada väga tõsiseks enese sidumiseks. Te ei ela koos, teil pole ühiseid lapsi – ühine tulevik on ähmane, keegi mingeid tõsiseid ettepanekuid ja otsuseid koos elama hakata (kus, Soomes või Eestis?) või abielluda, teinud ei ole. Sellise suhte puhul oodata, et mees kuidagi õla alla paneks või lihtsalt heast soovist pappi viskaks, klassifitseerub minu jaoks kullakaevamiseks.

Kahe lapsega vaene üksikema on heal järjel meesterahva jaoks igal juhul ohumärk. Sa ei tea kunagi, kas see naine tahab sind sinu pärast või su rahakoti pärast. Ja kui sa tahad terad sõkaldest eraldada, siis tavaline taktika ongi see, et hoiad rahakotid eraldi ja naist kingitustega üle ei külva. Ühised reisid, väljas käimine või Spa, kuhu sa tema kutsud, on üks asi – lihtsalt raha andmine, riiete või bensiini ostmine on juba midagi muud.
Selle postituse järgi ma ütlen, et sa oled selles kriteeriumis läbi kukkunud. Vaata peeglisse ja tunnista endale, kas sa hoolid sellest mehest inimesena, või tahad tema raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult olen ise ka tundnud, et kõrgemapalgalised ei tulegi selle peale, et kuidas elu on kui iga sent arvel on, ei tulegi selle peale, et see võiks probleem olla.

Mina siis see, kes käskis mehele öelda, et osta mulle jope Stokcmannist. Ega sa ei peagi laskma ostma, lihtsat vaata, mis mees kostab selle peale. See oleks nn test. Rahaküsimused on väga-väga tähtsad ühise pere puhul, need on enamuse ka noorusest väga kirgliku armastuse tulemusel paariheitnud lahku ajanud. Kui üks pool ikka arvab, et tema oma raha eest võib ja saab sinki süüa ja teine, kui tal raha pole, söögu odavat rupskivorsti – no kus siin siis armastus on. Küsi mehelt ka, kuidas ta näeb teie elukorraldust ette kui te tema juurde Soome elama asute ja sa kohe tööd ei saa. Kes maksab laste kulud, kui nende isa endiselt ei maksa. Siin saad hakkama, aga sul on ebakindel tunne temaga koos olles, sest sa ei tunne temapoolset toetust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 20:19; 15.01 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

to: jimmy

Nii, et see on igati ok, et mina teda toidan siin nädalavahetustel ja minu autoga minu raha eest ostetud bensiiniga sõidame ja tema võtab seda iseenesest mõistetavalt? See teeb mind sinu silmis kullakaevajaks.

Kõik need stockmanni, saabaste ja jope näited olid hüpoteetilised. Pole mõtet nendesse kinni jääda. Mind huvitab pigem see, kas see, et me koos ei ela, ei ole üks leibkond, ongi eelduseks, et mina maksan kõik kinni kui mulle tuleb külaline? Kusjuures, ükskord kui nimetasin teda jutu sees külaliseks, siis ta väga solvus. Jah kui mulle korra kvartalis tuleb külaline ja jääb öösseks, siis ma leian, et ma teda kostitan, aga iga kuu vähemalt 2 x seda teha on natuke teine teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.01 19:58; 14.01 20:24; 14.01 20:31; 14.01 20:44; 14.01 21:56; 15.01 11:17; 15.01 11:18; 15.01 12:55; 15.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa mehele külla ei lähe siis, Soome? Las mees seal kostitab. Muidugi, Soome laeva pilet maksab ka midagi, nagu ka mehe jaoks kaasnevad Eestis käimisega teatud kulud.
Kui tahate tõesti võrrelda, kumb koosolemisele rohkem panustab, pange need kulud siis tabelisse ja tehke arvutused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on probleem ikkagi eksmehes, kes elatist ei maksa ja uuel mehel on täiesti õigus, et iga isa pidagu om lapsi üleval. Liiga normaalseks peetakse seda, et uus mees peaks elujärge parandama ja lapsi üleval pidama hakkama. Tal ju oma laps ka, kelle eest hoolitseda. Kui ta lastega hästi läbi saab, siis on ju väga hea.
See, et ta ise sulle lisakulutuseks on, on muidugi iseasi. Kas tõesti on nii raske mehele ütelda, et näe, raha pole, ei saa sadamasse vastu tulla, äkki võtad seekord takso. Või, et võta ise midagi paremat kaasa, kui tahad, meil vaesus majas. No ei taipa need mehed alati ise midagi. Kas ta sulle muidu abiks on, teeb kodus meestetöid, autohooldust jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et ta ise sulle lisakulutuseks on, on muidugi iseasi. Kas tõesti on nii raske mehele ütelda, et näe, raha pole, ei saa sadamasse vastu tulla, äkki võtad seekord takso. Või, et võta ise midagi paremat kaasa, kui tahad, meil vaesus majas. No ei taipa need mehed alati ise midagi. Kas ta sulle muidu abiks on, teeb kodus meestetöid, autohooldust jne?

Ma olen seda maininud, eespool ütlesin, et pakkus bensiiniraha aga sinna see asi jäi. Uuseti küsida nagu imelik. Elan korteris kus midagi teha nagu pole vaja ja oma autohooldused olen ise kinni maksnud, ausalt öeldes pole tulnud selle pealegi, et temalt seda küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 14.01 19:58; 14.01 20:24; 14.01 20:31; 14.01 20:44; 14.01 21:56; 15.01 11:17; 15.01 11:18; 15.01 12:55; 15.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks sul võimalik ühel nädalalõpul talle Soome külla sõita ilma lasteta? Arvan, et saaksid pildi selgeks, mis inimesega tegu on. Raiskad ennast muidu ainult suhtele, mis on hukule määratud. Praeguste näitajate järgi mina mingil juhul sellise mehega ühist elu ei planeeriks. Laste pärast juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naise jaoks on mees tühine rahakott. kui raha ei anna ega siis pole armastust. noorel mehel on ideaalid, aga vanemas eas juba naiste loomus läbinähtud ja enam ei taheta raha anda. kui palju naised ise raha annaks kui olukord oleks vastupidine, ükski naine ei anna raha.

Paljude meeste jaoks on naine kodumasin ja lapsehoidja. Peaks nagu klappima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 13:43; 15.01 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles mehes on liiga vähe hoolivust ja tähelepanelikkust. Võibolla ta isegi armastab sind omal moel, aga ta ei märka sinu vajadusi ja pigem kasutab sind ära.
Kui ma pean iga kuu palgapäevast palgapäevani kuidagimoodi toime tulema ja siis tuleb keegi, kes peab iseenesestmõistetavaks sinu kulul elada, siis ei saa seda pidada normaalseks ning sellist naist ammugi mitte rahaahneks kullakaevajaks.
Mind teeks ettevaatliluks lause: Iga isa peab ise oma laste eest maksma vms. Pikemaajalises suhtes võib tulla sellest kooselu tüliõun. A’la stiilis: mina ei pea võõra mehe lapsi ülal pidama.

Aga ei peagi ju? Soovi korral võib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 13:43; 15.01 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan küll väga hästi aru, et kui tuled ots-otsaga toime, siis iga lisakulu toidule ja bensiinile on teravalt tuntav. Mul on üks lühike suhtelaadne asi olnud sellise mehega ja sellisel eluperioodil, kui mul endal raha laialt käes polnud. Kuigi suhtlemise lõpetasime peamiselt muudel põhjustel, siis ikka tundsin seda ka, et nüüd on jälle rahu majas raha pärast. Ja jutt ongi mõnekümnest eurost söögi-joogi raha regulaarselt, mitte suurematest summadest. Kui raha pole nii palju, siis on rahulikum elada, kui tead, et võid vabalt ainult kartuleid süüa või üldse söögikorra vahele jätta, ei pea külalislahkuse ja viisakuse pärast midagi muud tervislikumat/paremat juurde ostma ja külalisele pakkuma. Suhtlesime suvel, peamiselt jalutasime väljas ja mingist hetkest alates iga kord jõudsime minu koju sööma-jooma peale õues olemist (ja mulle tegelikult väga meeldis nii), kohvikus käisime ühe ja ainsa korra selle mõne kuu jooksul, siis tema maksis tõesti need 10 eurot minu eest ka.

Kui teil muid probleeme ei ole, siis ikka tasuks veelkord rääkida, et sul ei ole võimalik temaga seotud kulusid katta ja mis tema sellele siis lahenduseks pakuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees tuleb Soomest siia, siis mõistlik oleks, et näiteks esimesel õhtul kostitad sina, kuid ülejäänud siinoldud aja toidukulud ning bensiini maksab tema.
Ei tea, kui kõrgepalgaline see mees seal Soomes on, 2500.- netopalgaga tuleb Soomes ots-otsaga(arvestades eluaset, elatist, autokulusid).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 15:30; 19.01 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd teed nii, et kui mees Soomest tuleb, siis lauale ei panegi mite midagi. Söödad lastel ennem kõhu täis. Külmik tee tühjaks ja kogu moos.Ja ütledki, et kallis täna me ei söö, homme samuti…ehk viib söömagi kuhugi. Normaalne mees ütleks, et nüüd kallike lähme poodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 00:21; 15.01 11:42; 15.01 18:46; 16.01 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd teed nii, et kui mees Soomest tuleb, siis lauale ei panegi mite midagi. Söödad lastel ennem kõhu täis. Külmik tee tühjaks ja kogu moos.Ja ütledki, et kallis täna me ei söö, homme samuti…ehk viib söömagi kuhugi. Normaalne mees ütleks, et nüüd kallike lähme poodi.

Normaalne mees saadaks sellise naise ja tema manipulatsioonid kuu peale.
Eestis naisi küllalt valida, leiab heal järjel Soomes elav Eesti mees endale ka normaalse naise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:23; 15.01 18:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles mehes on liiga vähe hoolivust ja tähelepanelikkust. Võibolla ta isegi armastab sind omal moel, aga ta ei märka sinu vajadusi ja pigem kasutab sind ära.
Kui ma pean iga kuu palgapäevast palgapäevani kuidagimoodi toime tulema ja siis tuleb keegi, kes peab iseenesestmõistetavaks sinu kulul elada, siis ei saa seda pidada normaalseks ning sellist naist ammugi mitte rahaahneks kullakaevajaks.
Mind teeks ettevaatliluks lause: Iga isa peab ise oma laste eest maksma vms. Pikemaajalises suhtes võib tulla sellest kooselu tüliõun. A’la stiilis: mina ei pea võõra mehe lapsi ülal pidama.

Aga ei peagi ju? Soovi korral võib.

No pidasin silmas seda, et ostes koju leiba-piima või makstes elektriarvet, saavad ju need võõrad lapsed ka sellest osa ning seda võib tema hakata liigselt panustamiseks pidama.
Sry, aga ma pigem siis elan juba üksi, kui sellise tropiga, sest lõpuks panustab naine ikkagi rohkem.
Lastega naist nillides eeldaks mehelt ikka valmisolekut kogu pereelusse investeerida, ilma sente pooleks saagimata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 10:14; 15.01 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd teed nii, et kui mees Soomest tuleb, siis lauale ei panegi mite midagi. Söödad lastel ennem kõhu täis. Külmik tee tühjaks ja kogu moos.Ja ütledki, et kallis täna me ei söö, homme samuti…ehk viib söömagi kuhugi. Normaalne mees ütleks, et nüüd kallike lähme poodi.

Lapsik soovitus. Milleks selline tsirkus, kui on võimalik mehele otse öelda, et raha on otsas ja palun maksa seekord toidu eest sina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 21:37; 16.01 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline rahulolematus suhtes tegelikult näitab, et kuskil on tegelikult hulga olulisem probleem. Ja ma ei tunne teid, kuid mulle tundub, et sellises kujul see suhe sind enam ei rahulda. Te olete juba teineteisega tutvunud, kuid nüüd sa tahaks ka teada, et kuhu see suhe edasi arenemas on. Mees ja sina peaksite selles osas arutlema. Hetkel on mehe jaoks väga mugav situatsioon, sest tema harrastab kohustustevaba visiitsuhet, tahab sinu juures peremees olla, ootab kuninglikku kohtlemist, kuid ise viskab siis heas tujus olles armuande, kuid vastutust ei pea võtma, kuid sina pead vastutama oma laste osas, kuid teed seda majanduslikus mõttes mehe nimel nende arvelt. Te olete juba nii pikalt “sebinud”, et kui mees soovib sinuga jäädavalt siduda, siis oleks pidanud ka tulevikumõtted jutuks olema, ta ise oleks pidanud tahtma rohkem sinuga siduda. Ei ole ju küsimus, et kas ta peab sinu lapsi üleval, probleem on see, et ta ei taha pakkuda. On üks reegel, et suhetes ühed inimesed pakuvad, teised võtavad. See mees on võtja, mõnikord pakub sulle ka midagi, et sa teda rohkem nunnutaks, kuid olgem ausad, siis sina tema peale “heas ja halvas” loota ei saa. Rääkige veel korra selgeks, et mida te oma suhtest ootate ja millist tuge te teineteiselt ootate.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:05; 16.01 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

töökaaslane abiellus välismaalasega ja nii kaua, kui mees käis siin oli kõik kena – tegi välja, kingitusi sh. ka naise lapsele jne. Kui laps sai 19 – otsustati et naine kolib mehe juurde ja laps jääb eestisse isa juurde. Naine veel kenasti rääkis uue mehega läbi, et nii kaua kui ta tööd leiab – siis aitab last ülalpidada. Kui ära kolis – hakkas üks jamamine pihta, uus mees raha lapse jaoks ei andnud, kui naine sai tööle – siis tekitati jälle probleeme – venitati naise raha ülekandmisega (kasutati mehe arvet jne). Õnneks lapse isa probleemi ei teinud, naise vend ka aitas toetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi keeruline olukord. Seda suhet ei saa üldse rahulikult kaaluda, sest rahaküsimus varjutab kõik muud olulised aspektid.
Olen ise ka suhtes, kus elukaaslane peab lisaks mulle ja meie ühisele lapsele üleval veel ka minu last esimesest abielust. Kümme esimest kooseluaastat teenisime võrdselt, kuid siis kaotasin töö ega olegi enam päriselt ree peale tagasi saanud. Esimene aasta pärast töökaotust olin suure psühholoogilise surve all. Kui poes käisime, siis tundsin jogurtileti ees, et nagu vanemale lapsele ei tohiks võtta sealt midagi, ainult nooremale. See surve oli minu enda sees, mitte mehe poolt. Aga tundsin, et pole õiglane, et mees peaks ülal pidama ka teise mehe last. Nüüd olen harjunud ja eks ma ise teenin ka natuke midagi. Vanem laps on nii suur ka juba, et teenib ka väikese taskuraha endale. Kordan, et mees pole omalt poolt sõnagi öelnud, et miks tema peab teise mehe last toitma. See põdemine on kõik minu enda poolt.
Mehe jaoks võib ka olla põhimõtteline küsimus, kas ta on nõus toetama teise mehe laste kasvamist? See on tegelikult ebaõiglane temalt seda nõuda. Isegi tubli ju, kui ta tegeleb nendega, käib spaas ja mujalgi.
Poes pulga vahele panemist võib tõlgendada ka positiivselt. Kui ta poleks pulka vahele pannud ja oleks lasknud naisel maksta ka krõpsude eest, oleks ju veel hullem olnud? Võib-olla on teemaalgataja mehele kuidagi jätnud mulje, et ta soovibki ise hakkama saada ega taha abi?
Mina soovitan teemaalgatajal proovida olla konkreetsem. Öelda mehele, et kui ma sulle sadamasse vastu tulen, kas sa ostad tagasisõiduks bensiini, sest mul on raha otsas ja bensiini jätkub Tallinnasse sõiduks, aga tagasi enam mitte. Kodus aga söögiga mitte pingutada ja teha mehele ka odavat sardelli ja praekartuleid, või mis iganes odavat toitu te lastega sööte. Järgmisel päeval võid saata mehe poodi nimekirjaga ja ise üldse mitte kaasa minna. Siis on selge, kes maksma peab. Aga samas vaata, et poenimekirjas oleks vaid need asjad, mida mees ka sööb. Mitte ära lase tal oma lastele kohukesi ja limonaadi tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need viimased nipid on igati asjakohase. Neid tuleks proovida, sest siis saaks pildi ette, et kuhu see koer maetud on. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:05; 16.01 11:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sellised jamad jääks olemata, kui “pagasiga” kaaslased kokku saavad, siis võtavad loomulikuna, et kui juba kokku saadakse, siis võetakse endale ka kogu kupatus (ka lapsed). Selle kupatuse enda kanda võtmine ei tähenda ju seda, et laste teine vanem peaks enda kohtumisi ja rahalist panust muutma.
See peaks kõigi elu pingevabamaks muutma, kui kokkku on 3 vanemat. Kui kõik kolm on eeskujulikud ja senti ei sae ja pulkasid kuskile vahele ei sea, siis on elu hulga vabam. Ma ausalt ei kujutaks ette, et kui lähen suhtesse ja hakkan enda elu kellegiga jagama, siis ma kuidagi hoiaks vaimselt või materiaalselt tema järglastest eemale. Jah, võõraste laste üles kasvatamine ei ole kohustus, aga mõistus ütleb, et kui oled valinud endale kaaslase ja tal on lapsed, siis sa pead võtma ka lapsed omaks. Teisel juhul peaksid lihtsat otsima kaaslast, kes on pagasita.
Minu meelest on see isekas käitumine, et armastan naist/meest ja olen nõus kõike temaga jagama, aga vot laste asjus hoian distantsi. Sinna nina ei topi. Nagu mismõttes? See pole inimlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 22:32; 16.01 11:56; 16.01 13:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehe käitumine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.